Jak zainstalować VPN w Brave Browser

Bezpieczeństwo w Internecie jest obecnie wszystkim i Dzielna przeglądarka oferuje uczciwy udział w tym. Jednak podczas korzystania z tej przeglądarki zauważyłem niektóre brak pod względem prywatności i bezpieczeństwa. Okazuje się, że to nie wszystko, za co się podaje. Na szczęście, bez względu na to, jakiej przeglądarki używam, zawsze współpracować z VPN po mojej stronie, i ty też powinieneś. Twoja prywatność i bezpieczeństwo nie mogą być niedoceniane, Chroń się do samego końca. Oto jak zainstalować VPN w Brave Browser.


Jak zainstalować VPN w Brave Browser

Jak zainstalować VPN w Brave Browser

Dlaczego VPN dla Brave??

Ta przeglądarka zapewnia szybkość, bezpieczeństwo i prywatność dla użytkowników, którzy cenią sobie bezpieczeństwo online. Jednak bez względu na to, jak bezpieczna może być przeglądarka, mogą pojawić się nagle pewne ograniczenia i możliwe zagrożenia online. Nie wspominając już o tym, że nauczyłem się nie ufać czegokolwiek na stronach internetowych, dopóki nie udowodnię inaczej.

Odważny twierdzi, że jest najbardziej bezpieczny wśród wszystkich innych przeglądarek. Technicznie rzecz biorąc, ale za kulisami przekonasz się, że jest pewien haczyk. Po pierwsze, Brave ma funkcję bloker reklam, ale jak możesz zablokować własne reklamy? Tak, najwyraźniej przeglądarka może dzięki temu zyskać własna reklama. Kolejny niepokojący fakt ujawnił się, gdy tweet był wymierzony w prezesa firmy, Brendana Eicha.

Użytkownik był sfrustrowany, gdy zobaczył, że pojawiła się nowa aktualizacja z kodami dodano do repozytorium Github w przeglądarce. Dotyczy to w szczególności domen zewnętrznych podmiotów znajdujących się na białej liście Facebook. Te adresy URL są tymi, których używa platforma mediów społecznościowych śledź swoich użytkowników. Bardzo podejrzany ruch, Odważny, bardzo podejrzany.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że Brave jest przede wszystkim Na bazie chromu, tak jak jego konkurent, Google Chrome. To znaczy, że to jest to Problem z wyciekiem WebRTC. Nie chcesz twój adres IP wyciekł, czy wiesz? Cóż, jeśli bierzesz pod uwagę swoją prywatność, a VPN powinien być tuż obok ciebie. Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, uzyskaj VPN i połącz się przed przeglądaniem Internetu za pomocą Brave. W ten sposób będziesz zachowaj anonimowość przez cały czas i możesz surfować po Internecie za pomocą publicznego Wi-Fi bez konieczności spoglądania przez ramię.

Korzyści z używania VPN na Brave

Czy jesteś wystarczająco odważny, aby uzyskać dostęp do sieci bez odpowiednich środków ostrożności? Jeśli tak, nie powinieneś. Bez względu na to, jakim jesteś maniakiem technologii, niektórzy hakerzy mogą w każdej chwili uzyskać najlepszą wiedzę. Twoje prywatne informacje są zagrożone. Mówię o informacje o karcie kredytowej, konta firmowe, hasła, e-maile, i lista jest długa. Musisz być przygotowany i dobrze strzeżony, gdy jesteś online. VPN może zapewnić ci spokój i wiele więcej:

Jak zainstalować VPN w Brave Browser

W Brave znalazłem idealną przeglądarkę. Czy to dla niego rozszerzenia, kompatybilność, synchronizacja między urządzeniami lub przede wszystkim szybkość, Odważny sprawdza wszystkie te pola. To domyślnie blokuje wszystkie żądania stron trzecich i pliki cookie, bez potrzeby przedłużania. Robi to, aby uniemożliwić użytkownikom śledzenie online. Jednak nadal martwi się używaniem go bez VPN.

Na szczęście Brave jest dostępny na Windows, Mac, iOS i Android, które są tymi samymi urządzeniami, które obsługuje VPN. To znacznie ułatwia twoją pracę. Wszystko co musisz zrobić to uzyskaj VPN z natywnego sklepu z aplikacjami, i to wszystko. Aby lepiej Ci się przyjrzeć, oto krok po kroku jak zainstalować VPN w przeglądarkach Brave:

 1. Zanim zaczniemy, musisz zarejestrować się u usługodawcy VPN wystarczająco wiarygodny, aby podnieść Twoje bezpieczeństwo. Gorąco sugeruję, abyś zainwestował ExpressVPN tak jak tego używam.
 2. Następnie odwiedź natywny sklep z aplikacjami i pobierz dedykowaną aplikację. Nie możesz tego znaleźć? Przejdź na oficjalną stronę VPN i pobierz ją zgodnie z urządzeniem, którego używasz.
 3. Teraz, zainstaluj aplikację VPN na twoim urządzeniu i zaloguj się przy użyciu nowego konta. Możesz zostać poproszony o kod weryfikacyjny. Znajdź to w swoim e-mailu.
 4. Wybierz dowolny serwer chcesz i naciśnij przycisk łączenia. Musisz poczekać kilka sekund, zanim połączenie zostanie nawiązane. Po nawiązaniu połączenia przycisk „podłączony” zaświeci się na zielono.
 5. Za pomocą tego możesz sprawdzić swój nowy adres IP Weryfikator IP.
 6. Wreszcie jesteś anonimowe przeglądanie Internetu używając Brave.

Najlepsza VPN dla Brave Browser

Od AOL do Google Chrome, istnieje mnóstwo bezpłatnych przeglądarek do przeglądania Internetu. Jednak nie dotyczy to sieci VPN. Należy unikać tego, co zawiera słowo „wolne”. Wkurzyłeś się, gdy dowiedziałeś się, że Brave ma linki monitorujące na białej liście. Co byś powiedział, gdybym ci to powiedział darmowa sieć VPN zbiera wszystko, co robisz, i sprzedaje ją siostrzanym firmom? 

Podczas gdy bezpłatne przeglądarki mogą korzystać z reklam, bezpłatne VPN biorą cię za swoje główne źródło dochodów. Według Brave: „Nie jesteś produktem”. Aby uwolnić VPN, jesteś. Już zasugerowałem ExpressVPN jako najlepszego dostawcę do korzystania z Brave. Jest bardzo niezawodny i oferuje błyskawicznie szybkie serwery na całym świecie. Mówimy o więcej niż 2000 serwerów na całym świecie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie powinieneś utknąć w tym, co ma do zaoferowania Brave. ExpressVPN obsługuje protokoły takie jak OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 i L2TP / IPSec. Będą Cię chronić przez cały czas, gdy będziesz podłączony.

Możesz również skorzystać z ich Funkcja Split Tunneling. Dzięki temu możesz zdecydować, którą część swojego ruchu chcesz chronić za pomocą VPN, a której nie. To zmniejszy spadek prędkości powodowany przez szyfrowanie. Ponadto ExpressVPN pozwala na maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń, przyjmuje ścisłe zasady braku logów, i oferuje Wyłącznik awaryjny. Jeśli ExpressVPN nie jest tym, czego szukasz, możesz z nich skorzystać 30-dniowa polisa zwrotu pieniędzy i wybierz jeden z nich najlepsze VPN dla przeglądarki Brave jako alternatywa.

Jak zainstalować VPN w Brave Browser – Podsumowanie

Opracowany w 2016 roku przez współzałożyciela Mozilli i byłego CEO Brendana Eicha, Brave stał się wielkim konkurentem na scenie przeglądarek. Został nawet uznany za idealny alternatywa zarówno dla Chrome, jak i Mozilli. Mimo to, niezależnie od środków bezpieczeństwa podjętych przez tę przeglądarkę, zagrożeniom internetowym nie należy stawić czoła bez odpowiednich środków ostrożności. VPN zawsze był narzędziem bezpieczeństwa aby ci pomóc w trybie online. Skorzystaj z niego, jak już wiesz jak zainstalować jeden podczas korzystania z Brave. Zdobądź VPN, bądź bezpieczny i anonimowy cały czas i surfuj po sieci tak swobodnie, jak chcesz. Na koniec chciałbym usłyszeć od was. Jakie są inne najlepsze VPN do użycia? Czy Brave jest tego wart? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map