Jak oglądać HBO Nordic Poza Skandynawią

Jak oglądać HBO Nordic poza Skandynawią? Jest dobry powód, dla którego HBO jest jednym z najczęściej oglądanych kanałów telewizyjnych na świecie. Niezrównany zestaw uznanych przez krytyków seriali, hitów, filmów dokumentalnych i wydarzeń sportowych jest więcej niż wystarczający, aby zahaczyć o miliony widzów. Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że HBO nie może być już lepszy, poznasz jego inną wersję w krajach skandynawskich.


Jak oglądać HBO Nordic poza Skandynawią

Jak oglądać HBO Nordic poza Skandynawią

Mówimy o HBO Nordic, najlepszym z najlepszych. Od wysokiej jakości programów telewizyjnych i programów po przesyłanie strumieniowe w niezawodnym HD, HBO Nordic okazuje się niezrównany. Wspaniałe rzeczy nie są łatwo osiągalne, a HBO Nordic nie jest dostępny za granicą. Nawet jeśli mieszkasz w krajach skandynawskich (Norwegia, Finlandia, Dania, Szwecja) i masz abonament Nordic HBO, nie możesz go oglądać gdziekolwiek chcesz. Teraz nie jesteśmy tu po to, żeby cię wyrzucić, w rzeczywistości celem tego artykułu jest poinformowanie Cię, że nie musisz nawet mieszkać w żadnym z krajów skandynawskich, aby oglądać HBO Nordic poza Scandivą. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest wirtualna sieć prywatna, która działa dobrze z systemami operacyjnymi iOS, Android, PC i Mac.

Błędy lokalizacji HBO Nordic

Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do HBO Nordics poza Szwecją, Danią, Norwegią lub Finlandią, otrzymasz jeden z następujących błędów geograficznych:

HBO Dania

„Udenfor tilgængelig region

Beklager. Dit HBO-abonnement er ikke tilgængeligt in denne region. Prøv igen, når du er tilbage w en tilgængelig region.

Czy masz problem z Twoim kontem? Poszukaj usługi VPN, która jest deaktywna. ”

HBO Szwecja

„Region Utanför

Vi beklagar, ditt HBO-abonnemang är inte tillgängligt i den här regionen. Vänligen klicka på Uppdatera för att få tillgång till HBO igen när du återvänder till serviceregionen.

Problem z logowaniem? Se till att VPN är avaktiverat. ”

HBO Norway

„Ikke tilgjengelig i denne regionen

Beklager, men ditt HBO-abonnement er ikke tilgjengelig w denne regionen. Forsøk å oppdatere denne siden når du er tilbake i et av landene hvor HBO er tilgjengelig.

Czy masz problemy z dostępem do konta? Forsikre deg om at du har skrudd av eventuelle VPN-programmer. ”

HBO Finland

„Käyttöalueen ulkopuolella

Pahoittelut, HBO-tilauksesi ei ole voimassa tällä alueella. Valitse Päivitä alla jatkaaksesi HBO: n katselua, kun palaat palvelun käyttöalueelle.

Etkö pääse käyttäjätilillesi? Varmista, että VPN ei ole käytössä. ”

Aby ominąć którekolwiek z tych errosów lokalizacji HBO Nordic, musisz użyć serwerów proxy VPN lub Smart DNS, co pokażemy poniżej.

Oglądaj HBO Nordic z VPN

Ze względu na prawa autorskie i problemy licencyjne oglądanie HBO Nordic za granicą nie jest dokładnie spacerkiem po parku. Jednak subskrypcja usługi VPN może to zmienić. Po skorzystaniu z VPN możesz połączyć się z serwerem jednego z krajów skandynawskich, w którym dostępny jest HBO Nordic. Następnie łączysz się z Internetem pod innym adresem IP i lokalizacją. Innymi słowy, VPN ukrywa twoją aktualną lokalizację, dzięki czemu możesz ominąć ograniczenia na stronach internetowych, kanałach i wszelkiego rodzaju usługach. Oto jak korzystasz z VPN

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym strumieniujesz treści HBO Nordic.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z serwerem w jednym z krajów skandynawskich.
 5. Odblokuj najlepszą wersję, którą HBO ma do zaoferowania!

ExpressVPN jest najlepszym dostawcą usług, nie popełniaj błędu. ExpressVPN odblokowuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego i oferuje wyjątkową prędkość. Ten dostawca usług naprawdę wyróżnia się, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe i odblokowywanie głównych usług, takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i Amazon Prime Video. Aby uzyskać więcej informacji o innych dostawcach usług VPN, sprawdź tabelę poniżej.

Oglądaj HBO Nordic z inteligentnym proxy DNS

Istnieją inne sposoby dostępu do HBO Nordic oprócz wirtualnej sieci prywatnej, a jest to inteligentny serwer proxy DNS. Pomimo tego, że ma większą liczbę lokalizacji serwerów i oferuje usługi po rozsądnych cenach, nie porównuje się do dostawcy usług VPN. Ponieważ jednak usługa SmartDNS nie musi poddawać się serii skomplikowanych procesów szyfrowania danych (podobnie jak VPN), dlatego jest znacznie szybsza. Twój adres IP się nie zmienia i nie możesz naprawdę odblokować wszystkiego za pomocą Smart DNS (zależy to od używanego typu). Niezależnie od tego, rzućmy okiem na to, w jaki sposób Smart DNS – właściwy – może pomóc Ci oglądać HBO Nordic poza Skandynawią:

 1. Zarejestruj się za pomocą usługi proxy Smart DNS, która obsługuje odblokowywanie HBO Nordic.
 2. Skonfiguruj adresy serwerów DNS Unlocatora na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Możesz także skonfigurować Unlocator DNS na routerze.
 3. Odwiedź stronę HBO Nordic lub jej samodzielną aplikację i zaloguj się.
 4. Przesyłaj strumieniowo wszystkie najlepsze filmy i programy, które przygotowało HBO Nordic.

Przez właściwy Smart DNS proxy mieliśmy na myśli Unlocator. Ten serwer proxy DNS może zapewnić dostęp do ponad 196 kanałów, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionych programów z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki Unlocator ominięto ograniczenia, zniesiono zakazy i, w zasadzie, użytkownicy mają dostęp do wszystkiego z dowolnego miejsca.

Oglądaj HBO Nordic poza Skandynawią

Nie pozostawiaj miejsca na rozczarowanie, gdy masz opcje VPN i Smart DNS. Możesz i uzyskasz dostęp do HBO Nordic, jeśli postępujesz zgodnie z naszymi instrukcjami i postępujesz zgodnie z instrukcjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy powyżej. Gdy odwiedzisz HBO Nordic poza Szwecją, Norwegią, Danią lub Finlandią, na pewno napotkasz blokadę. Nie pozwól, aby ci się to przydarzyło, kiedy możesz coś z tym zrobić.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map