Najlepsze alternatywy dla DramaFever

DramaFever został zamknięty 16 października i jestem równie rozczarowany, jak wszyscy wy. Jednak zamiast płakać nad rozlanym mlekiem znalazłem kilka alternatyw dla DramaFever, które zapewniłyby nam codzienną dawkę koreańskiego dramatu, którego potrzebujemy.


Najlepsze alternatywy dla DramaFever

Najlepsze alternatywy dla DramaFever

Najlepsze alternatywy DramaFever – wszystkie podsumowane

Oto krótki przegląd naszych ulubionych 6 kanałów transmisji strumieniowej dla koreańskiego dramatu i K-Popu.

 1. Viki
 2. AsianCrush
 3. Viu
 4. Kocowa
 5. Melon TV
 6. Naver TV

Dlaczego DramaFever został zamknięty?

DramaFever, usługa przesyłania strumieniowego wideo, która specjalizuje się w koreańskich dramatach i innych programach azjatyckich, została zamknięta z różnych powodów biznesowych. W rzeczywistości decyzja o zamknięciu DramaFever zapada po AT&Przejęcie T przez Time Warner i utworzenie WarnerMedia. Źródło zbliżone do DramaFever podało, że koszty licencji na amerykańską dystrybucję wymagane przez najlepsze dramaty dramatycznie wzrosły w ostatnich latach, czyniąc działalność niezrównoważoną. Jeśli odwiedzisz oficjalną stronę DramaFever, zostanie wyświetlony następujący komunikat pożegnalny:

„Dziękuję za dziewięć wspaniałych lat

Od 16 października DramaFever został zamknięty.

Przez dziewięć lat DramaFever oferował miejsce do przesyłania strumieniowego najlepszych koreańskich, chińskich i japońskich dramatów na żądanie bezpośrednio na Twoje urządzenie. Doceniamy pasję naszych fanów i zaszczytem było dostarczanie Ci tych treści.

Chociaż decyzja ta jest trudna, istnieje wiele przyczyn biznesowych, które doprowadziły do ​​tego wniosku. Doceniamy każdego z naszych fanów i ich pasję do treści, które DramaFever mógł wnieść do Twojego życia.

Chcielibyśmy poświęcić ten czas, aby przekazać nasze podziękowania i wdzięczność Tobie, naszym lojalnym subskrybentom. W miarę potrzeb będziemy wypłacać zwroty, a subskrybenci otrzymają od nas wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami w najbliższych dniach.

szczerze,

Zespół DramaFever ”

Najlepsze alternatywy DramaFever

Chociaż DramaFever zapewnia najlepszą koreańską treść, istnieją inne usługi, które mogą słusznie zastąpić DramaFever w tym zakresie. Spójrz na niektóre z najlepszych alternatyw. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak to zrobić oglądać koreańską telewizję za granicą.

1. Viki

Viki to połączenie dwóch słów: wideo i wiki. Jest to globalna strona telewizyjna, która przyciąga miliony ludzi do oglądania i odkrywania globalnych programów i filmów w ponad 200 językach.

2. Asian Crush

Oglądaj najlepsze azjatyckie & telewizja online! Możesz znaleźć usługę na iOS, Android, Roku, AppleTV & więcej. Oglądaj swój ulubiony koreański dramat, sztuki walki, azjatyckie horrory, koreańskie thrillery, azjatyckie filmy akcji i anime.

3. Viu

Viu to najwyższej klasy usługa wideo obsługiwana przez PCCW Media, spółkę zależną od PCCW. Uruchomiony w Hongkongu, Viu zapewnia azjatyckie dramaty, programy rozrywkowe, anime i wiadomości rozrywkowe.

4. Kocowa

Kocowa to internetowa witryna do strumieniowego przesyłania wideo, która oferuje koreańskie programy telewizyjne poza Koreą Południową. Aplikację Kocowa można znaleźć na Androidzie, iPhonie, iPadzie oraz Chromecastu.

5. Melon TV

Melon TV to sklep muzyczny online w Korei Południowej oraz usługa strumieniowego przesyłania muzyki. Jest to największa usługa subskrypcji muzyki w Korei Południowej, z ponad 28 milionami subskrybentów. Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo i pobierać muzykę i teledyski oraz tworzyć niestandardowe dzwonki. Telewizja Melon jest dostępna tylko w Korei Południowej

6. Naver TV

Naver TV to południowokoreańska platforma internetowa, która oferuje wiele dobrych treści, takich jak Ruby Love, Idol Fever i Three Color Fantasy. Muzyka oferowana przez tę usługę obejmuje BTS, GOT7 i Wanna One. Podobnie jak Melon TV, nie możesz uzyskać dostępu do Naver TV za granicą, chyba że korzystasz z VPN.

Jak oglądać DramaFever Alternatywy za pomocą VPN

Bez lokalizacji w krajach, w których usługi te są oparte, nie można uzyskać do nich dostępu. Potrzebujesz koreańskiego adresu IP, aby przesyłać strumieniowo najlepsze alternatywy DramaFever, a do tego potrzebujesz VPN. Wirtualna sieć prywatna to bezpieczna metoda wysyłania i odbierania wiadomości przez Internet. Łączy twoje urządzenie z jednym z jego serwerów i przyznaje ci adres IP tego serwera. W rezultacie możesz uzyskać dostęp do treści znajdujących się w kraju, w którym znajduje się serwer, z którym się łączysz. Oto jak możesz oglądać najlepsze alternatywy DramaFever za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem koreańskim.
 5. Na koniec odwiedź strony internetowe usług.
 6. Przesyłaj strumieniowo koreańskie treści, jak chcesz.

Aby przesyłać strumieniowo alternatywy DramaFever, potrzebujesz niezawodnego usługodawcy, takiego jak ExpressVPN. Jest to jeden z najlepszych, jaki możesz wybrać, ponieważ zapewnia bezpieczne połączenia i zapewnia doskonałe wyniki. Ponadto ExpressVPN stosuje twarde protokoły szyfrowania w celu zachowania i ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkowników. Aby uzyskać więcej informacji na temat innych usługodawców, sprawdź tabelę poniżej.

O DramaFever

DramaFever oferował opcję premium bez reklam, która rozpoczęła się od 4,99 USD miesięcznie, w składzie ponad 13 000 odcinków od 60 partnerów z treści z 12 krajów. Programowanie usługi składało się głównie z K-dramatów, innych azjatyckich programów telewizyjnych i filmów oraz latynoskich telenoweli. Można go również oglądać bezpłatnie, z reklamami. Treść usługi została przetłumaczona na angielski, hiszpański i portugalski i dostępna online, na urządzeniach mobilnych i podłączonych telewizorach.

Najlepsze alternatywy DramaFever – końcowe myśli

Chociaż utrata rozrywki, takiej jak DramaFever, jest niepokojąca, cieszymy się, że mamy inne równie rozrywkowe usługi, aby wypełnić duże buty. Na szczęście mamy VPN, który pozwala nam uzyskać dostęp do tych usług w pierwszej kolejności. Którą alternatywę DramaFever wolisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map