Cracked VPN Download 2020 – Czy to jest bezpieczne?

Chcesz kopii najlepszych sieci VPN na rynku bez konieczności płacenia za nie? Należy pamiętać, że nic nie jest za darmo i równie dobrze możesz być produktem tej całej transakcji. Lepiej jest bez sieci VPN niż mieć zepsutą lub skradzioną wersję.


Cracked VPN 2019 - Czy to jest bezpieczne?

Cracked VPN 2020 – Is It Safe?

Jak uzyskać VPN za darmo?

Jesteś tutaj, ponieważ prawdopodobnie szukasz pęknięcia VPN. Ale zanim się z tym pogodzisz, musisz mieć oko na rzeczy, które wymienimy poniżej. Oto dwa sposoby, aby uzyskać premium VPN za darmo; oba są niezalecane. Nigdy nie powinieneś szukać pękniętej kopii sieci VPN, ponieważ jedyne, co zrobi, to zostawić ci mniej bezpieczeństwa, prywatności i funkcjonalności.

 • Wirusy / złośliwe oprogramowanie: Pobranie pliku z nieznanego źródła online jest idealnym sposobem na otrzymanie wirusa. Renomowane źródła / strony internetowe nie obsługują skradzionych, popękanych kopii sieci VPN. Po zakończeniu pobierania nic nie może ci pomóc, nawet oprogramowanie antywirusowe. Złośliwe oprogramowanie może poważnie uszkodzić system.
 •  Losowe oprogramowanie: Niektóre pęknięte pliki do pobrania VPN wysyłają analitykom bezpieczeństwa czyste wersje innych programów po ich pobraniu. 
 • Adware: Podziękuj swoim szczęśliwym gwiazdom, jeśli zamiast wirusa pojawi się adware. Niektóre programy reklamowe wstrzykują reklamy do przeglądarki i każdej odwiedzanej witryny, podczas gdy inne programy reklamowe wstrzykują reklamy do całego urządzenia, co spowolni działanie komputera.

Skradzione konta VPN na sprzedaż

Wielu jest oszustami, którzy próbują sprzedawać subskrypcję VPN klasy premium za niższą cenę niż są tego warte. Chociaż może to brzmieć jak dobry pomysł, tak nie jest. Fakt, że ci dostawcy dostali się w posiadanie tych kont, pokazuje, jak bardzo podatne są te konta.

Chociaż konta są autentyczne, ich właściciele stworzyli dla nich słabe hasła, które wyciekły z innych stron internetowych. VPN w tym przypadku jest bezradny i nie może chronić użytkowników przed własnymi słabymi hasłami. W ten sposób hakerzy kradną konta VPN, aby później je sprzedać:

 1. Włam się do niezabezpieczonej witryny, aby utworzyć bazę danych haseł.
 2. Przetestuj dane logowania zebrane na wielu kontach usług internetowych, aż znajdziesz takie, które działa;
 3. Sprzedaj nazwę użytkownika i hasło online, udając, że podałeś legalne konto.

Co dzieje się z kupującym?

Kupujesz coś, co uważasz za legalną witrynę, ale nie masz na ten temat żadnych informacji. Nie wiesz długo, że konto będzie działać i możesz je stracić w dowolnym momencie. Rozumiemy przez to, że jesteś na łasce hakerów. Z konta można korzystać tylko tak długo, jak prawdziwy właściciel nie zmienia hasła. Pamiętaj, że nie tworzysz nowej subskrypcji, prowadzisz już aktywną subskrypcję innej osoby. Możesz zapłacić hakerowi w zamian za 3-letnią subskrypcję, a później dowiesz się, że pozostały tylko 2 lata i 3 miesiące, co jest ogromnym kłopotem. Ponadto w zależności od sieci VPN korzystanie z wielu urządzeń może być niemożliwe. 

Co się stanie, gdy kupisz konto?

Gdy wykupione konto udostępnione się zapełni, możesz zostać zablokowany. Być może będziesz musiał poczekać, aż prawowity użytkownik rozłączy się z urządzeniem, abyś mógł sam się z nim połączyć. Teraz, jeśli przypadkiem zablokujesz użytkownika, możesz kosztować siebie całą ofertę. Uprawniony użytkownik zauważy, że coś jest nie tak, i natychmiast zmieni hasła w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Wszystko to jest prawdą, jeśli mamy wierzyć, że konto jest udostępniane tylko przez dwóch użytkowników. Jeśli tak nie jest, być może udostępniasz konto innym naiwnym nabywcom, którzy powodują problemy z połączeniem.

Pęknięte alternatywy VPN

Robić korzystanie z bezpłatnego VPN. Chociaż nie zalecamy tego ze względów bezpieczeństwa. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej VPN. Kto wie? Możesz nawet polubić tę usługę i zdecydować się na nią. Być może przekonasz się, że korzystanie z Crack VPN po prostu nie jest tego warte. Oto niektóre z wad korzystania z bezpłatnej sieci VPN:

 • Sprzedają twoje informacje: Żadna firma nie dałaby ci czegoś za darmo, gdyby nie zarabiała na tym. Niektóre bezpłatne sieci VPN śledzą Cię i sprzedają Twoje dane stronom trzecim, a inne wstrzykują reklamy do Twojej przeglądarki. Najgorsze są te, które sprzedają przepustowość użytkowników i dzielą twoje połączenie z bi-firmami.
 • Niska jakość usług: Możesz cierpieć z powodu poważnych ograniczeń funkcjonalności Twojej usługi. Bezpłatna sieć VPN może ograniczyć prędkość Internetu, ograniczyć wykorzystanie do określonej ilości czasu lub danych miesięcznie, lub ograniczyć inne ważne funkcje, aby zmusić Cię do subskrypcji premium VPN.
 • Zła infrastruktura: Bezpłatne sieci VPN nie będą w stanie sprostać najwyższym standardom VPN pod względem infrastruktury, zaawansowanych funkcji i personelu pomocy technicznej.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że: premium VPN jest warte twoich pieniędzy, maksymalnie wykorzystaj swoje pieniądze i subskrybuj ExpressVPN. Jest to dostawca oferujący stabilną, wszechstronną i bogatą w funkcje wirtualną prywatną sieć z klientami dla szerokiej gamy urządzeń i systemów operacyjnych.

Mimo że ExpressVPN jest drogi, jest to jedna z niewielu usług VPN, w których zademonstrowano zasadę braku logowania w sądzie. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla osób dbających o prywatność. Wreszcie jest to niezawodny, działający i bezpieczny dostawca usług VPN, który płynnie odblokowuje zawartość. Sprawdź innych dostawców VPN w poniższej tabeli. Ponadto zalecamy ich przestrzeganie wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w Internecie aby zachować bezpieczeństwo w Internecie.

Cracked VPN 2020 – Final Words

Pamiętaj, że nie pobierasz sieci VPN, pobierasz złośliwe oprogramowanie, które pierwotnie zostało zaprojektowane do użycia przeciwko tobie. Z tych wszystkich powodów nie należy pobierać pękniętej sieci VPN ani kupować jej skradzionej wersji. Radzimy nie używać pękniętej sieci VPN. Nie tylko są niebezpieczne, ale nie są też gwarantowane. Istnieje wielu dostawców, którzy zapewniają krótki bezpłatny okres próbny. Być może możesz wykorzystać swoje bezpłatne wersje próbne i uzyskać to, co chcesz od dostawcy usług VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map