5 powodów, dla których warto korzystać z VPN w Kodi

Na pierwszy rzut oka Kodi wydaje się być prostym odtwarzaczem multimediów. Jednak po wprowadzeniu odpowiednich dodatków bardzo łatwo przekształca się w Świętego Graala z darmowych treści. Uzyskujesz dostęp do prawie wszystkich strumieni związanych ze sportem na żywo, nowymi filmami i programami telewizyjnymi. Istnieje jednak ukryta cena, która jest naliczana użytkownikom Kodi, gdy korzystają z dodatków stron trzecich, takich jak Exodus, SALTS, Quasar lub Sportsdevil. Problemy prawne mogą pojawiać się, jeśli niektóre dodatki Kodi są używane bez ochrony. Na przykład dodatki P2P / Torrent używane bez ochrony lub zgody mogą zaprosić proces. Ponadto niektórzy dostawcy usług internetowych regulują połączenia internetowe użytkowników, spowalniając je, gdy zauważą, że przesyłają duże ilości treści wideo. Jest to znane jako ograniczanie liczby dostawców usług internetowych. W tym artykule przedstawimy 5 powodów, które pokazują, dlaczego korzystanie z VPN z Kodi jest absolutnie kluczowe.


5 powodów, dla których warto korzystać z VPN w Kodi

5 powodów, dla których warto korzystać z VPN w Kodi

VPN – Ułatwienie życia

Doprowadziło to do sytuacji, w której należy unikać ograniczania przepustowości i procesów sądowych; większość użytkowników Kodi musi zarejestrować się w usłudze VPN zaprojektowanej specjalnie dla streamerów. Przykładem tej usługi VPN jest ExpressVPN, co jest dość popularne.

Każdy przecinak sznurka, który porzucił rachunek za satelitę lub kabel, zna liczne opcje przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych. Możesz wybrać płatne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hulu, Netflix, Video, Apple TV, Google Play Video i Amazon Prime. Lub możesz wybrać Kodi, oprogramowanie open source do kina domowego, które można uruchomić na dowolnym urządzeniu.

Ale Kodi sam w sobie jest dość prosty i pozwala przesyłać strumieniowo wideo z wybranych oficjalnych dodatków lub odtwarzać własne lokalne pliki multimedialne. Zakres nieograniczonego przesyłania strumieniowego wideo otwiera się, gdy szukasz nieoficjalnych dodatków.

Są one opracowywane przez niezależnych operatorów, którzy po prostu nie mają połączenia z głównym zespołem Kodi. Po prostu piszą dodatki, które będą działać na Kodi. Te nieoficjalne dodatki są liczne i to od Ciebie zależy, czy wybierzesz odpowiedni z szerokiej gamy dodatków i jak z nich korzystać zarówno etycznie, jak i legalnie. Poniższe powody wyjaśnią, dlaczego musisz używać VPN z Kodi.

VPN ukrywa Twój ruch przed Twoim ISP

Jeśli nieoficjalnie używasz dodatków Kodi do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych, rozważnie nie zezwalaj dostawcy usług internetowych na śledzenie wszystkich przesyłanych strumieniowo treści i ich lokalizacji. VPN szyfruje wszystkie twoje dane, które wpływają & po wyjęciu z pudełka Kodi, a nawet danych z całego domu.

Jest również przystosowany do przekazywania wszystkich danych osobowych przez wybrany serwer VPN umieszczony w dowolnym miejscu na świecie. Zapobiega to śledzeniu przez twojego dostawcę treści i źródeł całego twojego ruchu internetowego. Ponadto, ponieważ dostawcy usług internetowych formalnie zaczęli powiadamiać osoby pirackie o treściach, jest to wymagane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nigdy więcej darmowych lunchów!

Przesyłaj strumieniowo Kodi anonimowo

Sieć VPN umożliwia anonimowe pobieranie, przeglądanie i przesyłanie strumieniowe. To nie tylko sprawia, że ​​Twój dostawca usług internetowych jest ślepy na cały Twój ruch, ale jednocześnie sprawia, że ​​serwer, z którego pobierasz dane, ślepy na twoją tożsamość i lokalizację. Serwery nie są w stanie śledzić twojego adresu IP, ponieważ po prostu identyfikują serwer VPN, przez który odbywa się ruch.

Dostęp do treści zablokowanych geograficznie

Korzystając z VPN, możesz wybrać serwer w dowolnym kraju. Po połączeniu się z konkretnym serwerem VPN, dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi „pomyślą”, że jesteś mieszkańcem regionu, w którym ich zawartość jest faktycznie dostępna. Jest to z pewnością poważny problem dla tych, którzy korzystają z płatnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon i Hulu.

Są znane z geo-blokowania ich treści, które są dostępne tylko dla wybranych krajów ze względu na formalne umowy partnerskie i formalne formalności prawne. VPN na szczęście jest świetnym sposobem na ominięcie tej przeszkody. Jednak trzeba wiedzieć, że Netflix & Hulu są świadome tych obejść VPN i zaczęły je blokować. Ale dobrą wiadomością jest to, że dodatki Kodi pomogą ci rozwiązać ten problem.

Uzyskaj gotowy dostęp do wszystkich nowych wydań

Istotną zaletą korzystania z VPN jest dostęp do wszystkich nowych wydań, zanim zrobi to ktokolwiek inny. Na przykład, jeśli nowa gra wideo zostanie uruchomiona około północy w danym dniu i mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, twoją sieć VPN można ustawić tak, aby łączyła się gdzieś w Azji, aby pobrać grę prawie 24 godziny wcześniej.

Obejdź ograniczenia zaciemnienia

Jeśli mieszkasz w USA lub Kanadzie, prawdopodobnie już wiesz, że kanały sportowe, takie jak ESPN, MLB.tv, NHL.tv i NFL GamePass, nakładają ograniczenia dotyczące zaciemnienia na gry na żywo. Oznacza to, że nie będziesz mógł oglądać swojej ulubionej drużyny na żywo. Korzystanie z VPN pozwala ominąć te ograniczenia zaciemnienia niezależnie od tego, czy korzystasz z nieoficjalnego dodatku Kodi, czy z samego oficjalnego kanału sportowego.

Najlepsza usługa VPN do użycia z Kodi

VPN nie tylko zapewni ci dostęp do dodatków Kodi objętych ograniczeniami geograficznymi, ale także pozwoli ci prowadzić anonimowe przesyłanie strumieniowe Kodi. Koniec szpiegowania przez dostawców usług internetowych lub grup praw autorskich. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z VPN z Kodi, gorąco zachęcamy do skorzystania z niego z powodów, które wymieniliśmy poniżej.

 • Odblokuj dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi: Istnieje wiele dodatków Kodi, których można używać tylko w niektórych regionach, takich jak FreeView, BBC iPlayer, Channel 4 i dodatki ITV. Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Czy zauważyłeś kiedyś, że prędkość Internetu jest przyzwoita, jeśli przeglądasz strony internetowe, ale nagle spada, gdy oglądasz filmy online? W takim przypadku dostawca usług internetowych prawdopodobnie ogranicza przepustowość łącza internetowego. Korzystanie z VPN zasadniczo pozwala uniknąć takich sytuacji.
 • Najwyższa prywatność: Twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł zobaczyć, jakie witryny odwiedzasz, pliki, które pobierasz, ani filmy, które przesyłasz.
 • Aplikacje VPN: Nie musisz być maniakiem technologii, aby skonfigurować połączenie VPN. Aplikacje VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick sprawiają, że cały proces jest dość prosty.

Z własnego doświadczenia, ExpressVPN to najlepsza usługa VPN, której można używać z Kodi. Zoptymalizowali swoje aplikacje VPN, aby lepiej współpracowały z dodatkami Kodi i stosują zasady braku dzienników. Wystarczy zarejestrować się w IPVanish. Następnie pobierz ich aplikację na to samo urządzenie, na którym używasz Kodi. Na koniec uruchom aplikację, zaloguj się i połącz z wybranym serwerem VPN. Sprawdź naszą sprawdzoną listę najlepszych sieci VPN Kodi w 2018 roku.

5 powodów, dla których korzystanie z VPN z Kodi jest kluczowe – podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz VPN z Kodi, czy nie, mam nadzieję, że wymienione powyżej przyczyny wyjaśniły Ci sprawę. Nie ma wątpliwości, że korzystanie z VPN z Kodi ma wiele zalet zarówno pod względem prywatności, jak i rozrywki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map