Czy uTorrent jest legalny i bezpieczny w użyciu?

Czy uTorrent jest legalny? Czy uTorrent jest bezpieczny w użyciu w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Australii? Torrenting to kontrowersyjny problem, który od tak dawna zajmował umysły internautów. Pokusy oferowane przez oprogramowanie Torrent są nieograniczone, a użytkownicy zdają sobie sprawę z wysokiej jakości treści, które mogą zdobyć za darmo poprzez torrentowanie. Istnieje wiele aplikacji i klientów internetowych, które zostały opracowane w celu ułatwienia torrentów. Rozsądnie byłoby pozostać po bezpiecznej stronie i pobierać tylko legalne materiały, ale wszyscy wiemy, że tak nie jest w przypadku ludzi. Ludzie chcą tego, czego nie mogą mieć, a ograniczona treść znajduje się na szczycie tych rzeczy. I tak będziesz torrentem, więc dlaczego nie zrobić tego bezpiecznie i zmniejszyć ryzyko popadnięcia w legalne bitwy? Najlepsze jest to, że możesz używać VPN z dowolnym z następujących komputerów PC, Mac, Android, iOS, iPhone’ów i iPadów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz być bezpieczny, jeśli korzystasz z VPN z Utorrent.  


Czy uTorrent jest legalny i bezpieczny w użyciu?

Czy uTorrent jest legalny i bezpieczny w użyciu??

Co to jest uTorrent?

To oprogramowanie opracowane przez BitTorrent do pobierania ciężkich plików. uTorrent to raczej aplikacja sieciowa do udostępniania plików peer-to-peer (P2P) dostępna na PC, Mac i Androida. Umożliwia użytkownikom udostępnianie dużych plików. Istnieją dwie wersje uTorrent: darmowa i premium. Wersja premium jest zasadniczo taka sama, ale bez reklam. 

Czy uTorrent jest bezpieczny i zgodny z prawem??

uTorrent sam w sobie jest bezpieczny w zależności od tego, w jaki sposób go użyjesz. Pytanie, czy uTorrent jest legalny, czy nie, należy zastąpić tym, co uTorrent uważa się za nielegalne? uTorrent to oprogramowanie, które oferuje użytkownikom opcje dokonywania własnych wyborów dotyczących pobierania. Pamiętaj, że wszystkie twoje działania związane z torrentami są rejestrowane i przechowywane przez klienta uTorrent, z którym masz do czynienia. Dzięki temu wszystkie Twoje dane są podatne na monitorowanie, naruszanie i naruszenia.

Legalne lub nielegalne?

Zrozumienie różnicy między legalnym a nielegalnym pobieraniem jest kluczem do uniknięcia zbyt często powtarzanego pytania, czy uTorrent jest legalny, czy nie. To, co właściciel przesyła za jego zgodą i udostępnia bezpłatnie w usłudze uTorrent, jest legalne. To, co jest dostępne do pobrania bez zgody właściciela i które zwykle wymaga pieniędzy w zamian, nie jest. Jeśli użytkownik pobiera w dozwolonych granicach prawnych, nie ma się czym martwić, ale jeśli zdecyduje się pobrać materiał chroniony prawem autorskim, może mieć problemy prawne. Właściciel może dowiedzieć się od klientów uTorrent, co robiłeś, ponieważ prowadzą dzienniki twoich działań związanych z torrentowaniem.

Użyj VPN z uTorrent

Dzięki VPN możesz pobierać, wysyłać i przesyłać pliki torrentowe, maskując swoją tożsamość. VPN to wirtualna prywatna sieć, która umożliwia anonimowe przeglądanie Internetu, w tym pobieranie i przesyłanie plików torrent. Gdy używasz uTorrenta z VPN, ani dostawcy usług internetowych, ani trolle praw autorskich nie będą w stanie poznać twojej tożsamości ani tego, co robisz.

 1. Wybierz dostawcę usług VPN spośród tych, które zasugerowaliśmy w poniższej tabeli.
 2. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN.
 3. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie VPN.
 4. Połącz się z jednym z serwerów kraju, w którym legalnie można wykonywać działania związane z torrentami.
 5. Przy innym adresie IP nie ma możliwości, aby dostawcy usług internetowych lub trolle praw autorskich dowiedzieli się, kim jesteś i co robiłeś.

Która sieć VPN jest najlepsza?

O ile konfiguracja VPN jest łatwa, znalezienie niezawodnego nie jest. Nie wszyscy dostawcy usług VPN dają ci możliwość używania swoich VPN do torrentów. Istnieje wiele funkcji, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem dostawcy usług VPN. Musisz skupić się na następujących kwestiach:

 1. Limit przepustowości: Musisz upewnić się, jaki limit danych oferuje, co oznacza, ile danych możesz wykorzystać do pobierania.
 2. Bezpieczeństwo: Dobra sieć VPN jest w stanie powstrzymać zarówno wirusy, jak i złośliwe oprogramowanie.
 3. Prędkość: Pobieranie i udostępnianie plików jest już czasochłonną praktyką, dlatego uciekamy się do VPN, aby przyspieszyć proces przesyłania.
 4. Zasady rejestrowania: Bezpieczny dostawca VPN nie może prowadzić rejestrów ruchu, w tym: pobieranych plików, odwiedzanych stron internetowych i używanych aplikacji.
 5. Obsługa P2P: Wybierz VPN, który obsługuje sieci P2P.

Najlepsze VPN dla Torrent

Wcześniej opublikowaliśmy szczegółową recenzję najlepszej sieci VPN, której możesz używać z uTorrent. Poniżej znajduje się podsumowanie 3 najlepszych dostawców usług VPN, do których użytkownicy zwykle się zwracają podczas torrentowania.

 1. ExpressVPN pozwala użytkownikom torrentować i obsługuje sieci wymiany plików P2P. Najlepsze jest to, że nie przechowują żadnych dzienników danych użytkowników i maskują twój adres IP, czyniąc twoje działania online nieistotnymi, ponieważ dostawcy usług internetowych nigdy się nie dowiedzą, że to ty lub co zamierzasz.
 2. NordVPN jest idealny dla dużych użytkowników torrentów i użytkowników P2P. Działają z 256-bitowym szyfrowaniem AES i gwarantują brak rejestrowania danych osobowych użytkowników i ruchu. NordVPN oferuje nieograniczoną przepustowość i dobre prędkości.
 3. Nieograniczona przepustowość, 256-bitowe szyfrowanie i protokoły pomocnicze, takie jak L2TP, tworzą idealną sieć VPN do torrentowania. IPVanish ma zasady braku rejestrowania i zapewnia anonimowość użytkownikom. W IPVanish dozwolone jest nie tylko torrentowanie, ale wręcz zachęcanie.

 Czy uTorrent jest legalny i bezpieczny w użyciu – podsumowanie

Jeśli mieszkasz w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i innych krajach europejskich, użycie uTorrenta do torrentowania może być trudne. Zgodnie z najnowszą nowelizacją prawa dotyczącego piractwa na całym świecie, rozsiewanie i pijanie materiałów chronionych prawem autorskim bez zgody właściciela jest nielegalne. Stawianie czoła problemom prawnym, takim jak otrzymywanie powiadomień i gróźb karnych, jest nieuzasadnione, gdy rejestracja w VPN może zagwarantować bezpieczne przejście od wszystkich tych problemów. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, która sieć VPN według Ciebie najlepiej nadaje się do torrentowania.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map