Jak oglądać filmy na Kodi 17 – ujawniono najlepsze dodatki do filmów

Jak przesyłać strumieniowo filmy na Kodi za darmo? Kodi to świetne multimedialne centrum rozrywki. Umożliwia oglądanie filmów, programów telewizyjnych, a nawet kanałów na żywo z dowolnego miejsca na świecie. Aby w pełni wykorzystać możliwości Kodi, musisz zainstalować oficjalny Dodatki do filmów Kodi Jak na przykład Crackler, PS Vue, iPlayer WWW, ITV lub Popcornflix. W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować te oficjalne wtyczki i przesyłać strumieniowo filmy na Kodi w jakości HD. Poniższy samouczek działa na dowolnym urządzeniu obsługującym Kodi, w tym PC, Mac, Android, FireStick, Chromecast, Nvidia Shield, i Raspberry Pi. Oto najlepsze dodatki do oglądania filmów na Kodi.


Jak przesyłać strumieniowo filmy na Kodi za darmo?

Jak oglądać filmy na Kodi za darmo?

Odblokuj więcej treści – użyj VPN

Wiele dodatków Kodi działa tylko w niektórych regionach, takich jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Niemcy. Aby ominąć te regionalne ograniczenia i oglądać treści na żywo i na żądanie w dowolnej wtyczce Kodi, gdziekolwiek chcesz, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą VPN. Poniżej wymieniono niektóre korzyści, jakie można uzyskać, korzystając z VPN z Kodi.

 • Odblokuj dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi: Istnieje wiele dodatków Kodi, których można używać tylko w niektórych regionach. Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Czy zauważyłeś kiedyś, że prędkość Internetu jest przyzwoita, jeśli przeglądasz strony internetowe, ale nagle spada, gdy oglądasz filmy online? W takim przypadku dostawca usług internetowych prawdopodobnie ogranicza przepustowość łącza internetowego. Korzystanie z VPN zasadniczo pozwala uniknąć takich sytuacji.
 • Najwyższa prywatność: Dodaj dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa do wszystkich swoich działań online.
 • Aplikacje VPN: Nie musisz być maniakiem technologii, aby skonfigurować połączenie VPN dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Z własnego doświadczenia, ExpressVPN to najlepsza usługa VPN, której można używać z Kodi. Zoptymalizowali swoje aplikacje VPN, aby lepiej współpracowały z dodatkami Kodi i stosują zasady braku dzienników. Sprawdź naszą listę najlepszych sieci VPN Kodi w 2017 roku. Szczegółowy przewodnik po każdej z tych usług znajdziesz w tej recenzji.

Jak oglądać filmy na Kodi – Najlepsze oficjalne dodatki do filmów

Poniższa lista zawiera najlepsze dodatki do filmów, które można zainstalować na Kodi, aby oglądać filmy na Kodi 17.4 Krypton. Wszystkie te wtyczki można znaleźć w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Oznacza to, że są zarówno legalne, jak i bezpieczne w użyciu.

Najlepsze dodatki do filmów Kodi

 • Crackler
 • Popcornflix
 • PS Vue
 • FilmRise
 • Pleks
 • iPlayer WWW
 • youtube
 • SnagFilms
 • Viewster

Jak oglądać filmy na Kodi 17 Krypton

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstaluj Crackler na Kodi 17 Krypton. Następnie będziesz mógł streamuj darmowe filmy na Kodi.

 1. Wejdź na stronę Crackle i utwórz bezpłatne konto, jeśli jeszcze go nie masz.
 2. Uruchom aplikację Kodi i przejdź do „Dodatków”.
 3. Wybierz Ikona instalatora pakietu w lewym górnym rogu.
 4. Następnie kliknij „Zainstaluj z repozytorium” -> Repozytorium dodatków Kodi -> Dodatki wideo.
 5. Kliknij Crackler -> zainstalować.
 6. Poczekaj, aż zobaczysz powiadomienie Włączone Crackler Addon.
 7. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i wybierz zakładkę „Dodatki” z lewej kolumny.
 8. Kliknij opcję Dodatki wideo.
 9. Wszystkie zainstalowane przez Ciebie dodatki wideo, w tym Crackler, pojawią się tutaj.
 10. Uruchom dodatek Crackler i oglądać bezpłatne filmy i programy telewizyjne w Kodi.

Jak zainstalować Kodi 17 Krypton?

Jeśli jesteś nowicjuszem Kodi, skorzystaj z poniższych instrukcji, aby zainstalować aplikację Kodi 17 na preferowanym urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

 • Komputer z systemem Windows
 • Mac OS X
 • Android
 • Raspberry Pi
 • Chromecast
 • Amazon FireStick

Kodi jest legalny i bezpieczny w użyciu?

Szczegółowo omówiłem kwestie prawne dotyczące Kodi. Krótko mówiąc, jeśli ty nie chcę mieć kłopotów prawnych, i pozostań po bezpiecznej stronie, musisz użyć oficjalnych wtyczek Kodi lub oglądać anonimowo filmy i programy telewizyjne za pośrednictwem Kodi. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest wykorzystanie wirtualnej sieci prywatnej np VPN.

Jak przesyłać strumieniowo filmy na Kodi? Podsumowanie

Więc zainstaluj aplikację Kodi, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Następnie skonfiguruj dowolny z oficjalnych dodatków, które zasugerowaliśmy powyżej. Wreszcie, oglądaj filmy na Kodi za darmo. Pamiętaj, aby nie narażać prywatności podczas korzystania z dodatków innych firm. Upewnij się, że zawsze masz połączenie z serwerem VPN, aby zachować dla siebie to, co robisz online. Na wypadek, gdybyś potrzebował dalszej pomocy przy konfiguracji, zostaw komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map