Najlepsza sieć VPN dla Claro Video

Claro Video to jedna z najlepszych usług wideo na żądanie, które można subskrybować z Ameryki Łacińskiej. Jest to platforma streamingowa, do której Ameryki Łacińskiej chcieliby mieć dostęp nawet podczas podróży zagranicznych do innych krajów. Niestety tak nie jest, ponieważ Claro Video to usługa ograniczona geograficznie. Rozwiązanie tego problemu polega jednak na rejestracji w wiarygodnej usłudze VPN.


Najlepsza sieć VPN dla Claro Video

Najlepsza sieć VPN dla Claro Video

Co to jest wideo Claro?

Kanał pozostaje najlepszym wyborem dla Amerykanów z Ameryki Łacińskiej, ponieważ oferuje niektóre z ich ulubionych programów telenowelowych, a także muzykę, której chcieliby słuchać. Netflix nawet dla widzów idzie w parze, co oznacza, że ​​treści, które mają do zaoferowania, są bardzo wysokiej jakości. Claro Video prowadzi także rozmowy z wieloma innymi firmami, które mogą pomóc w rozszerzeniu oferty usług i dostępności. Niektóre z tych innych usług to Crackle i Opera, które są bardziej głównymi partnerami w zakresie treści i dystrybucji, jeśli spojrzeć na rynek amerykański.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wideo Claro jest objęte ograniczeniami geograficznymi. Oznacza to, że tylko użytkownicy mający siedzibę w określonym regionie będą mieli do niego dostęp. Użytkownicy łacińscy mogą zatem czuć się niekomfortowo z rezygnacją z ulubionych programów za granicą. 

Jak odblokować wideo Claro poza Ameryką Południową / Meksykiem

Aby złagodzić tę frustrację, istnieje jedno rozwiązanie, z którego abonenci Claro Video mogą skorzystać, aby uzyskać dostęp do usługi nawet poza granicami swojego kraju. Rozwiązanie występujące w nazwie VPN.

VPN lub wirtualna sieć prywatna umożliwia połączenie z szeregiem serwerów, które następnie szyfrują i ukrywają Twoją lokalizację. Dzieje się tak głównie za pośrednictwem adresu IP. Adres IP jest odpowiedzialny za przekazywanie informacji, takich jak Twoja lokalizacja, a czasem nawet Twoja tożsamość. Korzystanie z VPN pomaga więc ukryć adres IP. Połączenie ze zdalnym serwerem oznacza zmianę adresu IP na adres kraju, w którym znajduje się serwer. Na przykład, jeśli chcesz polecieć z Ameryki Południowej, wystarczy połączyć się z serwerem, który tam ma siedzibę, i wszystko będzie gotowe. Oto, jak odblokujesz Claro Video za granicą:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na Androida, iOS, PC lub Mac.
 3. Zaloguj się przy użyciu swojego konta VPN.
 4. Połącz się z serwerem w jednym z krajów Ameryki Łacińskiej.
 5. Ciesz się Claro Video niezależnie od tego, gdzie możesz być.

Korzystanie z VPN ma wiele zalet, z których pierwszą jest dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, którą otrzymujesz. VPN z definicji czyni twoje połączenie prywatnym poprzez szyfrowanie. Wymaga to dodania warstwy danych na wierzchu ruchu, aby utrudnić dekodowanie komukolwiek innemu. Ponieważ nikt nie jest w stanie śledzić Twojego połączenia, w tym Twojego dostawcy usług internetowych, masz całkowitą poufność w Internecie.

Sprawdź tabelę poniżej, aby szybko zobaczyć, co będzie dalej.

Najlepsze VPN dla Claro Video

Musisz się zarejestrować u odpowiedniego dostawcy VPN, jeśli chcesz uniknąć tych wszystkich problemów, ale przy wielu istniejących oszukańczych usługach może być Ci trudno wybrać jeden z nich. Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę, na którą możesz spojrzeć, abyś mógł zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki swojej decyzji. Oto nasza lista najlepszych sieci VPN dla Claro Video:

1. ExpressVPN

ExpressVPN rzadko dostaje żadnych złych recenzji, ponieważ jest to jedna z najbardziej niezawodnych usług, na którą możesz spojrzeć. Światowej sławy dostawca oferuje sieć około 2000 serwerów i ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Dostawca ma bardzo niezawodny zespół obsługi klienta, który jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej lub czatów na żywo. ExpressVPN jest również jednym z niewielu dostawców, którzy podzielili tunelowanie jako funkcję dla swoich klientów. Funkcja dzielonego tunelowania pozwala użytkownikom wybrać, które części ruchu chcą szyfrować.

ExpressVPN stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES i oferuje OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv2 jako protokoły VPN, które użytkownicy mogą subskrybować. Usługa pozwala również na Tor przez VPN i do 3 jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji. ExpressVPN oferuje także przełącznik zabijania Internetu, który zabija twoje połączenie internetowe w przypadku naruszenia bezpieczeństwa usługi VPN. Dostawca doskonale nadaje się również do przesyłania strumieniowego wideo Claro poza Amerykę Łacińską, ponieważ ma serwery ukryte, z którymi użytkownicy mogą się łączyć i to nawet, jeśli mają siedzibę w krajach silnie cenzurowanych. Przejrzyj naszą recenzję ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi.

2. IPVanish

IPVanish to kolejny dostawca, który doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego dzięki superszybkim serwerom należącym do firmy. Mają około 1500 i mają do 40 000 adresów IP. Jest to przyzwoita liczba do wyboru dla dostawców, ponieważ zapewnia, że ​​żaden serwer nie będzie przeciążony. IPVanish oferuje również dużą pomoc użytkownikom, którzy używają swojego połączenia do torrentowania. Usługa pozwala na nieograniczony transfer plików peer-to-peer, a także gwarantowaną anonimowość. IPVanish jest również bardzo popularny wśród graczy online, ponieważ ich serwery rzadko pozwalają na opóźnienie lub zawieszenie się gier.

Ten amerykański dostawca umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta. Z łatwością można zabezpieczyć wszystkie platformy za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. IPVanish jest również jednym z niewielu dostawców, którzy dysponują wystarczającymi alternatywami dla użytkowników, aby nie pobierać swojego klienta VPN. Istnieje internetowy serwer proxy SOCKS5, z którego mogą korzystać subskrybenci, gdy są online, a także lista rozszerzeń przeglądarki, które można aktywować podczas surfowania w sieci. IPVanish przestrzega również ścisłej zasady zerowego logowania, mimo że ma siedzibę w USA. Jeśli wydaje się, że jest to dostawca, do którego możesz się zwrócić, dowiedz się więcej na ten temat, przeglądając naszą recenzję IPVanish.

3. NordVPN

Byłoby niesprawiedliwie nie uwzględniać NordVPN na tej liście, ponieważ dostawca jest jednym z najbardziej zdolnych do znalezienia w branży. Usługa ma blisko 4000 serwerów w swojej sieci i jest obecna w ponad 60 krajach. Poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje, jest niezrównany. Wszystko to dzięki połączeniu 256-bitowego szyfrowania AES z podwójną ochroną VPN. Oznacza to, że dane użytkownika są kierowane przez dwa serwery zamiast jednego, co podwaja obecne zabezpieczenia.

Dzięki 4000 serwerom usługa pozwala również wybrać serwery, z którymi chcesz się połączyć, w zależności od tego, co robisz. Może to być gra online, streaming HD lub szybsze pobieranie zbiorcze. Usługa jest w stanie obsłużyć nawet 6 innych urządzeń i nie musisz nawet za nią płacić. Dotyczy to również oprogramowania takiego jak CyberSec i SmartPlay. Pierwsza z nich pomaga uniknąć rozpraszających reklam i złośliwego oprogramowania, a druga zapewnia dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi niezależnie od lokalizacji. Aby zobaczyć, co jeszcze może pomóc usługa, zajrzyj do naszej bardziej szczegółowej recenzji NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla wideo Claro

Claro Video zajmuje wysokie miejsce wśród najpopularniejszych serwisów w Ameryce Łacińskiej. Możesz się założyć, że wiele osób uwielbia to, co oferuje platforma. Jeśli jesteś jednym z jego fanów, VPN pomaga cieszyć się jego bogactwem treści, niezależnie od Twojej lokalizacji. Trzej dostawcy, których wymieniliśmy powyżej, są więcej niż wystarczający, aby zagwarantować nieograniczony dostęp. Zapewniają również pełne bezpieczeństwo i anonimowość, gdy jesteś online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map