Czy sieci VPN są legalne w Holandii?

W tym artykule chcemy odpowiedzieć na pytanie, czy VPN jest legalny w Holandii. Wiele krajów zabrania korzystania z VPN, ale czy to samo dotyczy kraju, który prowadzi Europę w dostępie do Internetu? Chyba musisz przeczytać dalej, aby się dowiedzieć.


VPN jest legalny w Holandii

VPN jest legalny w Holandii

Jest prawnikiem VPN w Holandii?

Bez względu na to, co robisz w Holandii, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), gdy jesteś online. Dlaczego? bo możesz i nie są nielegalne. Nie istnieje tam umocowana przez rząd cenzura internetowa. Ma to związek z domem przedstawicieli wypowiadających się przeciwko filtrowaniu przy różnych okazjach.

Niemniej jednak Holandia będzie stale wywierana na inne kraje Unii Europejskiej, aby stworzyć przepisy dotyczące zatrzymywania danych w celu „zwalczania terroryzmu”. Mimo że Holendrzy mogli wykazać pewien opór, kraj ten może w przyszłości ulec presji. Holandia, podobnie jak wiele krajów, stara się zapobiegać naruszeniom praw autorskich w Internecie lub je kontrolować. Pojawiły się również propozycje filtrowania pornografii dziecięcej, co wcale nie jest denerwujące.

Dostęp do Internetu w Holandii

Ogólnie rzecz biorąc, Holandia znana jest z wolności Internetu i silnych przepisów dotyczących prywatności. Nic więc dziwnego, że dowiadujemy się, że korzystanie z VPN jest w kraju całkowicie legalne. W rzeczywistości wiele sieci VPN ma siedzibę w Holandii. Nie wyklucza to jednak faktu, że Holandia jest krajem 14 oczu. Oznacza to, że jest częścią międzynarodowego sojuszu inwigilacyjnego. Brak prywatności jest dobrym powodem do korzystania z VPN.

Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej niektórzy dostawcy zostali poproszeni o przechowywanie informacji o ruchu internetowym. To prawo wymagało od dostawców usług internetowych gromadzenia danych o ruchu i lokalizacji użytkowników w celu przechowywania przez 12 miesięcy. Unijną dyrektywę w sprawie zatrzymywania danych wdrożono w Holandii za pomocą ustawy o zatrzymywaniu danych telekomunikacyjnych do momentu jej unieważnienia w 2014 r.

W tej chwili Holandia, podobnie jak reszta Unii Europejskiej, przestrzega ogólnej ustawy o zatrzymywaniu danych (RODO).

Użyj VPN w Holandii

VPN może zaoferować wiele korzyści. Jeśli lubisz strumieniować zawartość, VPN może dać ci dostęp do stron blokowanych geograficznie, które w innym przypadku mogłyby nie być dostępne w Holandii. Na przykład, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo US Netflix (który jest niedostępny poza USA), VPN może dać ci dostęp do usługi przesyłania strumieniowego. Możesz także uzyskać dostęp do treści dostępnych wyłącznie w Holandii podczas podróży zagranicznych. Oprócz odblokowywania treści VPN może zapewnić większe bezpieczeństwo i lepszą prywatność.

Szyfruje ruch w witrynie w taki sposób, że ani dostawcy usług internetowych, ani osoby trzecie nie mogą śledzić Twojej aktywności online. W szczególności może to stanowić problem w Holandii ze względu na przepisy Unii Europejskiej dotyczące zatrzymywania danych. Posiadanie VPN może być również przydatne, jeśli torrent lub używasz Kodi. A jeśli korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi – co najprawdopodobniej zamierzasz zrobić – sieć VPN zablokuje hakerom kradzież informacji.

Najlepsza sieć VPN dla Holandii

Ponieważ istnieje wiele sieci VPN na rynku, pomyśleliśmy, że pomożemy ci, kierując twoją uwagę na to, jakiej sieci VPN potrzebujesz. Przede wszystkim VPN, który chcesz wybrać, musi zapewniać szybkie i niezawodne połączenia, a także silne protokoły szyfrowania i inne funkcje bezpieczeństwa.

Wybrana sieć VPN musi utrzymywać zasady braku logowania, aby żadna z Twoich aktywności online nie była monitorowana. Co najważniejsze, VPN, na który zdecydujesz się zobowiązać, musi mieć silne właściwości odblokowujące. W ten sposób będziesz w stanie odblokować treści z całego świata bez wysiłku podczas pobytu w Holandii.

VPN Legal w Holandii – ostatnie słowa

Przy takim poziomie wolności Internetu w kraju korzystanie z VPN w Holandii jest sensowne. Nie martw się o legalizację VPN, zamiast tego martw się o swoją prywatność i wolność w Internecie, które można osiągnąć za pomocą VPN. Jeśli zależy Ci na prywatności online i bezpieczeństwie w Holandii, potrzebujesz dobrej sieci VPN. Jest ich tak wiele, które możesz sprawdzić w najlepsza sieć VPN dla Holandii artykuł. Poinformuj nas o swoich decyzjach w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map