Czy bezpiecznie jest używać kodów proxy DNS, które znajduję online?

Bezpieczeństwo online jest zagrożone, jeśli losowe kody proxy DNS zostaną znalezione online


Bezpieczeństwo online jest zagrożone, jeśli losowe kody proxy DNS zostaną znalezione online

Inteligentne proxy DNS, co to jest ?

Inteligentne serwery proxy DNS są alternatywne rozwiązanie VPN używane do odblokowywania amerykańskich treści, takich jak Netflix, Hulu Plus, WWE Network oraz treści z innych krajów. Przykłady z innych krajów byłyby BBC Iplayer z Wielkiej Brytanii lub Canaplus z Francji.

 • VPN oznacza Virtual Private Tunnel i po prostu tworzy zaszyfrowany tunel między twoimi urządzeniami a serwerem VPN.
 • Inteligentne serwery proxy DNS stosują pewną logikę inteligentnego routingu, aby wysyłać tylko ruch związany z lokalizacją geograficzną przez serwery w USA, Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej.
 • Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapoznaj się z tym bezpośrednim porównaniem VPN z serwerami proxy Smart DNS.

Losowe kody proxy DNS, ryzyko ?

Korzystanie z usługi proxy Smart DNS nie jest złym pomysłem. Jedynym problemem jest to, że NIE wiesz, jaki ruch jest przekierowywany, więc musisz zaufać usłudze Smart DNS proxy. Jeśli losowo znajdziesz kody DNS w Internecie, a następnie zastosuj je, aby odblokować Netflix i osoby, które ryzykują poniższe zagrożenia.

 1. Twój prywatność jest narażona, czy w ogóle wiesz, jakie informacje na Twój temat są gromadzone, jak długo są przechowywane i do jakich celów ?
 2. Problemy z wydajnością. Jeśli używasz losowego kodu online, być może jest on przeciążony, a zapytania DNS są wolne, co z kolei spowalnia cały Internet.
 3. Twój dane osobowe są zagrożone ! Biorąc pod uwagę, że nie wiesz, kto obsługuje i jest właścicielem tego kodu DNS. Jesteś narażony na ryzyko związane z danymi osobowymi, takimi jak Informacje na Facebooku, konta bankowe, konta e-mail, przekierowanie i kradzież.
 4. Stabilność przy stracie.  Cóż to za przyjemność, jeśli musisz ciągle pobierać kody DNS, a Twój Internet jest cały czas włączony i wyłączony.
 5. Bez wsparcia ! Jeśli masz problemy z usługą, do kogo się zwracasz ?
 6. Wolny ? Dlaczego ? Czyli istnieje internetowy kod proxy DNS, z którego można korzystać bezpłatnie? Dlaczego ? Mam na myśli, co to jest dla właściciela kodu DNS? Pod jaką jurysdykcją działa? I znowu zgodnie z zasadami prywatności ?

Odblokowanie amerykańskich treści w bezpieczny sposób !

Inteligentne serwery proxy DNS to świetny, szybki i łatwy sposób odblokuj treści w USA i inne treści zablokowane geograficznie na WSZYSTKICH urządzeniach. Osobiście korzystam ze Smart DNS, korzystam z usługi Unlocator, Unlocator działał w trybie beta za darmo przez 8 miesięcy, a teraz jest to usługa płatna za 4,99 USD miesięcznie z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Co ważniejsze, mogę ręczyć, że Unlocator obejmuje poniższe punkty.

Radzę korzystać z dowolnej usługi proxy Smart DNS online, która odpowiada Twoim potrzebom. Unlocator lub w inny sposób, bezpłatny lub płatny. ALE upewnij się, że spełnia przynajmniej następujące minimalne wymagania.

 1. Wyraźnie widoczna i napisana polityka prywatności.
 2. Firma działająca w renomowanej jurysdykcji. To znaczy. Nie jestem pewien, czy chciałbym powierzyć mój ruch serwisowi działającemu z ziemi kookoo :).
 3. Świetne wsparcie. Aby uzyskać informacje na temat konfiguracji, zobacz Przewodniki wideo i obrazu
 4. Stabilna infrastruktura. Innymi słowy, kiedy użyjesz kodów DNS swojego dostawcy, twój Internet nie powinien stać się wolny lub niestabilny.
 5. Jasno określone informacje kontaktowe dla dostawcy DNS.

Pamiętaj, że powyższe zagrożenia dotyczą zwykłych adresów IP serwerów proxy, które również losowo znajdziesz w Internecie.

Alternatywny serwer proxy DNS – VPN

Jeśli szukasz bezpiecznej alternatywy dla anonimowe proxy i Inteligentny DNS możesz chcieć sprawdzić VPN. VPN NIE będzie działać na twoim Smart TV, Apple TV i innych urządzeniach, jeśli nie masz routera VPN. Ale usługa VPN, taka jak Express VPN ma następujące zalety:

 • Szyfruje ruch, aby Twój dostawca Internetu nie mógł śledzić ani podsłuchiwać
 • ExpressVPN ma aplikacje na Androida, IOS, MAC i PC, dzięki czemu konfiguracja jest dziecinnie prosta
 • Serwery w większości krajów świata
 • Może pokonać porwanie DNS i przezroczyste proxy.
 • Odblokowuje WSZYSTKIE treści dla kraju serwera VPN, nie tylko obsługiwane kanały.
 • Jednocześnie można wyświetlać treści tylko z jednego kraju.

Oto lista najlepsze alternatywy VPN dla DNS.

Kody proxy DNS, ciesz się bezpiecznie !

To były moje dwa centy, proszę bądź bezpieczny podczas korzystania z Internetu. Chroń swoją tożsamość i dane osobowe, nikt nie zrobi tego w Twoim imieniu. Posługiwać się VPN, jeśli chcesz szyfrować lub wiarygodny Inteligentny dostawca DNS dla szybkiego dostępu. Jeśli jesteś administratorem IT lub blogerem udostępnij ten post.  Dziękuję za przeczytanie.

Zapisać

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map