Czy pudełka Kodi są nielegalne lub legalne w Australii, Kanadzie, USA?

Czy pudełka Kodi są nielegalne lub legalne? do użycia w Wielka Brytania, Kanada, Australia lub USA? Kodi XBMC szybko zmienia się w jedną z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Doprowadziło to do znacznego wzrostu liczby telewizorów Kodi. Możesz łatwo znaleźć te urządzenia do przesyłania strumieniowego oparte na Androidzie Ebay lub Amazonka. Pochodzą z Kodi wstępnie zainstalowany, oszczędzając czas, wysiłek i kłopot związany z ręczną instalacją Kodi na Android TV Box, wraz z jego repozytoriami i dodatkami. jednak, czy te pudełka Kodi są bezpieczne w użyciu? I co ważniejsze, czy możesz wpaść w kłopoty prawne, jeśli kupisz telewizor Kodi przez Internet?


Czy skrzynki Android TV są bezpieczne i legalne?

Czy pudełka Kodi są nielegalne lub legalne??

Czy pudełka Kodi są bezpieczne w użyciu?

Bezpieczeństwo urządzenia z Android TV dotyczy głównie tego, czy ma to urządzenie do przesyłania strumieniowego złośliwe oprogramowanie lub wirusy zainstalowany na nim. Było kilka przypadków, w których takie skrzynki telewizyjne Kodi były rzeczywiście zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Takie incydenty są dobrze udokumentowane na oficjalnej stronie internetowej Kodi. Jeśli zamierzasz kupić pudełko Kodi od Amazon lub Ebay, zapoznaj się ze wszystkimi recenzjami przed dokonaniem zakupu. Pozwala to uzyskać lepszy pomysł na to, czy możesz zaufać sprzedawcy urządzeń z Android TV, czy nie.

Jeśli kupiłeś urządzenie Android TV Box z fabrycznie załadowanym Kodi, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą aktualizację Kodi 17.3. Starsze wersje Kodi mają poważne wady bezpieczeństwa, które zostały usunięte w najnowszej aktualizacji.

Fakt, że te skrzynki telewizyjne Kodi są oparte na systemie Android, oznacza również, że można na nich instalować aplikacje antywirusowe. Pamiętaj, aby skonfigurować aplikację antywirusową, taką jak BitDefender, MalwareBytes lub Avast, na swoim urządzeniu z Androidem bezpośrednio po podłączeniu go do sieci Wi-Fi. Są nawet Dodatki antywirusowe Kodi lubić Tarcza Bezpieczeństwa możesz zainstalować za pomocą aplikacji XBMC.

Czy pudełka Kodi są legalne w użyciu??

Aktualizacja 1: 8 lutego 2017 r. Brytyjskie siły policyjne aresztowały 5 osób oskarżonych o sprzedaż i dystrybucję nielegalnych dekoderów Kodi w północno-zachodniej Anglii i Walii.

Aktualizacja 2: 7 marca 2017 r. Lord Toby Harris, przewodniczący National Trading Standards w Wielkiej Brytanii, oświadczył, że „ostrzegłby również każdą osobę lub firmę sprzedającą lub obsługa takiego urządzenia (Pudełka Kodi), że naruszają prawo autorskie. Krajowe standardy handlowe będą nadal chronić legalny biznes i ścigać tych, którzy naruszają prawa autorskie w ten sposób. ”

Aktualizacja 3: 4 kwietnia 2017 r. Amazon oficjalnie zakazał sprzedaży urządzeń z Android TV na swojej stronie internetowej. Amazon nawet zagroził, że zawiesi konta każdego, kto będzie próbował sprzedawać „w pełni załadowane” urządzenia z Android TV.

Aktualizacja 4: 11 kwietnia 2017 r. Ebay śledził garnitury Amazon i zakazał sprzedaży pudeł Kodi również na swojej stronie internetowej.

Aktualizacja 5: W środę 26 kwietnia 2017 r. ETS, zwany także Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości, orzekł, że „praca chroniona prawem autorskim uzyskana przez transmisję strumieniową ze strony internetowej należącej do strony trzeciej oferującej tę pracę bez zgody właściciela praw autorskich” nie korzysta z zwolnienie z przepisów regulujących dystrybucję treści chronionych prawem autorskim. Innymi słowy, przesyłanie pirackich treści za pomocą nielegalnych dodatków jest teraz równie nielegalne w UE jako pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim.

Aktualizacja 6: W czwartek, 25 maja 2017 r., Facebook zaktualizował swoje zasady handlowe, aby zakazać sprzedaży urządzeń z Android TV według TorrentFreak. „Sprzedaż na Facebooku jest zabroniona: Produkty lub przedmioty, które ułatwiają lub zachęcają do nieautoryzowanego dostępu do mediów cyfrowych.” strona czyta.

To jest szary obszar. To, czy skrzynki Kodi można uznać za nielegalne, czy nie, zależy w dużej mierze od aktualnego kraju zamieszkania. Wielka Brytania, Kanada, Australia, Niemcy, Francja i USA mają surowe prawa przeciw piractwo online. To, czego możesz nie być świadomy, to fakt, że wiele dodatków Kodi, których używasz do oglądania filmów i programów telewizyjnych, pobiera swoje kanały wideo z pirackich witryn streamingowych. Właśnie dlatego brytyjska policja aresztowała niedawno sprzedawcę Kodi TV z Norfolk w Anglii. Twój dostawca usług internetowych może łatwo monitorować twoje działania online. To główny powód, dla którego dostaje się wielu niczego nie podejrzewających użytkowników urządzeń Kodi TV powiadomienia o naruszeniu praw autorskich od swoich dostawców usług internetowych. Aby pozostać po bezpiecznej stronie, użyj VPN na twoim telewizorze Kodi. W ten sposób możesz streamuj anonimowo filmy, seriale i kanały telewizyjne na żywo.

Najlepsze sieci VPN do użycia z Kodi TV Box

Podczas gdy aplikacje antywirusowe chronią urządzenie do przesyłania strumieniowego przed potencjalnym złośliwym oprogramowaniem lub wirusami, nadal jesteś narażony na jego działanie Potencjalnie podsłuch ISP na temat tego, co oglądasz online. Nie ma znaczenia, czy streamujesz za pośrednictwem swojego Kodi TV box, PC, Fire Stick, Android lub iOS. Brzydka prawda jest taka, że ​​twój dostawca usług internetowych może śledzić wszystkie Twoje działania online. Za pomocą VPN jest najlepszym i prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem uzyskać anonimowość online.

 • Łącząc się z serwerem VPN, praktycznie zapobiegaj szpiegowaniu twojego dostawcy usług internetowych, trolli od praw autorskich, a nawet agencji rządowych.
 • Aplikacje VPN są kompatybilne z PC, Mac, iPhone, iPad, i oczywiście Android. Jeśli router ma klienta VPN, możesz nawet skonfigurować na nim połączenie VPN.
 • Możesz też ukryj swój publiczny adres IP za pomocą VPN. W ten sposób nikt nie będzie mógł śledzić twoich pobrań torrentów z powrotem do ciebie.
 • Wreszcie VPN umożliwia to ominąć ograniczenia regionalne. Niektóre dodatki i kanały przesyłania strumieniowego Kodi są ograniczona geograficznie tzn. możesz oglądać je tylko w niektórych regionach. Wirtualne sieci prywatne wszystko do ciebie odblokuj geoblokowane treści z całego świata.

Pod względem best VPN do użycia na urządzeniach Kodi TV, Zdecydowanie polecam używanie ExpressVPN. Nie przechowują dzienników aktywności online użytkowników, a ich serwery VPN działają całkiem dobrze z Kodi. Wymieniłem inne najlepsze usługi VPN Kodi poniżej.

Uczyć się jak ukryć swój adres IP na dowolnym urządzeniu z Android TV.

Jak zainstalować Kodi 17 Krypton na FireStick

Najlepszym scenariuszem dla ciebie jest zakup nieskrępowanego kija telewizyjnego Amazon Fire, a następnie samodzielne zainstalowanie Kodi na FireStick, jak pokazano w poniższym przewodniku. Ten sam proces można również zastosować do zainstalowania Kodi na dowolnym urządzeniu z systemem Android TV.

Najlepsze urządzenia Android Kodi w 2017 roku

 • Amazon Fire TV
 • Tarcza Nvidii
 • Matricom G-Box Q2
 • MINIX,
 • TICTID-M9C
 • Razor Forge TV
 • Google Nexus Player
 • Oobersticks

Przeczytaj naszą recenzję Top 5 urządzeń Streaming Kodi.

Czy używanie Kodi Boxów jest bezpieczne i zgodne z prawem? Dolna linia

Nie popełnijcie błędu. Twój prywatność i bezpieczeństwo w Internecie nie jest czymś, co chcesz lekceważyć. Używać odpowiednia aplikacja antywirusowa a także usługi VPN, takie jak ExpressVPN na Twoim Kodi TV Box może przejść długą drogę, chroniąc cię przed potencjalnymi problemami związanymi z bezpieczeństwem i prawem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map