Najlepsze i najtańsze oferty VPN na Czarny piątek 2019

Jeśli chodzi o VPN, internauci zawsze lubią chronić swoje dane online więcej ale płacić znacznie mniej. Jak co roku, wielu dostawców usług VPN wprowadziło intrygujące oferty w Czarny piątek. Podczas gdy niektóre z tych rabatów mogą wydawać się wyjątkowo tanie, mogą nie być najlepsze pod względem wartości za złotówkę. W miarę zbliżania się Czarnego Piątku przyglądamy się niektórym świetne oferty VPN na 2019 rok.


Najlepsze i najtańsze oferty VPN na Czarny piątek 2019

Najlepsze i najtańsze oferty VPN na Czarny piątek 2019

Najlepsze i najtańsze oferty VPN na Czarny piątek 2019

cennik jest kluczową rzeczą do rozważenia przed zakupem jakiegokolwiek towaru. To obejmuje Wirtualne sieci prywatne. Większość internautów ma ochotę się zarejestrować darmowe VPN tylko dlatego, że są bezpłatne.

Ale nie wiedzą, że to te usługi nie są naprawdę bezpłatne. Jeśli oszczędzasz na grosze, możesz mieć pewność, że płacisz w inny sposób, swoje prywatne informacje.

Każdego roku, premium VPN (większość z nich wysoko oceniony na TrustPilot) znajdź najlepsze oferty w sezonie Czarny piątek. W tym roku nie jest inaczej, a ja opracowałem listę najlepszych ofert VPN, które zobaczysz w przyszłości Czarny piątek 2019.

ExpressVPN

Okładka ExpressVPN

ExpressVPN jest obecnie jedną z najlepszych sieci VPN w branży. Ma więcej niż Ponad 3000 serwerów w 94 krajach.

Oferuje najlepsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabijania, szyfrowanie klasy wojskowej, dzielone tunelowanie, i zasady zerowego logowania.

Dzięki tego rodzaju usłudze będziesz oczekiwać, że taka sieć VPN będzie trochę drogi. Technicznie tak jest. Jednak pod koniec dnia będziesz otrzymywać za co płacisz.

Zasadniczo ExpressVPN oferuje 49% zniżki na abonament. To obniża koszt do 6,67 USD na miesiąc. Użytkownicy również korzystają z trzy miesiące za darmo z tą ofertą.ExpressVPN Czarny piątek

Szczerze mówiąc, nie ma nic specjalnego w ofercie ExpressVPN, jeśli chodzi o Czarny Piątek. Mam na myśli, że możesz dostać tę ofertę teraz bez czekania. Ale hej, nigdy nie wiadomo kiedy ExpressVPN odwołuje tę ofertę. Więc jeśli czegoś szukasz jakość VPN, lepiej pospiesz się i uzyskaj ofertę w niezmienionej formie.

IPVanish

IPVanish Cover

IPVanish twierdzi, że to najszybsza sieć VPN tam. Według recenzji nie rozmawiają tylko; oni faktycznie chodzą na spacer.

VPN ma dość szybkie serwery Ponad 60 krajów. Kiedyś mieli swoje wzloty i upadki wykryto naruszenia danych, ale na razie jest uważana za jedną z najlepszych sieci VPN na świecie.

Jeśli chodzi o Czarny piątek, usługa oferuje intrygującą ofertę dla nowych i starych klientów. W końcu dostaniesz 73% zniżki w abonamencie rocznym, który kosztuje tylko ciebie 3,25 USD / miesiąc.IP Vanish Czarny piątek

Moim zdaniem, to całkiem niezła okazja, biorąc pod uwagę, że IPVanish nie jest najtańszą siecią VPN. Więc jeśli podoba Ci się to, co mają do zaoferowania, pospiesz się i subskrybuj, otrzymasz 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

NordVPN

Okładka NordVPN

NordVPN ma największą sieć serwerów w branży VPN. Ma więcej niż 5000 serwerów w ponad 60 krajach. To całkiem niezły numer, jeśli chcesz odblokuj usługi strumieniowe i strony internetowe z całego świata.

Jednak NordVPN przoduje również w dziale bezpieczeństwa, oferując unikalne funkcje, takie jak przełącznik kill, CyberSec, Double VPN i ścisłe zasady braku logowania.

Jeśli chodzi o ofertę na Czarny piątek, NordVPN oferuje dobry. Będziesz wyróżniał się 83% zniżki jeśli zdecydujesz się na Umowa na 3 lata. Dzięki temu miesięczna płatność spada do 3,49 USD / miesiąc. Och, również skorzystasz trzy dodatkowe bezpłatne miesiące.

Jeśli zrobisz matematykę, tak naprawdę jest 70 $, ale umowa jeszcze się nie zakończyła. NordVPN dodaje swoją sławę Szyfrowanie plików NordLocker funkcja dla wolny.Oferta NordVPN na Czarny piątek

Sama usługa jest warta 312 USD. Zdobycie go za darmo to bardzo dobra rzecz. Wykorzystuje najlepsze dostępne zabezpieczenia, takie jak Argon2, AES256, ECC (z XChaCha20, EdDSA i Poly1305),  i inne dzieła nowoczesnej kryptografii, aby zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo twoich plików.

Dzięki tej usłudze dotrzesz do zabezpiecz swoje pliki i dziel się nimi bez obawy o ewentualne próby włamania.

NordVPN ma 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy na wypadek, gdybyś chciał przetestować swoją usługę. Jeśli nie podobało Ci się to, czego używasz, możesz poprosić o pełny zwrot w ciągu 30 dni od zakupu, bez pytań.

SurfShark

Okładka SurfShark

SurfShark szturmem podbił świat VPN w dniu jego uruchomienia. Jest bardzo nowy, ale tak naprawdę nie masz pojęcia, do czego zdolny jest ten dostawca.

Po pierwsze, ma więcej niż 800 serwerów w ponad 60 krajach, co jest doskonałą liczbą dla nowicjuszy. Po drugie, ile VPN może powiedzieć, że mogą odblokuj American Netflix? Cóż, ten nowy dzieciak na bloku może sobie poradzić z innymi usługami, takimi jak Hulu, DAZN i HBO Now.

Ponadto SurfShark pozwala na podłączenie nieograniczona liczba urządzeń używając tego samego konta. Innymi słowy, nowe narzędzie cyberbezpieczeństwa oferuje coś, czego żaden gigant nie zapewnia – nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń.

SurfShark podnosi go na dobre dzięki Umowa na subskrypcję na 2 lata. Dzięki temu zapłacisz 1,99 USD miesięcznie, i dostaniesz trzy dodatkowe miesiące za darmo. Na swojej stronie internetowej niesamowicie odzwierciedlili ofertę. Sprawdź to.SurfShark Czarny piątek

W zeszłym roku SurfShark był nieobecny z listy ofert. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że w tym roku zaangażował się, ponieważ ich plan subskrypcji jest już gotowy tani najpierw.

Ale hej, im więcej, tym lepiej, nie? Lub w tym przypadku im mniej, tym lepiej. Będziesz także mieć 30-dniowy okres zwrotu jeśli chcesz przetestować ich usługę.

CyberGhost

CyberGhost Cover

CyberGhost jest kolejnym wiodącym dostawcą VPN z ogromną siecią serwerów 5700 serwerów w ponad 90 krajach. Usługa zapewnia niesamowicie szybkie prędkości i nieograniczona przepustowość wraz z najlepszymi funkcjami bezpieczeństwa, które gwarantują najbezpieczniejsze przeglądanie Internetu.

Jeśli szukasz bezpiecznego torrentowanie doświadczenie, wolne od Rejestracja danych, i nieograniczone opcje przesyłania strumieniowego, możesz teraz dołączyć do dużej rzeszy fanów tego dostawcy.

Cyberghost jest także jedną z tych sieci VPN, które potrafią odblokuj Netflix w dowolnym miejscu pomimo mechanizmu blokującego VPN. Po zasubskrybowaniu usługi będziesz mógł korzystać ze swojego konta w siedem urządzeń jednocześnie. 

Porozmawiajmy teraz o ofercie CyberGhost na nadchodzący Czarny piątek. Dostawca oferuje 79% zniżki na 3-letni abonament. Jest to równoważne z 2,75 USD miesięcznie.CyberGhost Czarny piątek

Jeśli zastanawiasz się nad wydajnością CyberGhost, dostawca pozwala ci uzyskać zwrot na wypadek, gdyby na drodze pojawił się zaczep. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 45 dni od zakupu.

VyprVPN

Okładka VyprVPN

VyprVPN istnieje już od dłuższego czasu. Łącznie zgromadził Ponad 2 miliony użytkowników dookoła świata. Wynika to głównie z funkcji, które oferuje, w tym ze znanych Protokół Chameleon.

Wszyscy znacie 256-bitowy protokół OpenVPN. Cóż, Chameleon używa niezmodyfikowanej wersji tego protokołu szyfruje pakiety metadanych aby się upewnić, że tak jest nie rozpoznawalny nawet przez głębokie kontrola pakietów. Innymi słowy, VyprVPN wprowadził prywatność na zupełnie nowy poziom.

VyprVPN ma siedzibę w Szwajcarii i ma sieć serwerów 700 serwerów w ponad 70 krajach. Z tymi serwerami wraz z Kameleon technologia, VyprVPN może obejść ten blok VPN Netflix nakłada.

Z drugiej strony dostawca umożliwia połączenie pewna liczba urządzeń w zależności od wybranego planu. Jeśli to jest regularny jeden, rozumiesz trzy, ale kiedy zdecydujesz się na to premia umowa, rozumiesz pięć jednoczesne połączenia.

W Czarny piątek VyprVPN będzie Cię kosztować 3,75 USD miesięcznie jako zwykła oferta, i ich plan premium koszty 5 USD miesięcznie. Ponadto z dwuletnim planem otrzymasz 81% zniżki, aby osiągnąć 2,75 USD / miesiąc.VyprVPN Czarny piątek

Moim zdaniem VyprVPN oferuje świetne oferty. Możesz również skorzystać z jego usługi na jazdę próbną bez ryzyka dzięki uprzejmości 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Najlepsze oferty VPN na Czarny piątek – krótkie podsumowanie

To, co czytasz powyżej, wystarczy, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat nadchodzących ofert, każda VPN ma w sklepach dla Ciebie podczas nadchodzących Czarny Piątek.

Być może nie wspomniałem o tym, co oferują wszystkie najlepsze sieci VPN premium, ale poniżej znajdziesz brakujące w bardziej kompleksowym wyglądzie wraz z wyżej wspomniani dostawcy. Sprawdź je:

 1. PureVPN – Zbierać na 85% i zapłać tylko 1,65 USD miesięcznie dla 5-letnia ekskluzywna oferta.
 2. Surfshark – Zdobądź 83% zniżki i zapłać tylko 1,99 USD miesięcznie dla Plan 24-miesięczny.
 3. Ivacy – Świadek masowej 80% obniżka ceny i zapłać tylko 1,99 USD / miesiąc dla Umowa na 2 lata.
 4. ExpressVPN – Czerpać korzyść z 35% zniżki na ExpressVPN & płacić tylko 8,32 USD / miesiąc dla Plan roczny.
 5. CyberGhost – Zdobądź wyjątkowe 79% zniżki płacić tylko 2,75 USD / miesiąc dla Umowa na 3 lata.
 6. NordVPN – Chwyć 3-letni plan i dostać dwa niesamowite prezenty: 3 dodatkowe miesiące i Aplikacja do szyfrowania plików NordLocker (o wartości 312 USD). Zapisać 83%.
 7. IPVanish – Zaoszczędź duże pieniądze dzięki 73% zniżki i zapłać tylko 3,25 USD / miesiąc dla Plan roczny.
 8. PIA – Obniż ceny za pomocą 67% zniżki i zapłać tylko 3,33 USD / miesiąc dla Umowa na 1 rok.
 9. VyprVPN –Zbierać na 80% i zapłać tylko 2,5 USD miesięcznie na 2-letnią umowę.
 10. Windscribe – Czerpać korzyść z 55% zniżki i zapłać tylko 4,08 USD / miesiąc dla plan roczny
 11. AzireVPN – 24 miesiące z 35% rabatem. Musisz tylko zapłacić 3,25 € miesięcznie.
 12. Hotspot Shield – 38% zniżki na ich roczny plan. To będzie kosztować 7,99 USD / miesiąc.
 13. CactusVPN – Oferowanie a 35% zniżki, który stawia swój plan roczny na 4,58 USD / miesiąc.
 14. TunnelBear – Zapisać 50% w abonamencie rocznym w momencie zakupu 4,99 USD / miesiąc.
 15. SaferVPN – Możesz skorzystać z rabatu do 81% w stosunku do swojego trzyletniego planu gdzie płacisz 2,50 USD miesięcznie.
 16. Goose VPN – Zapłać za plan dwuletni i dostać jeden dodatkowy rok za darmo. Twoja opłata spadnie do 1,99 USD / miesiąc.

VPN Czarny piątek 2019 – Podsumowanie

Jego Czarny Piątek sezon wszystkich i VPN są na szczycie list przebojów niesamowite oferty. Bezpieczeństwo i prywatność w Internecie muszą być taniej dla każdego użytkownika Internetu, i teraz jest.

Sprawdź oferty, które wymieniłem powyżej, i wybierz najlepsza sieć VPN który odpowiada twoim potrzebom. Jeśli musisz zadać jakieś pytanie, wpisz komentarze poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map