Jak oglądać HBO Go w Belgii

Nie sądzę, że istnieje chętny streamer online bez Subskrypcja HBO Go. Jak inaczej mieliby oglądać grę o tron ​​i soprany? W przeciwnym razie nie będą uważani za oddanych subskrybentów HBO Go. Poziom poświęcenia poszerza granice Stanów Zjednoczonych. Jak daleko zajdziesz, aby obejrzeć ulubiony wybór treści HBO Go?


HBO Go jest niedostępny w Belgii z powodu ograniczeń geograficznych, i chociaż jest wiele lokalnych witryn do obejrzenia, nie możesz pozbyć się HBO z głowy. Z tego powodu musisz subskrybować albo VPN i Smart DNS. Czytaj dalej, jeśli nie wiesz, jak korzystać z tych dwóch narzędzi.

Jak oglądać HBO Go w Belgii

Jak oglądać HBO Go w Belgii

HBO Go w Belgii

Niestety tak wcale nie jest. HBO Go jest ograniczony geograficznie tylko do amerykańskiej oglądalności. Innymi słowy, dostępne dla osób zamieszkałych w USA z amerykańskim adresem IP. W Belgii nawet obywatele USA mają adres IP w Belgii, co oznacza, że ​​jeśli mają ważną subskrypcję, nie będzie działać w ten sam sposób.

Jeśli spróbujesz przesłać strumieniowo HBO Go w Belgii, otrzymasz ten błąd geograficzny. „Nie w obszarze serwisowym. HBO Go jest obsługiwany tylko w Stanach Zjednoczonych i na niektórych terytoriach. ”

Błąd HBO GO poza obszarem serwisu

Aby ominąć to ograniczenie regionalne, musisz zastosować VPN, Virtual Private Network. Poza tym nie zobaczysz, co ten gigant transmisji strumieniowej ma do zaoferowania.

Oglądaj HBO Go w Belgii dzięki VPN

Wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejść, to VPN. Jeśli masz ważną subskrypcję telewizji kablowej, po zakończeniu możesz wyświetlić, co chcesz. VPN jest narzędzie online, które wysyła i przekierowuje dane lub ruch przez jeden z wielu serwerów w wybranym kraju. Podczas gdy dane przepływają przez ten serwer, będziesz wyglądać, jakbyś był w kraju posiadającym prawidłowy adres IP w regionie.

Na przykład, jeśli mieszkasz w Belgii i chcesz HBO Go, musisz nawiązać połączenie z serwerem w USA. Tą drogą, otrzymasz adres IP w USA i natychmiastowy dostęp do HBO GoTreści w Belgii. Widzieć? Bardzo proste, wykonaj następujące czynności i odblokuj HBO Go w Belgii.

 1. Wybierz dostawcę usług VPN i subskrybujcie to. Wskazówka: ExpressVPN jest najlepszym serwerem na rynku.
 2. Musisz zainstaluj aplikację VPN na urządzeniach, z którymi VPN jest kompatybilny.
 3. Po zainstalowaniu aplikacji, uruchom to, i przejdź proces rejestracji.
 4. Teraz, poszukaj serwera w USA. Jeśli nie możesz go znaleźć, wpisz „USA” w pasku wyszukiwania.
 5. Po kilku chwilach będziesz tego pewien połączenie miało miejsce.
 6. Uruchom HBO Go i przesyłaj strumieniowo najlepsze treści premium w Belgii.

Najlepsza sieć VPN dla HBO w Belgii

ExpressVPN ceni bezpieczeństwo online, jak żadna inna sieć VPN. Dba o prywatność użytkowników, wykorzystując najtwardsze szyfrowania klasy wojskowej i pozostanie wiernym zasady zero-logs. Oprócz szczególnej dbałości o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników, ExpressVPN odblokowanie nie ma sobie równych.

Nie tylko VPN mogą odblokuj główne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak HBO Go. Nie oznacza to jednak, że nie ma dobrych sieci VPN, które mogłyby pomóc w odblokowaniu Twojej firmy. Oto tabela, która podkreśla najlepsze VPN dla HBO Go. Sprawdź je.

Odblokuj HBO Go w Belgii za pomocą Smart DNS Proxy – VPN Alternative

Inteligentny serwer proxy DNS daje te same wyniki co VPN, ale z innym podejściem. Pomija geoblokady, ale w przeciwieństwie do VPN, nie zmienia twojego adresu IP. Po prostu zmienia części adresu URL, które ujawniają Twoją lokalizację geograficzną. W rezultacie będziesz mógł stream HBO Go w Belgii bez utraty korzyści z dostępu do lokalnych kanałów.

Z drugiej strony, będziesz łatwo śledzić, kto spojrzy na twoje działania, ponieważ Twoje dane nie są szyfrowane. Jeśli jednak nie dbasz o bezpieczeństwo, jest to dobra opcja, ponieważ będziesz działać na pełnych obrotach. Oto, co musisz zrobić, aby skonfigurować Smart DNS:

 1. Zarejestruj się za pomocą usługi Smart DNS które mogą odblokować HBO Go. Gorąco polecam Unlocator.
 2. Wpisz adres serwera DNS Unlocatora na używanym urządzeniu. Skorzystaj z przewodników znajdujących się na ich stronie internetowej; są łatwe do naśladowania.
 3. Udaj się na stronę HBO Go lub uruchom samodzielną aplikację.
 4. Teraz, zaloguj się za pomocą utworzonego konta.
 5. Przesyłaj strumieniowo jeden z programów wymienione poniżej w dowolnym miejscu na świecie.

Najlepszy inteligentny serwer proxy DNS dla HBO Go

Unlocator jest zdecydowanie najlepsza usługa Smart DNS w sklepie. To jest rozwiązanie do przesyłania strumieniowego HBO Go gdzie nie jest dostępny. Firmowy 7-dniowy bezpłatny okres próbny kropka daje ci możliwość pokonać ograniczenia geograficzne w ciągu tygodnia. Następnie decydujesz, czy chcesz dokonać zobowiązania. Weź to na jazdę próbną, a następnie ustal, czy przyciągnęły twoją uwagę, czy nie.

Co jest w HBO Go

Po uzyskaniu subskrypcji kablowej i VPN możesz skorzystać z szerokiej biblioteki treści. Oto moje najlepsze typy:

 • Westworld
 • Gra o tron
 • Drut
 • Prawdziwy detektyw
 • Wielkie małe kłamstwa
 • Soprany

Urządzenia kompatybilne z HBO Go

HBO GO jest dostępny na następujących urządzeniach. Obejrzyj najlepszy oryginalny materiał HBO na poniższych platformach:

 • iPhone / iPad
 • Amazon Fire TV
 • Telewizor apple
 • Tablety Amazon Fire
 • Telefony z Androidem
 • Android TV
 • Komputery (przeglądarka internetowa)
 • Chromecast
 • PlayStation 4
 • Roku
 • Telewizory Samsung Smart
 • Xbox One

Jak oglądać HBO Go w Belgii

Po długim okresie sukcesów i dominacji, HBO ostatecznie wydało swoją internetową usługę strumieniowania HBO Go w 2010 roku. HBO Go składa się z ponad 1000 godzin treści dostępnych dla przyjemności. Niestety dla osób mieszkających w Belgii kanał nie jest dostępny w tym kraju bez pomocnej dłoni zwanej VPN.

Trwać, uzyskaj wiarygodnego dostawcę VPN i ciesz się HBO Go w Belgii w dowolnym momencie i powiedz nam, którego użyłeś w komentarzach poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map