Czy Kodi jest legalne? Czy Kodi jest bezpieczny w użyciu?

Czy Kodi jest legalne? Czy Kodi jest bezpieczny w użyciu w USA, Wielka Brytania, Australia, Kanada lub Niemcy? To pytanie zadaje wiele osób, zastanawiając się, czy zainstaluj Kodi na ich PC, Mac, Amazon Fire TV, Linux, Android, lub inne urządzenie do przesyłania strumieniowego Kodi jest obsługiwane. W zależności od tego, do czego używasz Kodi, istnieje realna możliwość, w którą możesz się dostać prawny kłopot.
Jeśli używasz Kodi do streamować filmy i programy telewizyjne za pomocą nieoficjalne dodatki Kodi lubić Exodus lub SÓL, możesz coś robić nielegalny czy to wiesz, czy nie. Przeczytaj poniższy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak zabezpieczyć i ukryć swoje działania oraz nawyki oglądania Kodi. Naucz się używać Kodi bezpiecznie i anonimowo z VPN.


Czy korzystanie z Kodi jest legalne i bezpieczne?

Czy Kodi jest legalne & Bezpieczny w użyciu?

Czy Kodi jest legalne?

Odpowiedź brzmi: tak, Kodi jest legalne. Jednak użytkownicy Kodi w Wielka Brytania, USA, Australia, Irlandia, Francja, Kanada i Niemcy otrzymałem powiadomienia o naruszeniu praw autorskich w wyniku użycia niektórych dodatków Kodi. Nie ma nic nielegalnego w pobieraniu i instalowaniu samego Kodi. Kwestie prawne z faktu, że wiele dodatki do filmów i żyć Wtyczki TV pobiera ich zawartość ze źródeł pirackich.
Jako użytkownik końcowy prawdopodobnie nie masz pojęcia, że ​​robisz coś złego, ale nie usuwa to żadnej możliwej odpowiedzialności prawnej za korzystanie z tych dodatków. Być na bezpieczna strona, najlepiej użyć Usługa VPN wraz z Kodi.
Dzięki VPN ani twój dostawca usług internetowych, ani troll praw autorskich nie mogą zobaczyć, co robisz online. W ten sposób unikniesz jakiegokolwiek potencjału powiadomienia o naruszeniu praw autorskich lub litery ostrzegawcze.

Aktualizacja 1: 28 lutego 2017 r. Pojawiły się wiadomości, które wskazują, że brytyjskie biuro ds. Własności intelektualnej rozpoczęło konsultacje dotyczące Kodi pod naciskiem podmiotów praw i nadawców. Wydaje się, że celem jest zaostrzenie przepisów i dostosowanie przepisów dotyczących praw autorskich, które dotyczą nie tylko sprzedawców pudełek Kodi, ale także użytkowników końcowych.

Aktualizacja 2: 7 marca 2017 r. Lord Toby Harris, przewodniczący National Trading Standards w Wielkiej Brytanii, oświadczył, że „ostrzegłby również każdą osobę lub firmę sprzedającą lub obsługa takiego urządzenia (Pudełka Kodi), że naruszają prawo autorskie. Krajowe standardy handlowe będą nadal chronić legalny biznes i ścigać tych, którzy naruszają prawa autorskie w ten sposób. ”

Aktualizacja 3: Według Open Rights Group, proponowane Rachunek za gospodarkę cyfrową w Wielkiej Brytanii może przekazać trollom chroniącym prawa autorskie szansą na grożenie użytkownikom Kodi i udostępniającym pliki torrent wyrokami do 10 lat więzienia.

Aktualizacja 4: W środę 26 lutego 2017 r. ETS, zwany także Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości, orzekł, że „utwór chroniony prawem autorskim uzyskany przez transmisję strumieniową ze strony internetowej należącej do strony trzeciej oferującej to dzieło bez zgody właściciela praw autorskich” nie korzysta ze zwolnienia przepisów regulujących dystrybucję treści chronionych prawem autorskim. Innymi słowy, przesyłanie pirackich treści za pomocą nielegalnych dodatków jest teraz równie nielegalne w UE jako pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim.

Dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas korzystania z Kodi, zwłaszcza jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii. Nie ryzykuj i użyj VPN, aby ukryć swoje działania związane z transmisją strumieniową. Wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim władze zaczną atakować również użytkowników Kodi.

Jak zachować bezpieczeństwo na Kodi?

Najważniejszym aspektem korzystania z Kodi jest wiedzieć, co robisz. Gdy przewijasz Internet, aby uzyskać informacje na temat jak skonfigurować Kodi i zainstaluj dodatki upewnij się, że witryna, która zawiera potrzebne instrukcje, jest godna zaufania. Wiedza jest tutaj kluczowa. Po prostu nie ma żadnego usprawiedliwienia do opuszczenia narażone na bezpieczeństwo online lub prywatność. Zauważysz, że większość artykułów związanych z Kodi zdecydowanie zaleca używanie VPN z tym, i nie bez powodu. Wirtualna sieć prywatna dodaje dodatkowa warstwa bezpieczeństwa i prywatności do przeglądania i przesyłania strumieniowego. Dlatego chronisz swoje poufne dane prywatne podczas korzystania z VPN.

Zawsze najlepiej jest używać tylko oficjalnych dodatków Kodi. Te oficjalne wtyczki są całkowicie legalne i bezpieczne w użyciu.

Za każdym razem, gdy łączysz się z serwerem VPN, cały ruch internetowy jest szyfrowany. Oznacza to, że ani twój dostawca usług internetowych, ani trolle praw autorskich nie będą w stanie wykryć, które pliki lub filmy oglądasz. VPN również chroni cię przed atakami Man-in-the-middle.

Jeśli poważnie podchodzisz do swojej prywatności, skorzystaj z VPN. To takie proste. ExpressVPN są prawdopodobnie najczęściej używanymi VPNami z Kodi. Możesz także zainstalować dowolnego z poniższych dostawców VPN dbaj o bezpieczeństwo i ukrywanie swojej aktywności online od wścibskich oczu twojego dostawcy usług internetowych lub potencjalnych trolli z prawami autorskimi.

Czy Kodi jest bezpieczny?

Zasadniczo Kodi jest bezpieczną platformą, jeśli wiesz, co robisz. Niestety, podobnie jak każda inna działalność, którą możesz przeprowadzić online, są pewne ryzyko zaangażowany. Poniżej znajduje się lista wszystkich najważniejszych zagrożeń, które mogą zmienić Twój Kodi niebezpieczny.

 • Monitorowanie ISP: Twój dostawca usług internetowych śledzi Twoje działania online. To takie proste. Mogą zobaczyć, jakie witryny odwiedzasz, jakie pliki pobierasz i jakie filmy przesyłasz strumieniowo online. Nie ma znaczenia, jakiego urządzenia, oprogramowania lub aplikacji używasz. Właśnie dlatego wielu użytkowników, którzy przesyłają strumieniowo filmy przy użyciu popularnych nieoficjalnych dodatków Kodi, takich jak Exodus, może uzyskać litery ostrzegawcze od ich usługodawcy internetowego.
 • Nieoficjalne dodatki Kodi: Szczerze mówiąc, najlepsze dodatki do zainstalowania na Kodi są nieoficjalne. Te dodatki pozwalają obejrzyj najnowsze hity z Hollywood, najlepsze seriale telewizyjne, i co najważniejsze, transmisje sportowe na żywo. Problem polega na tym, że zainstalowanie tych dodatków z nieoficjalnego repozytorium może narazić Cię na niebezpieczeństwo.
 • Ataki MITM: Ataki typu man-in-the-middle są jednym z największe zagrożenia online. Jeśli hakerowi uda się infiltrować połączenie między tobą a Kodi, Twój informacje osobiste może być zagrożone.
 • Hakerzy i oszuści: Fakt, że Kodi jest darmowym oprogramowaniem typu open source, jest obosiecznym mieczem. Z biegiem lat XBMC stał się popularnym celem hakerów, którzy atakują niczego nie podejrzewających streamerów, próbując zdobyć ich prywatna informacja.
 • Prawa autorskie Trolle: Istnieją dodatki Kodi, które faktycznie umożliwiają przesyłanie strumieniowe plików torrentowych na Kodi. Problem w tym, że za każdym razem pobierz plik torrent, praktycznie dodajesz swój adres IP do pliku rój torrentów. Trolle chronione prawem autorskim mogą używać twojego adresu IP do śledź swoją aktywność online także.
 • Fabrycznie załadowane pudełka na telewizory z systemem Android i patyczki Amazon Fire TV: Oficjalny blog Kodi wyjaśnił szczegółowo, dlaczego te załadowane pudełka Kodi mogą być niebezpieczny. Te skrzynki telewizyjne są dostarczane z zainstalowanym Kodi. Problem polega na tym, że niektórzy sprzedawcy je wypełniają zepsute dodatki to może nie działać, a nawet gorzej, zostawić cię otwarte na liczne exploity bezpieczeństwa. Sprzedając niektóre z nich fabrycznie załadowane skrzynki telewizyjne Kodi jest obecnie nawet uważany za nielegalny w UE.
 • Ataki DDoS: Programiści Addon mogą wstawiać złośliwe kody do dodatków. Następnie można niczego nieświadomych użytkowników tych dodatków botnety które wykonują Ataki DDoS na stronach internetowych. Popularny dodatek do Exodusa został faktycznie wykorzystany w taki sposób. Jednak społeczność TVAddon podjęła niezbędne działania, aby od tej pory korzystanie z dodatku Exodus było bezpieczne.
 • Złośliwe napisy: W niektórych przypadkach hakerzy nawet używają napisy na filmie obcojęzycznym udostępniane przez zewnętrzne repozytoria w celu przejęcia pełnej kontroli nad urządzeniem, na którym zainstalowano aplikację Kodi. Fundacja XBMC zdaje sobie sprawę z tych problemów i wydała nową aktualizację (Kodi 17.3), aby je naprawić. Jeśli nadal używasz starszej wersji Kodi, zalecamy zaktualizowanie jej do Kodi 17.3.

Czy Kodi jest legalne i bezpieczne? Dodatkowe sztuczki i wskazówki

Oprócz korzystania z VPN istnieje wiele środków, które możesz wykonać chroń swoją prywatność online i maksymalnie wykorzystaj swój Kodi w tym samym czasie. Spójrz na przydatne Przewodniki Kodi poniżej.

 • Co to jest Kodi? Przewodnik dla początkujących
 • Najlepszy 5 Kodi VPN na 2017 Recenzja Guide.
 • Czy telewizory Kodi są legalne i bezpieczne w użyciu??
 • Najlepsze urządzenia strumieniowe Kodi.
 • Najlepszy przewodnik instalacji dodatków Kodi.
 • Jak ukryć mój adres IP na Kodi?
 • Jak oglądać filmy anonimowo na Kodi?

Czy Kodi jest legalne? Podsumowanie

 • Po pierwsze, sama aplikacja Kodi nie jest nielegalny.
 • dodatkowo, Instalowanie Kodi na Twoim PC, Mac, Android, multimedialny dekoder telewizyjny, Fire Stick, Nexus Player, lub Tarcza Nvidii nie jest nielegalne.
 • Możesz jednak wpaść w kłopoty z prawem jeśli oglądasz pirackie strumienie za pośrednictwem dodatków Kodi innych firm.
 • Zdarzały się również przypadki, w których użytkownicy Kodi otrzymywali listy ostrzegawcze i powiadomienia o naruszeniu praw autorskich.
 • Używanie VPN z Kodi zasadniczo uniemożliwia ci ISP, właściciele praw autorskich, i każdy inny, kto szpieguje to, co oglądasz online.
 • Wreszcie nie używaj Exodus, SALTS, 123Movies, Mobdro, SportsDevil, lub podobne dodatki bez VPN, jeśli mieszkasz USA, Wielka Brytania, UE, Kanada, Niemcy, Australia, Indie, Francja lub Hiszpania.

Czy korzystanie z Kodi jest legalne i bezpieczne? Wniosek

Czy Kodi jest legalne?? Cóż, nie zawiera żadnych treści wideo dostępnych do transmisji strumieniowej. Jednak za każdym razem, gdy przejdziesz do trybu online, każda odwiedzana witryna lub używana aplikacja może ją zobaczyć publiczny adres IP. Twój adres IP jest twój cyfrowy odcisk palca. Ujawnia twoje fizyczna lokalizacja a także inne dane osobowe. The najlepszy sposób na zachowanie bezpieczeństwa podczas korzystania z Kodi jest do ExpressVPN do dodania Prywatność i bezpieczeństwo. Nie ryzykuj i nie przesyłaj strumieniowo filmów, programów telewizyjnych ani wydarzeń sportowych na żywo w Kodi bez połączenie z VPN pierwszy. Jest to ryzyko, którego nie warto podejmować.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map