The Truth Behind Unlimited Lifetime VPN Subskrypcje

Perspektywa dobrej okazji jest zawsze kusząca. A kiedy jest to coś „nieograniczonego”, ludzie nie tracą czasu na skakanie. Od nieograniczonego czasu rozmów do nieograniczonej ilości danych w Internecie, trudno jest argumentować przeciwko nieograniczonej ofercie. Marketerzy zdają sobie sprawę z wartości oferty oferowanej przez „nieograniczone” oferty i są wystarczająco inteligentni, aby zachęcić konsumentów do kupowania tego, co sprzedają. Jeśli chodzi o VPN, masz opcję płatnej lub bezpłatnej usługi. Zarówno bezpłatne, jak i płatne usługi VPN mają swoje zalety i wady, a bezpłatne usługi często mają poważne ograniczenia, takie jak ścisły miesięczny limit danych i tylko kilka serwerów. Pamiętaj, że darmowe VPN nie są naprawdę darmowe; muszą zarabiać pieniądze i robią to szybko usuwając dane. Często trudno jest śledzić swoje dane, gdy korzystasz z bezpłatnej sieci VPN. Wiele osób aktywnie szuka dostawców usług VPN na całe życie. Innymi słowy, otrzymujesz nieograniczoną subskrypcję VPN na całe życie, płacąc jednorazową opłatę subskrypcyjną. Ale czy te umowy są legalne, czy też jest to po prostu przypadek „zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy”?


Prawda za nieograniczoną dożywotnią subskrypcją VPN

Prawda za nieograniczoną dożywotnią subskrypcją VPN

Dożywotnie dostawcy usług VPN

Jest coś bardziej atrakcyjnego niż darmowe VPN, czyli dożywotnie VPN. Obejmuje zakup usługi za jednorazową opłatą, a następnie korzystanie z niej bezpłatnie przez cały okres użytkowania VPN. Jednorazowa płatność jest zwykle ogromna, ale nie musisz nic więcej płacić. Brak miesięcznych stawek. Jeśli przyjrzysz się uważnie w Internecie, istnieją niewiarygodne oferty i rabaty na te nieograniczone lub dożywotnie sieci VPN, a oferty są kuszące.

Na przykład czasami te nieograniczone subskrypcje VPN są sprzedawane za jedyne 20 USD. Oznacza to, że płacisz 20 USD jako jednorazową opłatę, a następnie korzystasz z VPN tak długo, jak go używasz. Rzeczywista cena może wynosić około 300 USD, ale oferty i rabaty obniżają cenę do 20 USD. Czy to nie jest niewiarygodne?

Tak to jest. Najczęściej dzieje się o wiele więcej niż to, co zauważamy. Te mega oferty zwykle nie są sprzedawane bezpośrednio przez dostawców usług VPN, ale w rzeczywistości przez zewnętrznych sprzedawców. Chociaż mogą podać wiele logicznych wyjaśnień na swojej stronie internetowej, w jaki sposób mogą sobie pozwolić na takie wspaniałe oferty, warto poświęcić czas na głębsze kopanie i poznanie prawdy.

Uważaj na oszustwa VPN

Bardzo często, gdy spojrzysz na sprzedawcę w Google, znajdziesz oszustwa i oszustwa oraz związane z nimi usługi obniżenia poziomu. Zanim zaufasz jednej z tych ofert, zawsze lepiej jest sprawdzić recenzje i trochę zapytać, aby dostać się do sedna.

Prostym powodem, dla którego takie umowy są nierealne, jest fakt, że sieci VPN muszą zarabiać pieniądze. Jeśli oferujesz dożywotnią usługę za jedyne 20 USD, nie możesz utrzymywać serwerów na całym świecie ani mieć własnych aplikacji mobilnych i stacjonarnych. Jest to niepraktyczne i zdecydowanie model biznesowy, który się nie powiedzie, co wiele mówi, nawet jeśli firmy dobrze sobie radzą w Ameryce ze względu na niższe podatki i mniej przepisów.

Podstawowym celem tych usług jest zwabienie jak największej liczby osób i zarobienie pieniędzy z góry. W ten sposób klienci ryzykują swoje pieniądze tylko po to, aby nagle zakończyć działalność.

Jak więc te podejrzane firmy VPN zarabiają pieniądze? Można bezpiecznie założyć, że nie zarabiają na subskrypcjach, więc musi być inna opcja. Zwykle wiąże się to ze sprzedażą danych klientów i dzienników stronom trzecim, takim jak partnerzy reklamowi. Dlatego ryzykujesz nie tylko pieniądze, ale także prywatność.

Jak wybrać usługę VPN?

Idealnie, dożywotnia sieć VPN powinna trwać przez całe życie, ale jeśli firma nagle się zamknie, nie będzie możliwości odzyskania pieniędzy ani korzystania z usługi. Ufając umowie zbyt pięknej, aby mogła być prawdziwa, klienci po prostu zostają oszukani i oszukani. Klienci muszą być bardziej świadomi i przeprowadzić trochę badań, zanim zaufają jakiejkolwiek transakcji, którą widzą online.

Aby uniknąć oszustwa, najlepiej jest przekazywać kuszące oferty i wybrać renomowaną usługę VPN. Istnieje kilka renomowanych sieci VPN, które oferują dobrą ofertę za twoje pieniądze i zapewniają wysokiej jakości usługi. Podobnie jak w przypadku każdego zrównoważonego modelu biznesowego, usługi te pobierają jednorazową płatność, a następnie nominalną opłatę miesięczną. W końcu VPN jest używany do bezpieczeństwa online, a usługa, która sama w sobie nie jest zrównoważona, nie może zapewnić bezpieczeństwa swoim abonentom.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map