Jak zmienić ustawienia DNS w Apple TV

Niska prędkość połączenia może zepsuć korzystanie z Apple TV. Wypróbowałem wiele różnych poprawek, aby rozwiązać problem. Jednak niektóre z nich pracowały przez krótki czas, ale żaden z nich nie wydawał się trzymać. Przy odrobinie badań udało mi się zmienić ustawienia DNS w Apple TV. Jeśli masz ten sam problem, oto jak skonfigurować DNS w Apple TV.


Jak zmienić DNS w Apple TV

Jak zmienić DNS w Apple TV

Jak zmienić DNS w Apple TV

Normalni internauci zapamiętują nazwę strony internetowej i wpisują ją w celu uzyskania dostępu. Jednak twój komputer nie działa w ten sposób. Nie rozumie, co piszesz, i tam przychodzi DNS. Usługa tłumaczy wprowadzoną nazwę na adres IP, który jest w zasadzie językiem przeglądarek internetowych.

Po pierwsze, proponuję zapisać na bok swoje obecne adresy serwerów lub ustawienia. Bardzo ważne jest, aby zachować te liczby na wypadek, gdybyś musiał wrócić do nich w najbliższej przyszłości.

Zanim zaczniemy, oto godne uwagi serwery DNS, których możesz użyć

 • (Pamiętaj, że Apple TV działa inaczej. Jeśli wpisujesz Google DNS, to na Apple TV będziesz musiał wejść „008.008.008.008”. 0 jest używany jako przedrostek:
 • Google DNS: Google oferuje bezpłatną usługę DNS, która jest szybka i niezawodna:
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS: OpenDNS to jeszcze jeden szybki i niezawodny serwer DNS, możesz wybrać jeden z następujących adresów:
  • 208,67.222.222
  • 208,67.222.220

Teraz, w taki sposób, możesz skonfigurować DNS w Apple TV:

Jak skonfigurować DNS na Apple TV 4

Oto kroki potrzebne do zmiany ustawień DNS w Apple TV 4:

 1. Z Apple TV Menu główne, Kliknij Ustawienia.Apple TV 4 1
 2. Kliknij Sieć.Apple TV 4 2
 3. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Wi-Fi czy Ethernet, kliknij Skonfiguruj DNS.Apple TV 4 3
 4. Wybierz podręcznik.Apple TV 4 4
 5. Wprowadź swój DNS.Wpisz DNS Apple TV 4
 6. Po wprowadzeniu DNS naciśnij Gotowy.
 7. Uruchom ponownie urządzenie.

Zmień ustawienia DNS w starszych generacjach Apple TV

Proces tutaj jest tak prosty, jak w 4. generacji Apple TV. Oto jak skonfigurować DNS w starszych wersjach, takich jak Apple TV 3:

 • Iść do Ustawienia > Generał.Ustawienia Apple TV Pre
 • Wybierać Sieć.Sieć Apple TV
 • Wybierz Wi-Fi lub Ethernet (W zależności od tego, którego używasz).Połączenie Apple TV
 • Kliknij Skonfiguruj DNS.Konfiguracja DNS
 • Trafienie podręcznik.DNS Instrukcja Apple TV
 • Teraz Wpisz DNS używasz. Wpisz DNS

Po co zmieniać ustawienia DNS urządzenia Apple TV?

Ilekroć napotykasz niewielkie spadki w internecie, zaczynasz obwiniać swojego dostawcę usług internetowych. Czy mam rację? Cóż, dla kogoś tak zaawansowanego technologicznie jak ja, szukałbyś alternatyw, które sprawiłyby, że twój mózg działałby nieco lepiej. Jednak jeśli widziałeś już moje tutoriale, to już je omówiłem Zmiana DNS na Macu. Dzisiaj uczysz się, jak to robić w Apple TV. Ale prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego? Oto twoja odpowiedź.

Popraw szybkość połączenia

Serwery Twojego dostawcy usług internetowych nie są uważane za tak niezawodne, jeśli chodzi o duże prędkości. Zawsze dławią połączenie, a Ty cierpisz dużo, gdy jesteś w szczycie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego odcinek nie ładuje się prawidłowo? W tej chwili nie tylko ty patrzysz. Serwer, którego używasz, może być przeciążony, co powoduje drastyczny spadek połączenia.

Jeśli zmienisz swój DNS, prawdopodobnie wylądujesz na mniej traffickowanym serwerze, na którym możesz użyć dla lepszych prędkości transmisji. Jest to bardzo przydatne, gdy korzystasz z Apple TV, ponieważ streaming jest główną esencją platformy.

Ominięcie regionalnych ograniczeń

Zmieniając DNS, możesz odblokować treści ograniczone geograficznie niedostępne w twoim kraju. Innymi słowy, możesz uzyskać dostęp do amerykańskich serwisów Netflix, Hulu i wielu innych, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Skorzystanie z międzynarodowego przekazu strumieniowego jest łatwą pracą, gdy poznasz swoją drogę. Wszystko co musisz zrobić to zmień region swojego Apple TV abyś mógł pobrać żądaną aplikację. Następnie musisz zainwestować w usługę Smart DNS, aby przekierować ruch do kraju aplikacji. Na przykład usługi takie jak ExpressVPN, BulletVPN i Unlocator oferują klientom Smart DNS.

Korzystając z tego, zmienisz adresy URL odpowiedzialne za wyświetlanie Twojej bieżącej lokalizacji. Po skonfigurowaniu na urządzeniu Apple TV sfałszujesz swoją lokalizację online i pojawisz się w innym kraju. Region obsługujący użycie żądanego kanału. Weźmy na przykład amerykański serwis Netflix, Smart DNS pomoże Ci przenieść się do Stanów Zjednoczonych. W rezultacie wszystkie materiały objęte ograniczeniami geograficznymi w Ameryce będą do Państwa dyspozycji.

Czy zmiana DNS w Apple TV jest bezpieczna??

Gdy wspomnimy o prywatności, zmiana serwerów DNS tak naprawdę nie powstrzyma Twojego dostawcy usług internetowych przed monitorowaniem odwiedzanych witryn. Może to jednak ograniczyć ilość informacji, które mogą one gromadzić na Twój temat.

Ponadto użycie niewłaściwego DNS na Apple TV może spowodować utratę połączenia z Internetem. Radzimy również, aby nigdy nie używać adresów serwerów DNS, chyba że masz absolutną pewność, kto je obsługuje.

Aby naprawdę ukryć czynności związane z przeglądaniem, potrzebujesz sieci VPN, aby Twoje dane zostały zaszyfrowane. Innymi słowy, zmiana DNS nie jest bezpieczna, a korzystanie z usługi Smart DNS omija ograniczenia regionalne, a nie więcej.

Możesz wybrać dostawcę VPN w poniższej tabeli, jeśli jesteś jednym z tych osób poszukujących bezpieczeństwa.

Najlepsi dostawcy z funkcją Smart DNS

Oto najlepsi dostawcy oferujący usługę Smart DNS:

ExpressVPN

ExpressVPN jest wysoki jako jedna z najlepszych usług, jakie możesz kiedykolwiek subskrybować. Nagradzany dostawca istnieje już od ponad dekady. Ma sieć blisko 2000 serwerów na całym świecie. Usługa pozwala także użytkownikom na jednoczesne połączenie do 3 i zapewnia MediaStreamer, własną usługę Smart DNS.

Ta sieć VPN oferuje również najlepszą obsługę klienta w branży, z zespołem, który jest zawsze dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby skontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail, mediów społecznościowych lub wiadomości czatu na żywo w swojej witrynie.

BulletVPN

BulletVPN daje użytkownikom możliwość zapoznania się z dzisiejszą cenzurą internetową i wszystkimi ścieżkami, jakie rząd utrzymuje swoich obywateli. VPN taki jak ten jest koniecznością w dzisiejszych warunkach. Co więcej, ta sieć VPN nie tylko chroni twoją prywatność, ale także oferuje usługę Smart DNS jak żadna inna. Zasadniczo, jeśli korzystasz z Apple TV, BulletVPN jest dobrym wyborem.

Unlocator

Firma świadczy niestandardowe usługi programowania komputerów i wypuściła usługę SmartDNS w 2013 r., Aby zaspokoić potrzeby internautów na całym świecie w zakresie dostępności i odblokowywania. Niedawno ich usługa została rozszerzona o VPN. Ale wszyscy wiemy Unlocator był i zawsze będzie jednym z najlepszych klientów Smart DNS na świecie. Jeśli więc szukasz niesamowitej jakości Apple TV, zainwestuj w Unlocator.

Zmień ustawienia DNS urządzenia Apple TV – końcowe słowa

Jeśli kiedykolwiek doświadczysz niskiej wydajności przesyłania strumieniowego i pobierania, zmiana ustawień DNS może czasem pomóc w rozwiązaniu problemu. Teraz wiesz wszystko, co ma związek ze zmianą DNS w Apple TV. Zrobiłem już część, teraz twoja kolej. Ciesz się Apple TV na maksa.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map