Jak oglądać HBO GO w Kanadzie w 3 łatwych krokach

Kto nie lubi odtwarzać odcinków Game of Thrones na HBO? Program zyskał ogromną rzeszę fanów, odkąd został wyemitowany w 2011 roku. Ostatni sezon przyniósł ponad 11,8 miliona widzów, co jest wyjątkowo niezwykłą liczbą.


A fakt, że nie mogłem odtwarzać odcinków mojego ulubionego programu telewizyjnego online – z powodu ograniczeń geograficznych w Kanadzie – był prawdziwym rozczarowaniem. Wtedy zacząłem szukać rozwiązania. Naprawdę odkryłem, że były dwa obejścia dostępu do HBO Go za granicą: VPN i serwer proxy Smart DNS.

Jak oglądać HBO Go w Kanadzie

Jak oglądać HBO Go w Kanadzie

HBO Go w Kanadzie?

Podczas mojego pobytu w Kanadzie miałem zamiar oglądać najnowszy sezon GOT, ale nie miałem nawet dostępu do HBO Go. Na moim ekranie pojawiło się następujące „Nie w obszarze serwisowym”. Przyszło mi do głowy, że muszę fizycznie być w Ameryce, aby dostać HBO Go. Pomimo blokowania geograficznego odkryłem sposób, który usuwa ograniczenia nałożone na HBO Go za granicą, i to przez VPN.

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Jak oglądać HBO Go za granicą z VPN

Potrzebujesz narzędzia, które będzie sprawi, że spojrzysz w USA w przeciwieństwie do Kanady. Na szczęście VPN może to zrobić, także z szyfrowaniem. Nie, witryna nie będzie wiedziała, że ​​się z nimi mieszasz. W rzeczywistości nic nie podejrzewają, ponieważ sposób działania VPN jest tak niewidzialny i ukryty.

Jeśli cokolwiek, VPN reprezentuje bezpieczna metoda przekazywania ruchu internetowego przez inne urządzenie podłączone przez Internet, a jednocześnie szyfrowane. Również VPN przekierowuje ten konkretny ruch za pośrednictwem serwera w wybranym kraju. Spowoduje to twój ruch wydają się pochodzić z tego kraju. W końcu będziesz uzyskaj adres IP tego serwera, umożliwiając ci dostęp cała zawartość tego kraju.

Kroki

 1. Czy już wybrałeś VPN? Jeśli nie, śmiało i subskrybuj ExpressVPN.
 2. Link jest podany przez stronę VPN. Kliknij na to. 
 3. Jesteś o to poproszony pobierz i zainstaluj aplikację VPN. 
 4. Zacznij przeglądać VPN i szukam serwerów w lokalizacjach chcesz.
 5. Do odblokuj HBO Go, musisz połączyć się z serwerem w USA,
 6. W rezultacie, otrzymasz amerykański adres IP.
 7. Spróbuj uzyskać dostęp do HBO Go, zauważysz, że łatwo sobie poradzisz.
 8. Streamuj grę o tron ​​lub inny program na HBO Go podczas pobytu w Kanadzie.

HBO GO Odblokowany za granicą

HBO GO Odblokowany za granicą

Najlepsza sieć VPN dla HBO Go

Byłem ExpressVPN subskrybent od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Firma ma duża liczba serwerów we wszystkich lokalizacjach na świecie. Ich usługi są szybki i niezawodny, budowanie na zaufaniu. Wiem tylko, jeśli chcesz odblokuj HBO Go w Kanadzie, potrzebujesz dostawcy blisko tego, co  ExpressVPN ma do zaoferowania.

Godny podziwu jest stopień, w jakim firma dba o prywatność użytkowników. ExpressVPN korzysta tylko z twarde wojskowe protokoły szyfrowania do bezpieczne połączenia użytkowników. Jego Obsługa klienta 24/7 i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy więc obiecaj korzystne i bez ryzyka.

Szukasz innych usługodawców? Wybierz jedną z poniższej tabeli.

Przesyłaj strumieniowo HBO Go w Kanadzie za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Najwyraźniej istnieje inne obejście geo-bloku HBO Go, i tak się składa, że ​​jest to inteligentny serwer proxy DNS. Chociaż zarządza nim inteligentny DNS duża liczba lokalizacji serwerów oferowane w akceptowalne ceny, VPN nadal prowadzi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Powiedzmy, że bezpieczeństwo nie jest domeną specjalizacji Smart DNS proxy.

Nie chroni twoich danych poprzez ich szyfrowanie i utrzymuje twoje IP widoczne dla społeczeństwa. Jeśli tak, to brak środków bezpieczeństwa działają znacznie szybciej, i niecierpliwi subskrybenci wydają się to doceniać. Nie możesz też odblokować wszystkiego, co napotykasz, chyba że Smart DNS obsługuje to odblokowanie. Bez względu, Smart DNS może zapewnić Ci HBO Go w Kanadzie, po prostu wykonaj następujące kroki:

 1. Poszukaj subskrypcji Unlocator, co zdecydowanie obsługuje odblokowywanie HBO Go.
 2. Następnie skonfiguruj Adresy serwera DNS Unlocatora na urządzeniu, którego używasz.
 3. Skonfiguruj DNS Unlocator na routerze.
 4. Teraz pewnie odwiedź stronę HBO Go lub jego aplikacja.
 5. Zaloguj się.
 6. Wreszcie, streamuj programy i seriale HBO Go Poza Stanami.

Właściwy serwer proxy Smart DNS może Ci to zapewnić dostęp do ponad 200 kanałów, i zdarza się, że Smart DNS tak jest Unlocator. Na pewno dostaniesz ograniczenia zostały pominięte, cenzura biła, i zakazy zniesione. Nie zdarza się tak często dobrze funkcjonujący Smart DNS który wykonuje swoje funkcje i jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami.

Kup HBO Go w Kanadzie

Oczywiście blokowanie geograficzne jest czymś, o czym należy pamiętać, podróżując do innego kraju. Geobloki są prawdziwe, ale nie niemożliwe do pokonania. Wystarczy, że zasubskrybujesz VPN lub serwer proxy Smart DNS, a nie będziesz musiał martwić się ograniczeniami geograficznymi pomimo fizycznej lokalizacji i zamieszkania.

Czy zamierzasz uzyskaj HBO Go w Kanadzie dzięki VPN lub Smart DNS? Chcielibyśmy wiedzieć, który dostawca zwrócił Twoją uwagę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map