Jak zdobyć HBO Go poza USA?

Jak zdobyć HBO Go w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii - Oglądaj poza USA


Jak zdobyć HBO Go w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii – Oglądaj poza USA

W tym przewodniku pokażę ci jak dostać się do HBO Wyjdź poza USA. Znajdź instrukcje, jak uzyskać dostęp do zablokowanych geograficznie kanałów w USA na PC, Mac, Android, Apple TV, iOS, Fire Stick lub Roku za granicą.

Kup HBO Wyjdź poza USA – Czego potrzebuję?

 • Ważna subskrypcja dla operatora telewizji kablowej obsługującego HBO Go, takiego jak Verizon Fios.
 • Jak wspomniałem powyżej, HBO Go nie jest dostępne poza Stanami Zjednoczonymi. Dlatego też potrzebujesz Inteligentna subskrypcja DNS lub VPN. Jeśli zbliżysz się do kanału bez żadnego z tych dwóch elementów, otrzymasz następujący komunikat o błędzie geograficznym: „HBO Go jest obsługiwany tylko w Stanach Zjednoczonych i na niektórych terytoriach USA”.Błąd HBO GO poza obszarem serwisu
 • Jeśli nie masz amerykańskiej subskrypcji telewizji kablowej, zarejestruj się w HBO Now. Jest to samodzielny kanał VOD, który zasadniczo zapewnia taką samą treść jak HBO Go. Możesz jednak zarejestrować się w HBO Now bez potrzeby korzystania z usług dostawcy telewizji kablowej.

Jak zdobyć HBO Go w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii – rozwiązanie VPN

VPN oznacza Virtual Private Tunnel. Po ustanowieniu połączenia VPN cały ruch zostanie zaszyfrowany i tunelowany na serwerze w wybranym kraju. VPN praktycznie chroni Twój ruch przed wąchaniem i monitorowaniem. Wszystkie strony kraju serwera VPN są odblokowane. Więc jeśli wybierzesz USA jako połączenie VPN, będziesz mógł odblokować HBO GO, Fox, Hulu, Netflix i Amazon Prime za granicą. Oto, w jaki sposób możesz użyć VPN, aby uzyskać HBO Go poza USA.

 1. Najpierw zarejestruj się u dostawcy VPN z poniższej listy. Nie używaj bezpłatnych sieci VPN, ponieważ rzadko działają one i faktycznie zagrażają Twojemu bezpieczeństwu online.
 2. Pobierz, zainstaluj i uruchom aplikację VPN na komputer PC, Mac, iPhone, iPad lub Android. Możesz znaleźć aplikację na stronie internetowej usługi VPN, którą właśnie zarejestrowałeś.
 3. Zaloguj się do aplikacji przy użyciu konta VPN.
 4. Następnie połącz się z amerykańskim serwerem VPN z poziomu aplikacji VPN.
 5. Na koniec obejrzyj HBO Go, jakbyś był w Stanach Zjednoczonych. Tak to wygląda po zniesieniu blokady geograficznej.HBO Go z VPN

Bardzo polecam korzystanie ExpressVPN ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do amerykańskich kanałów za granicą. Mają doskonałą obsługę klienta i zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z dowolnego z tych dostawców VPN oglądać HBO Go poza USA.

Najlepsza sieć VPN dla HBO Go – najwyższy poziom

Podczas wyszukiwania usługi VPN musisz wziąć pod uwagę jakość i czy ta sieć VPN spełnia Twoje potrzeby online. Nigdy i powtarzam, nigdy nie ufaj VPN, która oferuje swoje usługi za darmo. Są dość niebezpieczne i mogą zagrozić Twojej prywatności w Internecie. Jak myślisz, w jaki sposób takie VPN spłacają należność do końca dnia? Pijają twoje działania związane z przeglądaniem i sprzedają je siostrzanym firmom w celu uzyskania przychodów, w ten sposób. Biorąc to pod uwagę, oto najlepsi dostawcy VPN dla HBO Go.

ExpressVPN

Kiedy mówimy o najlepszych VPNach, ExpressVPN najpierw trzeba wspomnieć. Jest w branży od lat i udowodnił, że jest jedną z najbardziej niezawodnych sieci VPN. ExpressVPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oferuje sieć serwerów obejmującą ponad 2000 serwerów na całym świecie. Są strategicznie rozmieszczone w ponad 92 krajach i mogą zapewnić około 200 000 adresów IP w celu ukrycia Twojej tożsamości. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ta sieć VPN chroni dane przy użyciu słynnego 256-bitowego szyfrowania AES.

Gdziekolwiek jesteś, nawet jeśli mieszkasz w krajach wysoko cenzurowanych, ExpressVPN oferuje serwery stealth, na których możesz polegać podczas surfowania po Internecie. Co więcej, umożliwia do 5 jednoczesnych połączeń jednocześnie. Oznacza to, że możesz udostępnić połączenie VPN dwóm innym użytkownikom, jeśli do tego dojdzie. Poświęć trochę czasu i dowiedz się więcej o tym solidnym VPN w tym Przegląd ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN jest na pewno zdolny. Mam na myśli, że ta sieć VPN ma największą sieć serwerów spośród wszystkich sieci VPN, które można znaleźć na rynku. Mówimy o ponad 5000 serwerów w 62 krajach. Z drugiej strony, pod względem bezpieczeństwa, NordVPN ma kilka ekskluzywnych funkcji, aby chronić swoich klientów. Dwoma wartymi wspomnienia są Double VPN i CyberSec. Pierwszy kieruje twoje dane przez dwa serwery zamiast jednego. Czy wiesz co to znaczy? Twoje dane podwoją bezpieczeństwo zapewniane przez 256-bitowe szyfrowanie AES Nord.

Jeśli chodzi o CyberSec, możesz mieć pewność, że żadne złośliwe oprogramowanie nie będzie infekować twojego urządzenia, dopóki będziesz podłączony. NordVPN umożliwia także do 6 jednoczesnych połączeń. Aby zobaczyć, co jeszcze ten dostawca ma w zanadrzu, spójrz na nasz Recenzja NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN jest znanym dostawcą, który z pewnością oferuje niezawodne usługi w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli przeczytasz coś o tym dostawcy, zauważysz, że nie ma on dużej sieci serwerów. Obejmuje tylko 30 krajów. Jednak mają siedzibę w bardzo poszukiwanych regionach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Nie wspominając o tym, że jest w stanie odblokować US Netflix tam, gdzie inni próbowali i ponieśli porażkę.

Podobnie jak większość innych dostawców, BulletVPN pozwala na maksymalnie 5 wielu urządzeń i obsługuje protokoły VPN, takie jak PPTP, L2TP / IPSec, IKEv1 / 2 i OpenVPN. Oferuje także funkcję Smart DNS dla użytkowników, którzy wolą tylko odblokowywać treści zastrzeżone i nie potrzebują tak naprawdę bezpieczeństwa online. Aby dowiedzieć się więcej o tej wiarygodnej sieci VPN, zobacz naszą pełną Przegląd BulletVPN.

SurfShark

Wreszcie mamy SurfShark, nowy dzieciak na bloku. Chociaż nie jest tak stary, jeśli chodzi o porównanie go z innymi, ta VPN ma wiele obietnic. Po pierwsze, musisz wiedzieć, że oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Udostępnij połączenie VPN całej rodzinie i znajomym, płacąc tylko za jedno konto.

Usługa obejmuje również ponad 800 serwerów w swojej sieci, co jest całkiem przyzwoitą liczbą, biorąc pod uwagę, że jest nowa. Ponadto SurfShark obsługuje OpenVPN i IKEv1 / v2 jako protokoły VPN i oferuje przełącznik zabicia. Utrzymuje również bardzo ścisłą politykę zerowego logowania. Jestem pewien, że w nadchodzących latach ta sieć VPN zmierzy się z gigantami w branży. Przekonaj się, sprawdź to Recenzja SurfShark.

Zobacz, jak HBO wychodzi poza USA – obejście proxy DNS

Inteligentne serwery proxy DNS są stosunkowo nowe na rynku. Dobry serwer proxy Smart DNS pobierze tylko najmniejszą część ruchu oznaczonego do celów geolokalizacji i przekieruje ten ruch na serwer w USA w przypadku HBO Go lub Netflix.

 • Smart DNS jest bardzo elastyczny i obsługuje wiele lokalizacji geograficznych jednocześnie. Innymi słowy, możesz użyć jednej konfiguracji serwera proxy Smart DNS, aby jednocześnie odblokować kanały blokowane geograficznie z różnych regionów.
 • Inną funkcją Smart DNS jest to, że jest on kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami od wszystkich urządzeń. Aby uzyskać informacje na temat konfiguracji, zobacz Przewodniki wideo i obrazu.
 • W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie ukrywa twojego adresu IP ani nie szyfruje twojego ruchu, tzn. Twój dostawca usług internetowych może nadal widzieć, co robisz online.

Osobiście korzystam z wydajnej usługi Smart DNS o nazwie Unlocator. Jeśli chcesz je wypróbować, oferują bezpłatną 7-dniową wersję próbną „bez zobowiązań”. To wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić się w kilka minut od subskrypcji do wersji próbnej.

URZĄDZENIA WSPIERANE HBO GO

Możesz uzyskać HBO na następujących platformach przesyłania strumieniowego.

 • PC / Mac
 • Amazon Fire TV
 • FireStick
 • Xbox One
 • Xbox 360
 • PS3
 • PS4
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Telewizor apple
 • Chromecast
 • Roku  
 • Odtwarzacze Blu-Ray
 • Smart TV

JAK UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ HBO POZA USA?

Po skonfigurowaniu serwerów proxy VPN lub Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego możesz uzyskać dostęp do witryny HBO tak, jakbyś był w Stanach Zjednoczonych. Instalowanie aplikacji HBO GO poza USA na innych urządzeniach wymaga jednak wykonania następujących kroków:

 • Pobierz aplikację HBO na Xbox One
  • Aby zainstalować aplikację HBO GO na konsoli Xbox One, musisz najpierw zmienić region konsoli do gier na USA. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.
 • Pobierz aplikację HBO GO na PS4 / PS3
  • Aby zainstalować amerykańskie aplikacje na konsoli PlayStation, musisz utworzyć amerykańskie konto PSN. Oto jak założyć konto w PlayStation Network w USA.
 • Jak uzyskać aplikację HBO GO na iPhone’a, iPada
  • Aby móc instalować amerykańskie aplikacje na urządzeniach z iOS, musisz najpierw założyć amerykańskie konto iTunes. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zarejestrować amerykański identyfikator Apple ID bez potrzeby posiadania karty kredytowej.
 • Jak zainstalować amerykańskie aplikacje na Apple TV
  • Podobnie jak w przypadku urządzeń z systemem iOS, musisz utworzyć konto Apple ID w USA, aby uzyskać dostęp do amerykańskiego sklepu iTunes na Apple TV. Wykonaj następujące kroki.
 • Jak zdobyć aplikację HBOGO na Roku
  • Oto jak możesz założyć konto Roku w USA i ostatecznie uzyskać amerykańskie kanały na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego Roku.
 • Pobierz aplikację HBO na Androida
  • Zasadniczo musisz zmienić region sklepu Google Play na USA. Umożliwi to zainstalowanie amerykańskich aplikacji na smartfonie lub tablecie.
 • Jak zainstalować HBO na Samsung Smart TV
  • Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zmienić region Samsung Smart TV na USA. Następnie możesz dodać kanały amerykańskie, takie jak HBO GO, Amazon Prime, Vudu i Hulu do swojego Smart TV Hub.
 • Zainstaluj HBO GO na telewizorze Sony Smart poza USA
  • Przejrzyj ten przewodnik, aby zmienić kraj Sony Smart TV na USA i zainstalować na nim amerykańskie aplikacje poza USA.
 • Zainstaluj aplikację HBO na Fire Stick
  • Aby móc dodawać amerykańskie aplikacje do Fire TV, musisz założyć amerykańskie konto Amazon za pomocą amerykańskiej karty kredytowej i adresu. Po zakończeniu użyj tego konta, aby zalogować się do Fire TV Stick.

Jak odblokować HBO Wyjdź poza USA – Spróbuj i powiedz!

Czy wybierzesz VPN lub DNS, aby odblokować HBO to zależy od Ciebie. Możesz użyć jednego z rozwiązań, aby uzyskać HBO Go w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Europie lub w innych krajach za granicą. VPN zapewnia łatwą konfigurację i dodatkową prywatność. Z drugiej strony Smart DNS można skonfigurować na większej liczbie urządzeń do przesyłania strumieniowego. Aby uzyskać więcej informacji i instrukcji, możesz zostawić komentarz poniżej.

Zapisać

Zapisać

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map