Jak zmienić ustawienia DNS na konsoli Nintendo Switch

Najnowsze niezawodne narzędzie rozrywkowe Nintendo podbiło świat. Od „Let’s Go Pikachu and Eevee” po umożliwienie transmisji strumieniowej w Hulu, Nintendo Switch to wszystko. Jak wszyscy wiecie, platforma do gier korzysta z Wi-Fi do łączenia się z Internetem. Większość z was nie wie, ale połączenie może okazać się bardzo nieefektywne i niespójne. Aby rozwiązać ten problem, zdecydowanie zaleca się optymalizację ustawień DNS. Oto, jak możesz to zrobić na konsoli Nintendo Switch.


Jak zmienić ustawienia DNS na konsoli Nintendo Switch

Jak zmienić ustawienia DNS na konsoli Nintendo Switch

DNS – krótkie wprowadzenie

System nazw domen pomaga Twojemu połączeniu rozwiązać adres IP adresu URL, do którego próbujesz uzyskać dostęp. To po prostu tłumaczy wpisane słowa, które wpisałeś na jego adres IP, aby przeglądarka mogła zrozumieć, co próbujesz zrobić.

Istnieje kilka powodów, dla których ktokolwiek chciałby zmienić serwer DNS, któremu dostawca usług internetowych udzielił im subskrypcji usługi. Niektóre z nich mogą być zawodne lub zbyt przeciążone, aby gra działała przyzwoicie na Nintendo Switch. Pamiętaj, że powinieneś zapisać swoje obecne ustawienia DNS na wypadek, gdybyś musiał przywrócić je do nich w najbliższej przyszłości.

Zanim zaczniemy, oto najlepsze bezpłatne serwery DNS, o których należy pamiętać:

 • Google
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208,67.222.222
  • 208,67.220.220

Jak skonfigurować ustawienia DNS na Nintendo Switch

Ustawienia DNS konsoli Nintendo Switch można bardzo łatwo dostosować. Jednak niektórzy z nas nie znają się na technologii. Dlatego ten przewodnik pomoże ci to zrobić z łatwością:

 1. Na twoim Nintendo Switch Ekran główny, Wybierz Ustawienia.Zmień ustawienia
 2. Iść do “Internet” -> Ustawienia internetowe.
 3. Wybierz swój Sieć Wi-Fi i kliknij Zmień ustawienia.Zmień ustawienia internetowe
 4. Hit „podręcznik.”Zmień na ręczny
 5. Wybierać Podstawowy DNS i przytrzymaj b przycisk do usunięcia. Zrób to samo z Wtórny.Pierwszy i drugi
 6. Zmień je zgodnie z wybranym serwerem DNS.
 7. Kliknij ok.
 8. Wszystko gotowe.

Po co zmieniać ustawienia DNS na Nintendo Switch?

Nintendo Switch był uważany za narzędzie do gier, z którego każdy może się cieszyć. Jednak w miarę upływu czasu Nintendo zaczęło dodawać aplikacje VoD do swojego sklepu. Mamy Hulu i Youtube, aby cieszyć się niesamowitym streamingiem.

Czy kiedykolwiek widziałeś nagły spadek połączenia internetowego podczas odtwarzania lub oglądania filmu? Tak, może się to zdarzyć, jeśli korzystasz z serwerów swojego usługodawcy internetowego. Ze względu na przeciążenie i godziny szczytu prędkość łącza internetowego radykalnie rujnuje gry online i strumieniowe przesyłanie wideo. Aby tego uniknąć, powinieneś użyć metody, której cię nauczyłem powyżej, aby zmienić ustawienia DNS. Zaufaj mi na wiele sposobów. Sprawdź zalety ręcznego wprowadzania ustawień DNS na konsoli Nintendo Switch.

Lepsza prędkość Internetu

Prędkości Internetu zależą od tego, jak dobre są zasoby Twojego dostawcy Internetu. Jeśli Twój dostawca nie inwestuje dobrze na swoich serwerach, prawdopodobnie staniesz przed najgorszą rzeczą, przez którą gracze online muszą przejść – opóźnienia w grze.

Zmieniając DNS, możesz użyć serwera, na którym działa bardzo niewiele osób. Zwiększy to szybkość Internetu i pozwoli uniknąć opóźnień i opóźnień w trybie online.

Z drugiej strony, streamery mogą oglądać wideo bez frustrującego znaku buforowania pojawiającego się co 2 minuty. Dwie minuty to przesada. Czasami zdarza się to co około 3 sekundy. Dlatego należy spróbować tego uniknąć, zmieniając serwer DNS.

Uzyskaj dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi

Wraz z wydaniem Hulu i Youtube na Nintendo Switch, streamery otrzymały niezłą kolejkę wydarzeń, ponieważ mogą korzystać z platformy do grania i oglądania swoich ulubionych programów i filmów. Nintendo Switch można wyświetlać na telewizorze z dużym ekranem za naciśnięciem jednego przycisku. Wyobraź sobie, jak fajnie jest patrzeć na Hulu.

Niestety gigant transmisji strumieniowej Hulu jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. To samo dotyczy niektórych filmów z YouTube, które są dostępne tylko w niektórych częściach świata. Jeśli jednak korzystasz z usługi Smart DNS, możesz sfałszować swoją lokalizację online i pojawić się w dowolnym miejscu na świecie. Inteligentne usługi DNS, takie jak ExpressVPN, BulletVPN i Unlocator, zmieniają części adresu URL, które rzucają światło na Twoje miejsce pobytu. Po zmianie pojawi się wszędzie tam, gdzie znajduje się serwer, z którym masz połączenie. Jeśli jest w USA, instancja będzie miała dostęp do Hulu.

Nawiasem mówiąc, są rozmowy, że Netflix będzie wkrótce dostępny na urządzeniu do gier. Jeśli to prawda, skorzystanie z usługi Smart DNS w celu uzyskania dostępu do biblioteki American Netflix jest najlepszym rozwiązaniem.

Zmienia ustawienia DNS jako bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest ściśle związane z VPN. Zmiana ustawień DNS nie doda tej dodatkowej warstwy ochrony, której wszyscy pragną. Może to zwiększyć prędkość i zapewnić dostęp do materiałów objętych ograniczeniami geograficznymi, ale to wszystko.

Chociaż serwery Google mogą unikać złośliwych i phishingowych witryn i zaprzeczają atakom DoS, ale to nie wystarczy. Aby chronić się w trybie online, musisz zainstalować VPN na swoim konsoli Nintendo Switch.

Szyfrowanie danych za pomocą VPN może nieco spowolnić prędkość Internetu, ale to cena, którą musisz zapłacić za swoje bezpieczeństwo. Jeśli nie masz nic przeciwko wystawianiu się na otwartą przestrzeń, Smart DNS to idealny sposób na uzyskanie idealnej prędkości internetu.

Bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze. Dlatego oto najlepsi pretendenci w branży VPN.

Najlepsze usługi oferujące Smart DNS

Zadaniem inteligentnych usług DNS jest ominięcie regionalnych ograniczeń. To wszystko. Wszyscy wiecie, co jest oferowane w kanałach zlokalizowanych za granicą. Jednak te kanały są poza zasięgiem i są dostępne tylko tam, skąd pochodzą. Dlatego jeśli zainwestujesz w następujące usługi, możesz zagwarantować sobie wyjątkowe wrażenia strumieniowe na konsoli Nintendo Switch.

ExpressVPN

ExpressVPN najlepszy dostawca w branży VPN. Ta oferta VPN jest wiarygodnym i zaufanym dostawcą. Jeśli chodzi o połączenie go z Nintendo DNS, będziesz mieć zupełnie nowe wrażenia z gry. Oferuje MediaStream, który jest własną usługą Smart DNS. Oglądaj i graj online, nie martwiąc się odpowiednio o ograniczenia i opóźnienia.

BulletVPN

BulletVPN oferuje niesamowicie szybkie serwery na całym świecie. Nie ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o liczbę serwerów, ale lokalizacje są dość strategiczne. Oferując Smart DNS, streamery wydały niesamowite recenzje na temat usług tej sieci VPN.

Unlocator

Unlocator może odblokować ponad 240 kanałów na całym świecie. Od amerykańskiego Netflix do E !, wszystko można znaleźć na liście kanałów. Ostatnio ta czysta usługa Smart DNS pojawiła się jako hybryda. Teraz oferuje usługę VPN jak żadna inna. Ma prosty i przyjazny interfejs i fajnie jest na to patrzeć.

Jak zmienić ustawienia DNS na konsoli Nintendo Switch

Jeśli masz problemy ze zmianą serwera DNS Nintendo Switch, ten poradnik ci pomoże. Teraz, gdy wiesz już wszystko o DNS Nintendo Switch i jego działaniach, nigdy nie będziesz patrzeć na swoje urządzenie tak samo, jak przed tym przewodnikiem. Masz teraz zoptymalizowaną platformę do gier z możliwością obejścia ograniczania przepustowości i dostępu do ograniczeń geograficznych na całym świecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map