Jak oglądać HBO GO w Holandii przy użyciu 2 różnych metod

Chcesz nadrobić zaległości w najnowszych filmach i serialach HBO? Następnie powinieneś używać HBO GO. Problem polega na tym, że jeśli mieszkasz poza USA, w ogóle nie będziesz mieć dostępu do HBO GO. Istnieją jednak sposoby na obejście tego. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odblokować HBO GO w Holandii przy użyciu 2 różnych metod.


Jak oglądać HBO GO w Holandii przy użyciu 2 różnych metod

Jak oglądać HBO GO w Holandii przy użyciu 2 różnych metod

Jak oglądać HBO GO w Holandii za pomocą VPN

Jeśli próbowałeś uzyskać dostęp do HBO GO poza USA, będziesz wiedział, że masz do czynienia z poważnymi blokami geograficznymi. Prawda jest taka, że ​​zarówno HBO, jak i HBO GO mają swoje usługi ograniczone tylko do Stanów Zjednoczonych. Próba uzyskania dostępu do HBO GO poza USA spowoduje następujący błąd geograficzny:

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Możesz jednak łatwo ominąć te bloki bez konieczności latania do Stanów. Wszystko czego potrzebujesz to VPN.

Skrót od Virtual Private Network, VPN szyfruje wszystkie twoje dane i przekierowuje twój ruch przez własne bezpieczne serwery. Gdy ruch zostanie przekierowany, Twój publiczny adres IP zmienia się automatycznie, tak aby pasował do lokalizacji serwera VPN, z którym masz połączenie. Wybierając serwery VPN znajdujące się w regionie, w którym nie istnieją wyżej wymienione geobloki, możesz sfałszować swój publiczny adres IP i uzyskać dostęp do zablokowanego kanału.

Innymi słowy, wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do HBO GO w Holandii, to połączyć się z amerykańskim serwerem VPN. Oto jak możesz to zrobić;

 1. Zarejestruj się u zaufanego i wiarygodnego dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN pasującą do urządzenia do przesyłania strumieniowego. Znajdziesz gotowe aplikacje do zainstalowania Windows, MacOS, Android, i iOS urządzenia z większością dostawców VPN najwyższej klasy.
 3. Zaloguj się do swojego konta i wybierz serwer amerykański, z którym chcesz się połączyć.
 4. Poczekaj na nawiązanie połączenia. Gdy to zrobisz, będziesz mieć swój amerykański adres IP gotowy! Możesz użyć tej witryny, aby sprawdzić, czy Twój adres IP naprawdę się zmienił, czy nie.
 5. Przejdź do HBO GO i ciesz się treściami z całej Holandii!

HBO GO Odblokowany za granicą

HBO GO Odblokowany za granicą

Najlepsza sieć VPN dla HBO GO

Nasz ekspert VPN, Charles, napisał szczegółową recenzję najlepszych VPN, których powinieneś używać do odblokowania HBO GO. Jego najlepszy wybór padł na ExpressVPN.

ExpressVPN oferuje 2000 serwerów w ponad 94 krajach, w tym w USA. Mają też pięciogwiazdkowy zespół obsługi klienta, bezpłatną funkcję Smart DNS i wspaniałą 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy „bez pytań”, której można użyć do przetestowania ich usług.

Jeśli okaże się, że ExpressVPN nie jest dla Ciebie dostawcą, możesz wypróbować dowolnego z tych dostawców najwyższego poziomu. Wszystkie mają ważne zasady zwrotu pieniędzy, z których możesz skorzystać przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu się w usługę:

Jak oglądać HBO GO w Holandii za pomocą Smart DNS Proxy

Niektórzy użytkownicy mogą nie być zainteresowani dodatkowymi korzyściami bezpieczeństwa, które może zaoferować VPN. Jeśli jednak nadal chcesz uzyskać dostęp do HBO GO w Holandii, możesz zamiast tego użyć Smart DNS Proxy. Zanim jednak przejdziesz do tej metody, muszę zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

 • Inteligentne serwery proxy DNS, takie jak VPN, są usługi, które możesz subskrybować które oferują listę odblokowanych kanałów. Każda usługa jest inna i będzie miała inną listę kanałów, więc upewnij się, że HBO GO jest uwzględniony w Twojej subskrypcji Smart DNS.
 • Będziesz musiał skonfigurować Smart DNS Proxy na twoim urządzeniu. Będzie to wymagać pewnej dozy zaawansowania technologicznego w twoim imieniu. Ale nie martw się. Większość usług Smart DNS będzie zawierała szczegółowe instrukcje konfiguracji, aby pomóc nowym użytkownikom w ich konfiguracjach.
 • Inteligentny serwer proxy DNS nie przekieruje całego twojego ruchu. Oznacza to, że to nie spowolni twojego połączenia, ale to również nie sfałszuje twojego adresu IP.
 • Dzięki Smart DNS możesz przełączyć się z oglądania kanału amerykańskiego na kanał brytyjski (na przykład) bez konieczności zmiany serwerów.

Teraz, gdy omówiliśmy te kwestie, oto nasza sugestia dotycząca usługi Smart DNS, którą powinieneś rozważyć, aby subskrybować: Unlocator.

Możesz użyć Unlocatora do oglądania HBO GO w Holandii lub w innym kraju, a także całej listy popularnych kanałów transmisji strumieniowej. Będziesz także mieć dostęp do zestawu łatwych do zrozumienia przewodników konfiguracji i samouczków, które pomogą Ci przejść przez proces instalacji. Podsumowując, będziesz także korzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 14-dniowej zasady zwrotu, dzięki czemu możesz przetestować usługę przed zatwierdzeniem.

Uzyskaj dostęp do HBO GO w Holandii – końcowe myśli

Proszę, panie i panowie! W ten sposób możesz odblokować HBO GO w Holandii za pomocą VPN lub Smart DNS Proxy. Pamiętaj jednak, że ani VPN, ani Smart DNS Proxy nie usuną potrzeby opłaty abonamentowej z samego kanału transmisji strumieniowej. Jeśli musisz subskrybować za pomocą HBO GO, żadna z metod nie wyciągnie Cię z tego.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map