Jak oglądać Hotstar w USA Odblokuj poza Indiami za pomocą VPN Proxy

Mimo że nie byłem w Indiach, mogłem oglądać Finał Indian Premier League 2019 na Hotstar. Duża indyjska usługa przesyłania strumieniowego ustanowiła nawet nowy światowy rekord transmisji strumieniowej dzięki 18,6 milionom widzów podczas finału IPL. Czy to nie jest niesamowite? Założę się, że tysiące dostało VPN lub Smart DNS, tak jak ja.


Jak odblokować i oglądać Hotstar poza Indiami za pomocą VPN Proxy

Jak odblokować i oglądać Hotstar poza Indiami za pomocą VPN Proxy

Dlaczego Hotstar jest zablokowany za granicą??

Czy nie nienawidzisz go po otrzymaniu wiadomości takich jak: „Ta treść nie jest dostępna w Twoim regionie”. To błąd geograficzny, który pojawia się podczas próby oglądania filmów na żywo lub na żądanie w Hotstar poza Indiami. Hotstar to indyjska usługa wideo na żądanie która oferuje jedne z najlepszych filmów i programów telewizyjnych Bollywood, a także transmisje sportowe na żywo.

Hotstar jest blokowane geograficznie poza Indiami. Oznacza to, że jeśli jesteś indyjskim emigrantem mieszkającym w Wielka Brytania, USA, Kanada, ZEA, Arabia Saudyjska, Australia, lub w innym miejscu za granicą nie możesz oglądać Hotstar. Ograniczenia te są nakładane przez właścicieli Hotstar, którzy obawiają się naruszeń praw autorskich i przestrzegają umów licencyjnych.

Na szczęście istnieją sposoby odblokuj Hotstar poza Indiami. Korzystając z VPN, możesz ominąć ograniczenia geograficzne i oglądać Hotstar za granicą na Twoim PC, Mac, Android lub iPhone.

Jak odblokować i oglądać Hotstar poza Indiami za pomocą VPN

Jeśli masz ochotę obejrzeć wydarzenie w krykieta na Hotstar, gdy nie ma Cię w Indiach, będziesz bardzo rozczarowany. Dlaczego? Ponieważ zamiast meczu krykieta zobaczysz to: „Treść niedostępna. Treści obecnie niedostępne w twoim regionie. ”

Widzisz, Hotstar wie, czy jesteś w Indiach, patrząc na twój adres IP. Ten numer przydzielony ci przez twojego dostawcę usług internetowych pokazuje, gdzie jesteś, więc musisz go zmienić. Łącząc się z VPN, będziesz mógł zamienić swój adres IP na indyjski. Tylko wtedy będziesz mógł uzyskać dostęp do Hotstar, prawdopodobnie przebywając w Indiach.

Wykonaj kroki

Oto jak możesz odblokować Hotstar poza Indiami za pośrednictwem VPN:

 1. Wybierz Dostawca VPN który obsługuje indyjskie serwery.
 2. Następnie musisz skonfigurować aplikację VPN na urządzenie, pobierając je.
 3. Po zakończeniu procesu instalacji, połączyć się z indyjskim serwerem VPN.
 4. Uzyskaj indyjski adres IP.
 5. Wejdź na stronę Hotstar lub otwórz aplikację Hotstar.
 6. Przesyłaj strumieniowo dowolne treści wideo / audio Hotstar chcesz.
 7. Dostępne są StarSports, SonyLiv i inne indyjskie kanały.

Najlepsza sieć VPN dla Hotstar

ExpressVPN jest uważany za jeden z najlepszych VPN na rynku VPN. A po subskrybowaniu jego 30-dniowa polityka zwrotu pieniędzy, zobaczysz dlaczego. Nie ma nic, czego ten dostawca nie oferuje. Od duży wybór lokalizacji serwerów do konkurencyjne prędkości, jasne jest, dlaczego ExpressVPN przewodzi od tak dawna.

Dodaj do tego, wysokie standardy bezpieczeństwa, za ścisłe zasady braku logowania, kompatybilność urządzenia, i  Wsparcie czatu na żywo 24/7. Tak więc, jeśli chcesz odblokować Hotstar poza Indiami oraz w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA lub Australii, ExpressVPN jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Jak odblokować i oglądać Hotstar poza Indiami za pomocą Smart DNS

Istnieją dwa sposoby uniknięcia tej irytującej wiadomości, o której mowa w powyższym akapicie: Jedna z nich odbywa się za pośrednictwem sieci VPN, a druga za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS. Chociaż te dwie metody różnią się między sobą, prowadzą do tego samego rezultatu odblokowanie zawartości. Smart DNS jest szybszy, ponieważ nie ma procesu szyfrowania, podczas gdy VPN go wykonuje.

To wyjaśnia dlaczego VPN jest bezpieczniejszą opcją niż Smart DNS. Niezależnie od bezpieczeństwa, Smart DNS może ci pomóc ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do treści chcesz, przekierowując ruch, który określa twoją lokalizację geograficzną za pośrednictwem jej serwerów. Jeśli chcesz oglądać Hotstar poza Indiami, powinieneś wypróbować inteligentny serwer proxy DNS. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić odblokuj Hotstar za pomocą Smart DNS:

 1. Krok numer jeden: zarejestruj się w Unlocator. 
 2. Te filmy instruktażowe / instruktażowe mogą ci pomóc skonfiguruj swój Smart DNS na kompatybilnym urządzeniu.
 3. Teraz, odwiedź stronę Hotstar.
 4. Skorzystaj z nieograniczony dostęp do treści Hotstar kiedy jesteś za granicą.

Najlepszy inteligentny DNS dla Hotstar

Jeśli chcesz mieć wiarygodny Smart DNS, sugeruję subskrypcję Unlocator. Ten serwer proxy działa fenomenalnie omijanie ograniczeń geograficznych z dowolnego miejsca dookoła świata. Dzięki Smart DNS Unlocatora dotrzesz do odblokuj ponad 200 kanałów.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które wolą się nie spieszyć, możesz skorzystać z 7-dniowy bezpłatny okres próbny. To nie jest długi okres, ale przyzwoita ilość czasu na podjęcie decyzji.

Urządzenia strumieniowe kompatybilne z Hotstar

 • Android
 • Telewizor apple
 • Komputer z systemem Windows
 • OSX Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Chromecast

Inne zalety korzystania z VPN

VPN pozwala odblokuj Hotstar w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, lub gdziekolwiek indziej poza Indiami, ale to nie jedyna korzyść z korzystania z wirtualnej sieci prywatnej. Oto lista innych rzeczy, które możesz zrobić, gdy jesteś podłączony do serwera VPN.

 • Odblokuj bezpłatne kanały przesyłania strumieniowego lubić Crackle, BBC iPlayer, ITV, Channel 4, SBS, CBC, i wiele więcej.
 • Obejdź ograniczenia geograficzne i oglądać kanały z blokadami geograficznymi, takie jak American Netfix, Amazon Prime, Hulu, HBO GO, Sky Go, w dowolnym miejscu na świecie.
 • Pobierz torrenty anonimowo w taki sposób ani twój dostawca usług internetowych, ani dostawcy treści nie mogą śledzić działań, które prowadzisz online.
 • Szyfruj swój ruch.
 • Zamaskuj swój adres IP.

Jak pobrać aplikację Hotstar na iOS lub Apple TV poza Indiami

Aby zainstalować aplikację Hotstar na urządzeniu z systemem iOS: iPhone, iPad lub Apple TV w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub gdziekolwiek, musisz utwórz indyjski identyfikator Apple. Poniższe instrukcje przeprowadzą Cię przez proces.

 1. Z komputera PC (lub Maca), wyloguj się ze swojego konta iTunes.
 2. Znajdź „sklep i wtedy zmień swój region na Indie. 
 3. Poszukaj losowej bezpłatnej aplikacji.
 4. Naciśnij „Get”.
 5. Czas założyć konto. Upewnij się, że wybierz opcję „bez karty”.
 6. Utwórz nową nazwę użytkownika i hasło dla twojego konta.
 7. Wpisz indyjski adres. Możesz go utworzyć pod adresem fakenamegenerator.
 8. Jeśli chodzi o twoje urządzenie Apple TV lub iOS, wyloguj się ze swojego konta iTunes z „Ustawień”.
 9. Teraz zaloguj się przy użyciu nowego Apple ID.
 10. Wreszcie możesz teraz pobierz i zainstaluj Hotstar na urządzeniu Apple TV, telefonie iPhone lub iPadzie poza Indiami.

Pobierz aplikację Hotstar na Androida poza Indiami?

Jeśli chcesz pobrać aplikację Hotstar za granicą, musisz wprowadzić pewne zmiany w swojej Region sklepu Google Play. Na urządzeniu z Androidem, telefonie lub tablecie przełącz swój region na Indie. Więcej wskazówek znajdziesz w tym artykule jak zmienić region sklepu Google Play na Indie pomocny.

Najlepsze programy telewizyjne na Hotstar

 • Yeh Rishta Kya Kehlata Hai
 • Kullfi Kumarr Bajewala
 • Koffee with Karan
 • Devon Ke Dev… Mahadev
 • Yeh Hai Mohabbatein
 • Ishqbaaaz
 • Sarabhai vs Sarabhai
 • Dance Plus
 • Nazar
 • Czy mogę przyjść do pani??

Oglądaj Hotstar poza Indiami

Jeśli lubisz rozrywkę sportową, produkcje Bollywood, wyjątkowe treści, takie jak ja, to Hotstar to kanał, który musisz mieć w swojej bibliotece. Na szczęście możesz użyć VPN lub Smart DNS do odblokuj Hotstar poza Indiami. Nie zastanawiaj się dłużej i zrozum Subskrypcja ExpressVPN tutaj.

Co o tym sądzisz? Czy masz lepszy sposób na odblokowanie Hotsar? Jeśli tak, prosimy o podzielenie się w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map