Oto najczęściej pobierane aplikacje na Androida z 2018 roku

Sklep Google Play ma mnóstwo aplikacji, które zaspokajają potrzeby różnorodnych odbiorców Androida, od rozrywki po edukację. Ma nawet tytuł największego sklepu z aplikacjami. Ale które aplikacje są najbardziej popularne?


Najczęściej pobierane aplikacje na Androida z 2018 r

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida z 2018 r

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida z 2018 r. – Podsumowanie

Oto przegląd dziesięciu najczęściej pobieranych aplikacji w 2018 roku:

 1. WhatsApp
 2. Posłaniec
 3. Instagram
 4. Facebook
 5. TIK Tok
 6. Facebook Lite
 7. Helix Jump
 8. Udostępnij to
 9. Messenger Lite
 10. Garena Free Fire – Winterlands

Sklep Google Play

W rzeczywistości sklep Android Play oferuje ponad 2,1 miliona aplikacji w swojej bazie danych. Chociaż Google Android jest nowszą platformą, wyprzedził Apple App Store pod względem liczby dostępnych aplikacji. Ale niekoniecznie jest to dobra rzecz. Wiele z tych aplikacji to imitacja i zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.

Najczęściej pobierane aplikacje

Dane Priori doszedł do wniosku, że dziesięć najlepszych aplikacji na Androida na świecie ma łączną liczbę pobrań wynoszącą 3,6 miliarda, z WhatsApp na czele. Aplikacja do robienia bałaganu była najpopularniejszą aplikacją w 2018 roku, ponieważ zgromadziła ponad 747 milionów pobrań. Messenger, Instagram i główna aplikacja na Facebooku zajęły odpowiednio drugie, trzecie i czwarte miejsce. Najnowsza aplikacja wideo, TikTok, zajęła piąte miejsce.

Dominacja Facebooka była widoczna w wynikach wyszukiwania, ponieważ większość aplikacji nosi nazwę Marka Zuckerberga. W rzeczywistości aplikacje Facebooka zebrały łącznie 2,5 miliarda pobrań w 2018 r. Poniżej znajduje się wykres, który pokazuje aplikację o najwyższej rentowności na rok 2018 ze sklepu Google Play.

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida w 2018 roku

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida w 2018 roku

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida z 2018 r

WhatsApp

Nic dziwnego, że WhatsApp jest najczęściej pobieraną aplikacją w 2018 roku. Prawie każdy użytkownik ma WhatsApp na swoim telefonie. To narzędzie komunikacji, z którym po prostu nie możesz żyć bez tych dni. WhatsApp Messenger pozwala wysyłać wiadomości tekstowe, obrazy, wideo, audio, a nawet wykonywać połączenia za pomocą połączenia internetowego urządzenia mobilnego. Pobierz WhatsApp i dowiedz się, jak to zrobić Użyj tego bezpiecznie.

Posłaniec

Mimo że nadal możesz wysyłać wiadomości za pośrednictwem aplikacji Facebook, wielu użytkowników nie pobiera aplikacji Messenger. To wyjaśnia, dlaczego Messenger jest na drugim miejscu jako najczęściej pobierana aplikacja w 2018 roku. Facebook pośrednio zmusza użytkowników do pobierania Messenger w celu wysyłania i odbierania wiadomości przez Facebook. Ponieważ wielu użytkowników nie wie, że mogą to osiągnąć w wersji komputerowej, a nie mobilnej, pobierają aplikację.

Instagram

Instagram to kolejna aplikacja należąca do Facebooka, która zajmuje trzecie miejsce jako najczęściej pobierana aplikacja w 2018 roku. W dobie dominacji mediów społecznościowych ta aplikacja jest niezbędnym wymogiem. Instagram zapewnia prosty, zabawny i kreatywny sposób na przechwytywanie, edycję & udostępniać zdjęcia, filmy & wiadomości z przyjaciółmi & rodzina. Sprawdź wszystkie możliwe sposoby zabezpiecz swoje konta w mediach społecznościowych aby uniknąć naruszenia prywatności i bezpieczeństwa.

Facebook

Facebook pomaga być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z całego świata. Na tej platformie możesz publikować, udostępniać i lubić zdjęcia i filmy. Facebook nadal działa silnie pomimo wpływu Instagrama na świat sieci społecznościowych.

TIK Tok

TikTok nie jest twoim stałym miejscem docelowym dla krótkich filmów na urządzenia mobilne. Jest surowy, prawdziwy i bez ograniczeń. Dzięki TikTok życie jest przyjemniejsze, gdy żyjesz chwilą i starasz się odkrywać.

Helix Jump

Helix Jump to gra wideo, w którą możesz cieszyć się w wolnym czasie. To doskonały wybór na zabicie czasu. Kontrolujesz piłkę, aby nurkować w dół i przez przeszkody. Im wyższy wynik, tym lepiej.

Udostępnij to

To najlepsza aplikacja do udostępniania z najszybszą szybkością transferu między platformami & darmowe kanały online, w tym filmy, filmy, muzykę, tapety, GIF-y. SHAREit dodał także potężny odtwarzacz multimedialny, który pomaga zarządzać & ciesz się swoimi filmami i muzyką.

Messenger Lite

To szybsza wersja komunikatora działająca we wszystkich warunkach sieciowych. Zasadniczo jest to szybka i wydajna aplikacja do przesyłania wiadomości, która pozwala dotrzeć do ludzi w Twoim życiu.

Garena Free Fire- Winterlands

Free Fire to najlepsza strzelanka survivalowa dostępna na urządzenia mobilne. Każda 10-minutowa gra przenosi Cię na odległą wyspę, na której walczysz z 49 innymi graczami, którzy szukają przetrwania.

Najczęściej pobierane aplikacje na Androida – końcowe słowa

Wykorzystaj w pełni swój smartfon z Androidem dzięki najlepszym aplikacjom na Androida. W żaden sposób nie próbujemy przekonać Cię do pobrania tych aplikacji. Po prostu wyświetlamy, które aplikacje zyskały dużą popularność w 2018 roku. Ale jeśli wybierzesz ulubioną, która to byłaby? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map