Jak oglądać HBO Go w Nowej Zelandii

Mieszkańcy Nowej Zelandii nie mają szczęścia oglądać filmów i seriali HBO Go z miejsca, w którym się znajdują. Mogą jednak przyjąć postawę „szczęśliwego szczęścia” po subskrypcji technologii VPN. To dlatego, że VPN może pomóc użytkownikom odblokować HBO Go w Nowej Zelandii w ciągu kilku sekund. Dowiedz się, jak to zrobić w następnym artykule.


Jak oglądać HBO Go w Nowej Zelandii

Jak oglądać HBO Go w Nowej Zelandii

Jak oglądać HBO Go w Nowej Zelandii za pomocą VPN

Streaming online stał się najpopularniejszym medium dla widzów, którzy chcą oglądać swoje ulubione treści na żywo i na żądanie. Hulu, Netflix i HBO Go ułatwiły widzom życie pod względem wygodnego czasu oglądania telewizji. Problem leży jednak w ograniczeniach geograficznych nałożonych na te usługi przesyłania strumieniowego, które uniemożliwiają widzom międzynarodowym dostęp do nich z zagranicy. Niemniej jednak istnieje obejście tych ograniczeń i dotyczy ono sieci VPN. Poniżej znajduje się błąd geograficzny, który pojawia się przy próbie uzyskania dostępu do HBO Go poza USA.

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Błąd geograficzny HBO GO poza USA

Wiele krajów ma tendencję do blokowania dostępu do popularnych stron z powodu problemów związanych z prawami autorskimi i licencjami. Witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, jak HBO Go, może wiedzieć, skąd się łączysz, wykrywając lokalizację adresu IP. Jeśli wydaje się, że łączysz się z Internetem spoza USA, HBO Go natychmiast odmówi dostępu do jego treści. Musisz nakłonić HBO Go do uwierzenia, że ​​jesteś w Stanach Zjednoczonych, aby uzyskać dostęp do HBO Go i skorzystać z jego usług. VPN jest Twoją drogą do uzyskania transmisji strumieniowej HBO Go w kraju, w którym się znajdujesz.

Oglądaj HBO Go w Nowej Zelandii za pomocą VPN – Kroki

Dzięki niezawodnej i godnej zaufania sieci VPN ograniczenia geograficzne można pokonać i ominąć. VPN pozwala wybrać lokalizację serwera, co zapewnia dostęp do sieci WWW bez bloków geograficznych i ograniczeń. Wirtualna sieć prywatna to bezpieczna metoda wysyłania ruchu internetowego przez inny komputer w Internecie. Cały ruch online i dane są szyfrowane po drodze. Dzieje się tak zaraz po połączeniu się z jednym z dostępnych serwerów VPN. Następnie tworzy tunel cyfrowy, przez który urządzenie uzyskuje dostęp do Internetu. Wygląda na to, że korzystasz z Internetu z kraju innego niż Twój, patrząc na uzyskany adres IP. Aby odblokować HBO Go w Nowej Zelandii, musisz wykonać kilka prostych kroków. Oto jak to robisz:

 1. Przede wszystkim zasubskrybuj porządnego dostawcę usług VPN, najlepiej ExpressVPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Połącz się z amerykańskim serwerem VPN, który da ci Amerykański adres IP.
 5. Na koniec odwiedź stronę internetową lub aplikację HBO Go podczas pobytu w Nowej Zelandii.
 6. Ciesz się transmisją strumieniową całej zawartości HBO Go w Nowej Zelandii.

HBO GO Odblokowany w Nowej Zelandii

HBO GO Odblokowany w Nowej Zelandii

Przeczytać najlepsza sieć VPN dla Nowej Zelandii aby dowiedzieć się, której sieci VPN należy użyć do odblokowania HBO Idź tam. Teraz, jeśli nie chcesz czytać całego artykułu, zalecamy skorzystanie z niego ExpressVPN. Ten niezawodny, bezpieczny i dobrze działający dostawca usług VPN może bezproblemowo odblokować treści zagraniczne. Sprawdź innych dostawców usług VPN dostępnych na rynku w poniższej tabeli.

Jak oglądać HBO Go w Nowej Zelandii za pomocą Smart DNS

Masz dwie opcje do wyboru, aby odblokować HBO Go w Nowej Zelandii. Jedna z tych opcji to VPN, a druga to inteligentny serwer proxy DNS. Smart DNS proxy to narzędzie, które może pomóc Ci odblokować i uzyskać dostęp do HBO Go w Nowej Zelandii, ale nie jest to najbezpieczniejsza opcja. Ten dostawca nie szyfruje danych użytkownika, co wyjaśnia, dlaczego proces odblokowania jest tak szybki. To połączenie nie ma wpływu ani na twoje połączenie internetowe, ani na adres IP. Tylko dane określające lokalizację geograficzną są przekierowywane przez wyznaczony serwer do wyboru. Oto jak używać Smart DNS do odblokowywania HBO Go w Nowej Zelandii.

 1. Po pierwsze, musisz zarejestrować się w usłudze Smart DNS proxy, która obsługuje odblokowywanie HBO Go.
 2. Następnie musisz skonfigurować adresy serwerów DNS Unlocatora na urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Możesz także skonfigurować Unlocator DNS na routerze.
 3. Uzyskaj dostęp do HBO Go w aplikacji lub witrynie.
 4. Na koniec ciesz się streamingiem wszystkich programów i filmów w HBO Go w Nowej Zelandii.

Z Unlocator jako twój inteligentny DNS, możesz odblokować i uzyskać dostęp do ponad 200 kanałów oraz uzyskać dostęp do wszystkiego z dowolnego miejsca, w tym HBO Go.

HBO Go in New Zealand – Final Words

Prawdziwym szczęściem na świecie jest to, że możesz ominąć bloki, ograniczenia lub ograniczenia bez względu na to, jak surowe są one i bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Za pomocą tych dwóch urządzeń, VPN i Smart DNS, masz gwarancję dostępu do wszystkich treści, które HBO Go ma do zaoferowania w Nowej Zelandii. Szczęśliwych gości z streamingu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map