Jak oglądać Hulu w Rosji

Jak oglądać Hulu w Rosji


Jak oglądać Hulu w Rosji

Jak oglądać Hulu w Rosji za pomocą VPN

Zapomnij o kablu! Dzięki Hulu możesz zawsze oglądać najnowsze programy telewizyjne i najpopularniejsze filmy. Teraz wszyscy wiemy, że Hulu to amerykański kanał i tak jest niedostępne za granicą. Jest to jednak regulowany przypadek z wirtualną siecią prywatną (VPN).

VPN ma sieć prywatne serwery przez które możesz zmiana trasy twoje połączenie internetowe. Serwery te są rozmieszczone w lokalizacjach na całym świecie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać region lub kraj (w tym przypadku USA) i połączyć się z serwerem z tej lokalizacji. Ten proces pozwala Twojemu ruchowi przejść przez ten serwer i daje ci nowy adres IP z wybranego regionu.

W rezultacie będziesz wyglądać, jakbyś przeglądał internet ze Stanów Zjednoczonych, a Hulu pomyśli, że jesteś w jego zasięgu. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do treści kanału.

Mówiąc prościej, wykonaj poniższe czynności, aby obejrzeć Hulu w Rosji:

 1. Musisz znaleźć usługę VPN, która doskonale działa w Rosji. użyłem ExpressVPN i ja też polecam. To działa jak urok.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację ze swojego sklep z aplikacjami lub strona VPN. 
 3. Po zakończeniu, otwarty aplikacja i połączyć do serwera z USA.
 4. Poczekaj, aż połączenie zostanie nawiązane, a następnie udaj się do Hulu. Zauważysz, że nie ma błąd geograficzny wiadomość już.
 5. Oznacza to, że możesz oglądać dowolny program w Hulu lub dowolnym innym inny Kanał strumieniowy ograniczony do USA podczas gdy jesteś w Rosji.

Najlepsze VPN do streamowania Hulu za granicą

Niewiele usług VPN może zagwarantować całkowitą prywatność online, gdy jesteś w Rosji. Może kilku dostawców przechowuj swoje dane i na żądanie przekażę go rządowi. Dlatego musisz subskrybować godną zaufania i niezawodną sieć VPN, która to zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość, oprócz szybkich serwerów i nieograniczonego dostępu do Internetu.

Dlatego polecam ExpressVPN. Ta usługa pomogła mi odblokować Hulu, kiedy stacjonowałem w Moskwie, i udało mi się śledzić wszystkie moje ulubione programy.

Firma ma więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach, co oznacza, że ​​będziesz miał nieograniczone możliwości omijania treści ograniczonych geograficznie. Ponadto są to jego serwery zoptymalizowany pod kątem prędkości, co czyni go idealnym wyborem dla fanów streamingu. Jeśli chodzi o prywatność, firma nie trzyma wszelkie dane dotyczące Twojej aktywności online. W rzeczywistości to szyfruje Twój ruch z protokołem wojskowym (256-bitowy AES). Ponadto oferuje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, co daje szansę wypróbowania swoich usług przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Ale jeśli nie jesteś pod wrażeniem ExpressVPN, możesz sprawdzić inne najlepiej polecane VPN dla Hulu lub po prostu wybrać jedną z poniższych alternatywy.

Jak oglądać Hulu w Rosji za pomocą Smart DNS

Szczerze mówiąc, użyłem ExpressVPN do streamowania Hulu w Rosji. Jednak wcześniej wypróbowałem usługę proxy Smart DNS o nazwie Unlocator aby odblokować BBC iPlayer w Rosji i odnieść również duży sukces. Oznacza to, że ten dostawca z pewnością może ci dać dostęp do Hulu gdy jesteś w kraju.

Te narzędzia mogą również ominąć geobloki, ale tylko przez przekierowanie części lokalizacji w Internecie zamiast całej rzeczy. Ponadto oni nie chowaj się twój adres IP ani szyfrować twój ruch. Wybrałem Unlocator, ponieważ ma listę ponad 200 obsługiwanych kanałów, w tym Hulu, BBC iPlayer, ITV, Showtime, HBO Go, BT Sport i inne. Ponadto oferuje za darmo 7-dniowy okres próbny.

Aby go subskrybować, wystarczy:

 1. Idź do Unlocator strona internetowa i Utwórz konto. 
 2. Aby skonfigurować go na swoim urządzeniu, musisz ręcznie skonfiguruj go, ponieważ serwery proxy Smart DNS nie mają dedykowanych aplikacji.
 3. Proces jest dość prosty, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, będziesz mieć mnóstwo poradników i samouczków, które mogą Ci pomóc.
 4. Odwiedź Hulu i pozwól, by rozpoczął się obserwujący maraton.

Programy, które trzeba zobaczyć w Hulu

Możesz przesyłać strumieniowo niektóre z najnowszych i najpopularniejszych programów telewizyjnych w Hulu, w tym niektóre uznane przez krytyków oryginały.

 • Opowieść służącej
 • Castle Rock
 • Marvel’s Runaways
 • Pierwszy
 • Harloty
 • Złap 22
 • Letterkenny
 • PEN15
 • Ramy
 • Kapryśny
 • The Looming Tower
 • Scena
 • Bezpieczna przystań

Oglądaj Hulu w Rosji

Hulu to świetny wybór dla usług transmisji strumieniowej, szczególnie jeśli szukasz szerokiego wyboru programów telewizyjnych. Istnieje wiele usług, za pomocą których można uzyskać Hulu w Rosji ExpressVPN lub Unlocator. Po skorzystaniu z tych usług możesz zarejestrować się w Hulu. Więc co to będzie? VPN czy Smart DNS? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map