Jak zainstalować VPN na Nintendo Switch

Nintendo Switch nie jest nowy na rynku, ale najnowsze dodatki VoD sprawiają, że jest bardzo atrakcyjny jako urządzenie do gier / streamingu. Najpierw był Hulu, a potem Youtube. Konsola do gier doda Netflix do swoich usług w najbliższej przyszłości. Jednak takie platformy mogą być ograniczone, jeśli mieszkasz poza niektórymi regionami, w szczególności w USA. Dlatego zaleca się VPN, aby uzyskać dostęp do pełnego potencjału Nintendo Switch. Ten przewodnik pomoże ci dokładnie to zrobić.


Jak zainstalować VPN na Nintendo Switch

Jak zainstalować VPN na Nintendo Switch

Jak zainstalować VPN na Nintendo Switch

Problem z przełącznikiem Nintendo zależy od kraju, w którym mieszkasz. Posiadanie konta nie ogranicza go, jeśli chodzi o wszystkie gry, które chcesz. Niektóre tytuły mogą być niedostępne z powodu ograniczeń regionalnych, co oznacza, że ​​nie będzie można grać w nie poza ich oryginalnymi regionami. Na szczęście można to osiągnąć za pomocą VPN. Jednak platforma Switch nie jest natywnie kompatybilna z klientami VPN. Co możesz zrobić w takiej sytuacji??

Nie martw się, będziesz mieć połączenie VPN na Nintendo Switch szybciej niż złapanie Mew Two w Cerulean Cave. Więc przygotuj się. Oto, w jaki sposób można uzyskać połączenie VPN na konsoli Nintendo Switch.

A. Skonfiguruj VPN na routerze

Konfiguracja VPN na routerze nie jest łatwiejsza. Nie musisz być zaawansowany technologicznie, aby przejść przez cały proces. Wystarczy postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby móc szybko udostępniać połączenie VPN za pośrednictwem wszystkich popularnych marek routerów, takich jak ASUS, Linksys i TP-Link..

Najlepsze w tym jest to, że możesz udostępniać połączenie VPN każdemu urządzeniu dostępnemu w domu. Nie musisz się martwić ograniczonymi jednoczesnymi połączeniami oferowanymi przez dostawcę. Niektóre z najbardziej renomowanych sieci VPN oferują sporą liczbę połączeń w ramach jednej subskrypcji. Może to jednak nie wystarczyć. Tak więc zainstalowanie VPN na routerze jest najlepszą opcją dla Nintendo Switch i dowolnego innego urządzenia w domu.

B. Udostępnij połączenie VPN Wi-Fi z komputera PC / Mac

Jeśli uważasz, że udostępnianie połączenia VPN przez router jest dość kłopotliwe, zalecamy udostępnienie sieci bezpośrednio z komputera PC lub Mac. To naprawdę prosty proces, a korzyści są ogromne.

 • Użytkownicy komputerów Mac mogą zamienić swoje urządzenie w wirtualny router i udostępniać połączenie VPN, wykonując tę ​​instrukcję.
 • Ludzie, którzy działają w systemie Windows, będą mogli z łatwością udostępnić Wi-Fi zabezpieczone VPN po przeczytaniu tego krok po kroku.

Podobnie jak w przypadku routera, udostępnianie połączenia za pośrednictwem komputera PC / Mac zabezpieczy wszystkie urządzenia dostępne w domu. Tak więc dla użytkowników, którzy uważają, że instalacja VPN na routerze jest nieco trudna do zrozumienia ich technologii, jest to idealna metoda na alternatywę.

C. Skonfiguruj Smart DNS na swoim Nintendo Switch

Inni internauci wolą używać Smart DNS do zmiany ich położenia geograficznego. W rzeczywistości streamery na całym świecie chcieliby zachować nietknięte i działające kanały lokalne podczas uzyskiwania dostępu do treści blokowanych geograficznie.

W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP. Manipuluje tylko częściami w adresach URL, które pokazują twoje aktualne miejsce pobytu. Dlatego podczas uzyskiwania dostępu do materiałów objętych ograniczeniami geograficznymi nadal możesz korzystać z lokalnych treści i pracować z tą samą prędkością z powodu niezaszyfrowanej sieci. Zanim zaczniemy, spójrz na najlepszych dostawców VPN, którzy oferują usługi Smart DNS z ich subskrypcją:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • BulletVPN
 • Unlocator

Powiedziawszy to, oto jak skonfigurować Smart DNS na Nintendo Switch.

 1. W „Menu głównym” Nintendo Switch przejdź do ustawień.
 2. Stuknij w „Internet” i przejdź do „Ustawień internetowych”.
 3. Tam urządzenie wyszuka wszystkie połączenia Wi-Fi dostępne w pobliżu.
 4. Wybierz sieć i wybierz „Zmień ustawienia”.
 5. Przejdź do „Ustawień DNS” i naciśnij „Ręcznie”.Inteligentne ustawienia DNS
 6. Usuń liczby z DNS „Podstawowy” i „Dodatkowy”.
 7. Wprowadź dane dostarczone przez usługę proxy Smart DNS.
 8. Pomyślnie skonfigurowałeś DNS na swoim Nintendo Switch.

VPN dla Nintendo Switch – dlaczego?

Po wydaniu Nintendo Switch ograniczało się tylko do gier. Dwie najpopularniejsze gry, jakie kiedykolwiek trafiły na konsolę, to hity Pokemona, Let’s Go Evee i Let’s Go Pikachu. Jednak jakiś czas temu Nintendo potwierdziło, że w najbliższym czasie będzie dodawać aplikacje VoD do swojego e-sklepu i właśnie to otrzymaliśmy. Youtube i Hulu są teraz dostępne na platformie do gier. Jeszcze lepszy jest fakt, że możesz przekierować ekran swojego Switcha na większy telewizor, aby lepiej oglądać.

Niestety, takie jak Hulu są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Ale ponieważ już wiesz, jak zainstalować VPN na swoim Nintendo Switch, nie będzie to już problemem. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem w regionie, w którym kanał jest dostępny. Weźmy na przykład Hulu, wymagany jest serwer w Stanach Zjednoczonych. Po nawiązaniu połączenia otrzymasz amerykański adres IP i będziesz mieć pełny dostęp do usługi przesyłania strumieniowego niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Ponadto, po oficjalnym uruchomieniu Nintendo Switch Online, możesz korzystać z funkcji gry wieloosobowej, która stawia Cię przed innymi użytkownikami na całym świecie. Przydaje się VPN, ponieważ twój dostawca usług internetowych często dławi twoje połączenie. Ale kiedy jesteś podłączony, unikniesz tego i pozbędziesz się wszelkich problemów z opóźnieniem, które mogą wystąpić. Nie wspominając o tym, że możesz wybrać serwery z lepszym pingiem, aby przyspieszyć grę. Teraz sprawdź te najlepsze VPN dla Nintendo Switch w poniższej tabeli.

Jak skonfigurować VPN na Nintendo Switch – końcowe myśli

Konsola Nintendo Switch to świetne urządzenie w nowej erze technologii. Rozumiem, że potrzebujesz kilku obeznanych z technologią obejść, aby poruszać się po blokach i ograniczeniach, ale ostatecznie warto. Wyobraź sobie, że musisz grać w swoje ulubione gry, gdziekolwiek jesteś, bez błędów geolokalizacyjnych. Nie tylko to, ale usługa przesyłania strumieniowego, taka jak Hulu, i przyszłe wydanie Netflix na Nintendo. Jakie to jest świetne? Masz teraz sposoby, czas na wolę. Zdobądź VPN i ciesz się pełnią Nintendo Switch.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map