Jak oglądać Hulu w Nowej Zelandii w kilka minut

Czy próbowałeś oglądać Hulu w Nowej Zelandii? Jeśli tak, to na pewno zauważyłeś poważne geobloki, które zdobywają informacje Hulu na wszystkich spoza USA. Nie musisz jednak podlegać ograniczeniom geograficznym. Oto 2 różne narzędzia, które pozwolą Ci obejrzeć Hulu w Nowej Zelandii w ciągu kilku minut.


Jak oglądać Hulu w Nowej Zelandii w kilka minut

Jak oglądać Hulu w Nowej Zelandii w kilka minut

Jak oglądać Hulu w Nowej Zelandii za pomocą VPN

Podczas próby uzyskania dostępu do Hulu poza USA zobaczysz następujący błąd geograficzny:

„Przepraszamy, obecnie naszą bibliotekę wideo można przesyłać strumieniowo tylko w Stanach Zjednoczonych”

Wiadomość Geoblock Hulu

Wiadomość o blokowaniu geograficznym Hulu

Pierwszym narzędziem, którego możesz użyć do uzyskania dostępu do Hulu w Nowej Zelandii, jest VPN.

Podczas gdy VPN to przede wszystkim narzędzia cyberbezpieczeństwa, pozwalają one na fałszowanie adresu IP i łatwe omijanie regionalnych ograniczeń.

Pozwól mi wyjaśnić.

Sieć VPN ma 2 podstawowe funkcje: (1) Szyfrowanie danych i (2) Przekierowanie ruchu przy użyciu własnych bezpiecznych serwerów. Gdy ruch zostanie przekierowany, w końcu przyjmujesz publiczny adres IP zgodny z lokalizacją serwera. Innymi słowy, wszystko, czego potrzebujesz, aby oglądać Hulu w Nowej Zelandii, to amerykańska własność intelektualna. Możesz uzyskać ten adres IP, łącząc się z serwerem amerykańskim oferowanym przez VPN.

Oto kroki, które musisz wykonać, aby oglądać Hulu w Nowej Zelandii za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u wiarygodnego dostawcy VPN. Upewnij się, że trzymasz się jak najdalej od bezpłatnych VPN, ponieważ są one niezwykle ryzykowne.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, która działa na twoim urządzeniu. Dzięki najlepszym dostawcom VPN znajdziesz gotowe aplikacje dla Android, iOS, Windows, i System operacyjny Mac urządzenia.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z Amerykański serwer.
 4. Poczekaj na nawiązanie połączenia. Gdy to nastąpi, możesz przejść do strony internetowej lub aplikacji Hulu i oglądać swoje treści bez bloków geograficznych.

Odblokowany Hulu

Odblokowany Hulu

Najlepsza sieć VPN dla Hulu

Nasz ekspert VPN, Charles, napisał już szczegółową recenzję najlepszych VPN dla Hulu. W recenzji Charles stwierdził, że ExpressVPN zajmuje pierwsze miejsce pod względem łatwości użycia, szybkości serwerów i niezawodności. Ten wiodący dostawca oferuje ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, pięciogwiazdkowy zespół obsługi klienta dostępny za pośrednictwem czatu na żywo przez całą dobę i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz skorzystać z tej gwarancji, aby przetestować usługę i przekonać się sam.

Jeśli okaże się, że ExpressVPN nie jest dla Ciebie dostawcą, możesz wypróbować tych dostawców najwyższego poziomu:

Jak oglądać Hulu w Nowej Zelandii za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Użytkownicy, którzy tak naprawdę nie dbają o dodatkowe korzyści bezpieczeństwa VPN, mają inną opcję odblokowania Hulu w Nowej Zelandii: inteligentny serwer proxy DNS.

Teraz chcę tutaj zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

 • Serwer proxy Smart DNS nie jest siecią VPN: Nie będzie szyfrować danych, przekierowywać ruchu ani fałszować adresu IP.
 • Brak wolnych prędkości Internetu: Kiedy VPN przekierowuje Twój ruch, nieco spowalnia Twój Internet. Najlepsi dostawcy robią to w sposób, który jest ledwo zauważalny, ale niektóre sieci VPN poważnie wpływają na twój Internet. Inteligentny serwer proxy DNS nie spowolni prędkości, ponieważ nie przekierowuje ruchu.
 • Nie wszystkie inteligentne serwery proxy DNS są takie same: Smart DNS proxy to usługa, którą subskrybujesz. Każda usługa ma własną listę kanałów, które może odblokować. Nie wszystkie serwery proxy Smart DNS będą mogły odblokować Hulu. Wykonaj swoje badania.
 • Wymagane umiejętności techniczne: Musisz skonfigurować Smart DNS Proxy na swoim urządzeniu, aby działało. Ten proces wymaga pewnych umiejętności technicznych, jednak dobry usługodawca będzie miał szczegółowe samouczki i przewodniki, które pomogą ci w instalacji.

Najlepszy inteligentny serwer proxy DNS dla Hulu

Najlepszym dostawcą usług proxy Smart DNS dla Hulu jest Unlocator. Mają bardzo imponującą listę kanałów i zawsze są otwarci na sugestie, co dodać dalej. Mają także świetne przewodniki po instalacji i samouczki wideo, które pokazują, jak szczegółowo skonfigurować serwer proxy Smart DNS.

Co więcej, oferują wszystkim 7-dniowy bezpłatny okres próbny, bez karty kredytowej. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję usługi, będziesz mieć również 14-dniową zasadę zwrotu pieniędzy na wypadek zmiany zdania.

Oglądaj Hulu w Nowej Zelandii – końcowe myśli

Korzystając z VPN lub Smart DNS Proxy, będziesz mógł oglądać Hulu w Nowej Zelandii w ciągu kilku minut. Pamiętaj, że ani VPN, ani proxy Smart DNS nie ominie opłaty abonamentowej nałożonej przez Hulu. Wszystkie te narzędzia pozwalają na dostęp do usługi, nie omijają opłat abonamentowych i rejestracyjnych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map