Najlepsze alternatywne torrenty

Kiedyś najpopularniejsze strony z torrentami, Kickass Torrents, całkowicie przestały działać po tym, jak rząd USA przejął wszystkie swoje domeny. Podczas gdy Torrentery były używane do tworzenia kopii lustrzanych witryn KAT pojawiających się po zamknięciu domeny, tym razem pozostajemy sami. KAT, Kat.cr i inne witryny lustrzane KAT również zostały wyłączone. Ponieważ Artem Vaulin, właściciel Kickass Torrents, wciąż czeka w więzieniu, aby dowiedzieć się, czy zostanie wydalony do USA, ten problem nie zniknie w najbliższym czasie. W tym artykule omówię najlepsze alternatywy dla Kickass Torrent.


Uwaga: VPN Guru w żaden sposób nie popiera wykorzystania tych informacji do celów niezgodnych z prawem. VPN Guru nie obsługuje żadnych naruszeń praw autorskich ani nie ma na celu inicjowania jakichkolwiek nielegalnych działań.

Kickass Torrents Alternatywy

Kickass Torrents – Zbanowany na całe życie?

Torrenting – na co powinieneś zwrócić uwagę

Zanim zaczniemy mówić o innej alternatywie, której możesz użyć zamiast KAT, musimy omówić kilka podstaw torrentowania.

Po pierwsze, torrentowanie samo w sobie nie jest nielegalne. Torrenting wykorzystuje formę transferu danych zwaną udostępnianiem plików P2P. W tej formie udostępniania plików typowy model internetowy klient / serwer jest wyrzucany na korzyść modelu udostępniania plików, w którym wszystkie systemy w sieci są postrzegane zarówno jako klient, jak i serwer.

Gdy zaczniesz rozumieć, jak działa Torrent, powinno pojawić się kilka rzeczy:

 • Kiedy torrent, skutecznie dołączasz do sieci współdzielenia P2P. Użyte urządzenie automatycznie stanie się zarówno klientem, jak i serwerem w tej sieci.
 • Twój publiczny adres IP, za pomocą którego możesz wskazać lokalizację geograficzną, będzie widoczny dla innych komputerów w tej sieci.
 • Nie wszystkie strony z torrentami filtrują opcje, które przedstawiają użytkownikowi w przypadku nielegalnych treści. Powinieneś zwrócić uwagę na to, co torrentujesz i upewnić się, że masz do tego odpowiednie prawa.
 • Torrenty to bardzo popularny sposób atakujących na rozprzestrzenianie złośliwego oprogramowania. Wybierając plik do torrenta, zachowaj ostrożność i upewnij się, że nie jest on zainfekowany.
 • Im więcej osób hostuje je w swoich systemach, tym szybciej udostępniają się torrenty. Im więcej nasion znajdziesz w torrentie, tym szybsze będzie pobieranie.
 • Twój dostawca usług internetowych może zacząć ograniczać połączenie z powodu twoich nawyków związanych z torrentowaniem. Tak, twój dostawca usług internetowych może śledzić Twoją historię torrentów.

Czy Kickass Torrents nie działa?

Tak. Kickass Torrents oficjalnie nie działa. Nie wygląda na to, że ten fakt wkrótce się zmieni. W rzeczywistości strona nie działała przez ostatnie 2 lata.

Można śmiało powiedzieć, że nie zobaczymy, jak powróci.

Człowiek stojący za tym wszystkim, Artem Vaulin, był w polskim więzieniu przez ostatnie 2 lata, czekając na ekstradycję do USA i próbując:

 • Jedna liczba spisek w celu popełnienia przestępczego naruszenia praw autorskich.
 • Jedna liczba spisku mającego na celu pranie pieniędzy.
 • Dwa przypadki naruszenia praw autorskich w sprawach karnych.

Jeśli Vaulin zostanie poddany ekstradycji, grozi mu do 20 lat więzienia (z powodu opłaty za pranie pieniędzy). Nie są to łatwe zarzuty, a Vaulin boryka się z trudnościami w legalnych bitwach.

Z tych powodów może być lepiej poszukać gdzie indziej wszystkich potrzeb związanych z torrentowaniem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które strony działają jako świetna alternatywa dla Kickass Torrents.

Kickass Torrents Alternatywy

Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać słowo „Torrent”, a znajdziesz niekończącą się listę opcji do wyboru. Jednak kliknięcie dowolnej losowej witryny nie zawsze jest bezpieczne. Z tego powodu oto lista polecanych stron z torrentami, które pomogą ci we właściwym kierunku:

1. Torrenty domeny publicznej

Ta strona daje dostęp do tysiąca filmów należących do domeny publicznej, które obejmują każdą kategorię i gatunek. Sama strona jest trochę przestarzała, ale nadal działa dobrze z każdym klientem BitTorrent. Wspaniałą rzeczą jest to, że będziesz mieć 100% pewności, że nie łamiesz żadnych praw autorskich na tej stronie z torrentami.

2. Vuze

Vuze jest przede wszystkim klientem BitTorrent, ale ma sekcję dotyczącą legalnych torrentów. Możesz także znaleźć listę legalnych opcji torrentowania na stronie wiki. Lista daje tysiące opcji torrentów do wyboru i obejmuje wszystko, od koncertów po akademickie torrenty.

3. Legit Torrents

Oto kolejna strona z torrentami, która obsługuje tylko legalne torrenty. Jedynym haczykiem jest to, że nie był aktualizowany od 2014 roku. Mimo to nadal znajdziesz szereg treści do pobrania, takich jak gry, książki, oprogramowanie, filmy i muzyka.

4. Archiwum internetowe

Być może największe legalne repozytorium torrentów, Internet Archive oferuje dziesiątki milionów opcji torrentów bez ryzyka naruszenia praw autorskich. Możesz użyć prawie dowolnego klienta torrent, aby pobrać zawartość z witryny. Sama strona poleca kilku klientów, w tym wspomnianego Vuze.

5. The Pirate Bay

The Pirate Bay, jeden z pretendentów do „najczęściej używanego serwisu torrentowego”, nie wymaga przedstawiania. Ta opcja jest czasami wyłączana, ale jak dotąd zawsze udało się wrócić. Możesz znaleźć szeroki wybór bezpłatnych legalnych treści na TPB, ale zachowaj szczególną ostrożność podczas wyszukiwania. TPB jest znane ze swoich pirackich i nielegalnych możliwości.

6. 1337x

To stosunkowo nowa strona, która zyskała na popularności po przejściu w tryb offline Kickass Torrents. To repozytorium nie jest uważane za zagrażające jak KAT lub TBP i nadal nie zalewa swoich użytkowników reklamami w lewo, w prawo i na środku.

7. BitLord

Oto witryna, którą polecamy rodzinom torrentów ze względu na jej filtr „brak treści dla dorosłych”. Możesz również torrentować strumień dużej ilości treści bezpośrednio ze strony internetowej.

Lista stron torrentowych, których należy unikać:

Dzięki naszym badaniom natknęliśmy się na kilka spopularyzowanych stron torrentowych, które są pełne złośliwego oprogramowania. Oto niektóre witryny, które naszym zdaniem należy unikać za wszelką cenę:

  • BitLord
  • Extratorrent (extratorrent.cd)
  • Get-Torrent
  • BitTheif
  • Torrentz2

Pamiętaj, aby zawsze czytać komentarze przed torrentowaniem pliku, a dowiesz się, czy plik jest uszkodzony, czy nie, jeśli korzystasz z witryny z aktywną społecznością. Zawsze przed uruchomieniem torrentów zawsze miej uruchomione i uruchomione programy anty-malware. Na koniec pamiętaj, aby unikać nowych „gorących” treści, ponieważ zazwyczaj zawierają one największą liczbę złośliwych programów.

Jak się chronić podczas torrentowania

Istnieje wiele legalnych opcji, z których można skorzystać podczas torrentowania treści w Internecie. To powiedziawszy, wiele osób korzystających z witryn KAT nie robi tego ze złych zamiarów. Strony takie jak KAT, TPB, BitLord i 1337X aktywnie testują wszystkie swoje torrenty w celu przechwycenia uszkodzonego pliku. Jednak nie zawsze działa. Złośliwe oprogramowanie, zwłaszcza spyware, jest bardzo niebezpieczne. Potrzebujesz jakiejś formy ochrony podczas torrentowania, a VPN jest najlepszą opcją.

Sieci VPN ukryją twoje IP, skutecznie cyfrowy identyfikator, podczas gdy jesteś online. Zapobiega to włamaniu się do twojego połączenia i wykorzystaniu twojego systemu do ataku bota. Ukrywa również Twój ruch przed dostawcą usług internetowych, co oznacza, że ​​nie będą oni widzieć, że torrentujesz. Innymi słowy, twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie zablokować twojego połączenia, zablokować ci dostępu do stron internetowych ani szpiegować twojej komunikacji internetowej.

Zalecamy korzystanie z ExpressVPN jako dostawcy usług VPN. ExpressVPN ma przejrzystą politykę prywatności, która jest przeznaczona dla użytkowników, szyfrowania klasy wojskowej, najnowsze protokoły VPN i ponad 2000 serwerów, z którymi można się połączyć. Możesz wypróbować usługę dzięki 30-dniowej polityce zwrotu pieniędzy, bez zadawania pytań. Jeśli nie jest to usługa, której szukasz, oto lista najlepszych VPN dla torrentów:

KickAss Torrents Alternatywy – Podsumowanie

Chciałbym zakończyć ten blog przypominając czytelnikom, że torrentowanie niekoniecznie oznacza angażowanie się w nielegalne pobieranie. Podobnie VPN to przede wszystkim cyberbezpieczeństwo. To, co zdecydujesz się z tym zrobić, to ryzyko, które podejmujesz. My w VPN Guru w żaden sposób nie promujemy wykorzystania tych informacji do złośliwych lub nielegalnych działań.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map