Najlepsze alternatywy dla ExtraTorrent

Po raz pierwszy uruchomiona w 2006 roku, ExtraTorrent to strona internetowa, która z pewnością spotkała się z dużą presją fanów, aby pozostać online. W pewnym momencie w 2017 r. Witryna potwierdziła, że ​​została zamknięta.


Najlepsze alternatywy dla ExtraTorrent

Najlepsze alternatywy dla ExtraTorrent

Było to wynikiem wspólnych wysiłków dostawców usług internetowych na rzecz ograniczenia udostępniania materiałów chronionych prawem autorskim. Na przykład dostawcy usług internetowych w Wielkiej Brytanii wysłali użytkownikom wiadomości e-mail ze szczegółową datą i godziną, w której ich połączenie szerokopasmowe zostało użyte do torrentowania określonych plików. Wkrótce potem strona znów się pojawiła, ale tym razem pod inną nazwą domeny. Wszystkie dane przechowywane w innej domenie zostały przeniesione, ku podekscytowaniu fanów.

Alternatywne alternatywy

Jedną rzeczą, która wymaga jednak potwierdzenia, jest to, czy nowa strona jest prowadzona przez administratorów poprzedniej. Wynika to z faktu, że gdy Extratorrent po raz pierwszy zamknął się, odradzał swoim użytkownikom przechodzenie do stron naśladowczych, które mogły powstać po jego śmierci. To, czy nowa domena będzie oferować tyle samo wartości, co stara witryna, wciąż pozostaje widoczne. Oto niektóre z najlepszych witryn torrentowych, z których ludzie korzystali jako alternatywy ExtraTorrent:

 • Public Domain Torrents
 • Vuze
 • Legit Torrents
 • Archiwum internetowe
 • The Pirate Bay
 • 1337x
 • BitLord
 • RARBG

Listy ostrzegawcze do torrentowania?

W każdym razie użytkownicy nadal polegają na witrynie w zakresie torrentów dobrej jakości, a nie wydaje się, że zmieni się ona w najbliższym czasie. Jedyne, co może im przeszkodzić, to ich dostawcy usług internetowych. Listy ostrzegawcze, które użytkownicy zwykle otrzymują, gdy ich dostawcy usług internetowych dowiadują się, że torrentują, to zwykle tylko pierwszy sposób działania. Jeśli będziesz kontynuować działania związane z torrentowaniem, Twój dostawca usług internetowych prawdopodobnie podejmie dalsze kroki w celu zarządzania połączeniem. Jest to znane jako dławienie.

Ograniczanie ISP

Gdy twoje połączenie internetowe zostanie ograniczone, zauważysz, że nie możesz uzyskać dostępu do określonych stron, tak jak kiedyś. Twój dostęp do strony takiej jak ExtraTorrent również zostanie zablokowany. Twoja prędkość przeglądania zostanie spowolniona. Zaczniesz też widzieć, że ładowanie filmów trwa dłużej. Wszystko to ma na celu zniechęcenie do korzystania z całej przepustowości lub uniknięcie niektórych witryn. W tym momencie twoja swoboda dostępu do sieci jest zasadniczo naruszana. Czy jest coś, co możesz zrobić, aby uniknąć całego tego mikrozarządzania przez swojego dostawcę usług internetowych? Z pewnością jest. Najlepszym sposobem na odzyskanie wolności online jest rejestracja u dostawcy VPN.

Jak odblokować ExtraTorrent za pomocą VPN

Inicjały VPN oznaczają wirtualną sieć prywatną. Odnosi się to do kolekcji serwerów należących do jednego dostawcy, które mają siedziby w różnych krajach na całym świecie. Pierwszym priorytetem usługi VPN jest zapewnienie bezpieczeństwa, a drugim – anonimowość. Bezpieczeństwo zapewnia szyfrowanie. Subskrybując usługę VPN, przekierowujesz dane z usługodawcy internetowego na serwery VPN. W ten sposób Twój dostawca usług internetowych nie jest już w stanie kontrolować ruchu, do którego masz dostęp. Twój usługodawca internetowy jest również ślepy na temat tego, co robisz online. To sprawia, że ​​znacznie trudniej jest dławić połączenie. Oto jak możesz użyć VPN, aby odblokować ExtraTorrent, na przykład:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN.
 5. Wreszcie, uzyskaj dostęp do ExtraTorrent z dowolnego miejsca na świecie.

Wybierając odpowiednią sieć VPN, musisz mieć pewność, że usługa, z którą się rejestrujesz, obsługuje torrentowanie. Jest wiele takich, które nie wspierają tej aktywności, więc musisz być bardzo ostrożny. 

Najlepsze VPN do odblokowania ExtraTorrent

Aby ułatwić wyszukiwanie, zidentyfikowaliśmy już trzech wiodących dostawców, z którymi warto się zarejestrować. Oto nasza lista najlepszych sieci VPN, które mogą odblokować ExtraTorrent.

1. ExpressVPN

Serwis Premium. Właśnie to zyskujesz, rejestrując się u wiodącego dostawcy, takiego jak ExpressVPN. Usługa z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych obsługuje około 2000 serwerów, rozproszonych w ponad 60 krajach na całym świecie. Usługa obsługuje protokoły VPN, takie jak OpenVPN, L2TP / IPSec, SSTP i PPTP, zapewniając wystarczająco szeroki zakres wyboru. ExpressVPN również poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa, ponieważ oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES i umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń na użytkownika.

Usługa utrzymuje ścisłe zasady zerowego logowania, a także ma grupę zaciemnionych serwerów, z którymi możesz się połączyć, jeśli mieszkasz w kraju, który jest wrogo nastawiony do połączeń VPN. ExpressVPN zapewnia użytkownikom brak dzienników aktywności, a jego klient VPN jest dostępny w wersjach, które można uruchomić na urządzeniach z Androidem, Linuxem, iOS i Windows. Usługa obiecuje 99% gwarancji nieprzerwanej pracy. ExpressVPN zapewnia użytkownikom całodobowy dostęp do obsługi klienta, co może odbywać się za pośrednictwem wiadomości na żywo, e-maili lub mediów społecznościowych. Usługa w pełni obsługuje torrenty, więc nie będziesz się tym martwić. Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę dostawcy, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

Nie ma innej usługi VPN, która ma tak duże wsparcie dla torrentów jak IPVanish. Ten amerykański dostawca został założony w 1999 roku, więc możesz spodziewać się wielu innowacji w zakresie jego jakości usług. IPVanish również bardzo głośno mówi o swoim wsparciu dla torrentów. Usługa umożliwia anonimowe udostępnianie plików P2P, a także oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES dla optymalnego bezpieczeństwa. Po zasubskrybowaniu będziesz mieć możliwość podłączenia do 10 urządzeń, wszystkie na jednym koncie.

Usługa jest znana z superszybkich prędkości, więc bez względu na to, czy torrentujesz, przesyłasz strumieniowo, czy pobierasz duże pliki, nie musisz się martwić zbyt długim oczekiwaniem. Usługa gwarantuje zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i nieograniczone przełączanie serwerów. IPVanish ma również internetowy serwer proxy, którego można użyć, jeśli nie chcesz pobierać ich klienta VPN. Ich internetowy serwer proxy SOCKS5 pomaga ukryć Twoją lokalizację i mieć dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi z całego świata. Przejrzyj naszą recenzję IPVanish, aby uzyskać lepszy obraz tego, jakiej usługi można się spodziewać po zarejestrowaniu się u tego dostawcy.

3. NordVPN

NordVPN to kolejny dostawca, który powinieneś rozważyć. Usługa ma siedzibę w Panamie, co oznacza, że ​​nie podlega jurysdykcji żadnego organu regulacyjnego ds. Danych. NordVPN utrzymuje również ścisłą zasadę zerowego logowania, więc nie oczekuj, że po zarejestrowaniu żaden ruch zostanie zakłócony. Usługa oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES i ma ponad 4000 serwerów gotowych do ułatwienia połączenia. Twoje bezpieczeństwo jest również zwiększone dzięki podwójnemu protokołowi szyfrowania VPN dostawcy. Ta funkcja kieruje połączenie przez dwa różne serwery zamiast jednego, podwajając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Dzięki szerokiej gamie serwerów NordVPN pozwala również użytkownikom wybrać serwery, z którymi mają się połączyć. Zależy to od rodzaju pracy, którą wykonują online. Istnieje również grupa zaciemnionych serwerów, z którymi użytkownicy mogą się łączyć, aby ukryć fakt, że używają VPN. Ponadto narzędzia takie jak oprogramowanie CyberSec chronią Twoje połączenie przed reklamami i złośliwym oprogramowaniem. To tylko niektóre narzędzia, których używa NordVPN, aby zagwarantować płynne torrentowanie, przeglądanie lub granie. Dowiedz się więcej na ten temat, przeglądając naszą recenzję NordVPN.

Podsumowanie najlepszych VPN do odblokowania ExtraTorrent

O ile większość dostawców usług internetowych może być temu przeciwna, torrentowanie jest działaniem, które będzie praktykowane przez długi czas. Aby mieć pewność, że uzyskasz najwyższą jakość, lepiej zarejestrować się w usłudze VPN. Express VPN, IPVanish i NordVPN to świetne alternatywy do rozważenia. Upewnij się, że skorzystasz z bezpłatnej wersji próbnej lub gwarancji zwrotu pieniędzy, abyś mógł wypróbować to, co mają do zaoferowania przed subskrybowaniem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map