Jak oglądać telewizję na żywo na Kodi 17 Krypton?

Zawsze szukam sposobu na przesyłaj strumieniowo najlepsze treści na żywo z całego świata. Możesz powiedzieć, że jestem zapalonym streamerem, jeśli chcesz. Jestem pewien, że większość z was jest taka jak ja. Dlatego Sugeruję użycie Kodi, jedno z najlepszych centrów rozrywki tam. Jednak kiedy zacząłem korzystać z tej aplikacji, miałem duże problemy, będąc nowicjuszem. Właśnie dlatego postanowiłem dziś zrobić ten samouczek. W tym przewodniku dam ci wszystkie instrukcje, których potrzebujesz oglądać telewizję na żywo na Kodi 17 Krypton. Chodźmy.


Najlepsza telewizja na żywo Kodi Addons 2017

Jak oglądać telewizję na żywo na Kodi 17 Krypton?

Najlepsze dodatki Kodi Live TV w 2017 roku

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, jak sobie radzić, pokażę ci trochę najlepsze dodatki Kodi które mogą Ci się spodobać podczas przesyłania strumieniowego telewizji na żywo. Sprawdź je poniżej:

 1. Zattoo Box
 2. WWW iPlayer
 3. Teraz USTV
 4. PS Vue
 5. Pleks
 6. youtube
 7. Viaplay
 8. DR TV
 9. Rai na żądanie

Jak oglądać telewizję na żywo na Kodi 17.6 Krypton

Początkujący Kodi, początkowo może Ci się wydawać, że jest to zbyt skomplikowane. Wynika to z faktu, że do instalacji odpowiednich dodatków dołączona jest krzywa uczenia się, aby uzyskać bezpłatną telewizję na żywo na Kodi 17. Ale nie martw się, Jestem tutaj, aby cię przez to poprowadzić.

Krok 1 – Zarejestruj się, aby uzyskać usługę

Zasugerowałem kilka kanałów telewizyjnych na żywo powyżej, ale będę trzymać się USTVNow jako przykładu. Zauważ, że możesz zrobić to samo z wyżej wymienionymi usługami.

Dzięki usłudze USTVNow masz dostęp do amerykańskich kanałów telewizyjnych na żywo na urządzeniu z obsługą Kodi. Najpierw pozwól, że nauczę cię, jak to zrobić utwórz konto USTV.

 1. Aby rozpocząć cały proces, przejdź do Oficjalna strona USTVNow.
 2. Następnie kliknij przycisk “Zapisz się” przycisk w prawym górnym rogu ekranu.Sign_Up_USTV
 3. Po naciśnięciu przycisku Zarejestruj się skończysz o Strona rejestracyjna USTV.
 4. Podaj swój adres e-mail razem z imię, nazwisko i hasło.
 5. Teraz kliknij Zapisz się. Nie używaj opcji Facebooka.Zarejestruj się za pomocą USTVNow
 6. Po przekierowaniu do następnej strony dotknij “Kontyntynuj”.
 7. Zobaczysz pola typu „Jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych” i „Zgadzam się z warunkami”. Sprawdź te.
 8. Otrzymasz e-mail z USTV. Potwierdzić swoje konto.
 9. Teraz możesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo najlepsze amerykańskie kanały za pomocą Kodi.
 10. Jeśli chcesz więcej od USTV, możesz uaktualnij swój plan do premium.Plany USTV

Krok 2 – Pobierz dodatek USTVNow

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, darmowe konto pozwoli Ci przesyłać strumieniowo do 5 kanałów w USA. Dostaniesz CBS, ABC, CW TV, My Network TV i PBS. To całkiem sprytne jak na darmowe konto, nie sądzisz? Jednak ta część nie ma na celu poinformować Cię o tym. Jesteśmy tutaj, aby nauczyć Cię, jak zainstalować dodatek USTV Kodi. Zróbmy to:

 1. Po aktywacji Kodi przejdź do „Dodatki” Sekcja.
 2. Kliknij na Ikona pakietu w lewym górnym rogu ekranu.Pakiet Kodi
 3. Następnie wybierz „Zainstaluj z repozytorium”.Zainstaluj z repozytorium USTV
 4. Teraz kliknij „Repozytorium dodatków Kodi”.Repozytorium dodatków Kodi
 5. Następnie przejdź do „Dodatki wideo”.Dodatki wideo
 6. Przewijaj, aż zobaczysz Dodatek USTVNow. Kliknij na to.Dodatek USTV Now
 7. Po wybraniu naciśnij zainstalować.Zainstaluj USTV
 8. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i przejdź do Dodatki > Dodatki wideo. Wybierać Dodatek USTVNow.Teraz USTV
 9. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się, jeśli masz już ważne konto. Ty już Zarejestrowano się w usłudze USTVNow,
 10. Kliknij Zaloguj się.Zaloguj się do USTV
 11. Wprowadź swój adres e-mail.Wprowadź e-mail
 12. Teraz prześlij swoje Hasło.Wprowadź hasło
 13. Podczas korzystania z aplikacji może pojawić się następujący komunikat uruchom ponownie Kodi.Uruchom ponownie i gotowe
 14. Po ponownym uruchomieniu będziesz mógł bezpłatnie przesyłać kanały na żywo za pomocą dodatku USTVNow na swoim Kodi.

To jest całkiem proste. Wystarczy kilka kliknięć tu i tam i gotowe.

Jak zainstalować Kodi 17.1 Krypton

Na początek nie wiem, jak zdobyć aplikację Kodi, postępuj zgodnie z tymi przewodnikami w zależności od używanej platformy.

 • PC
 • AndroidOS
 • Fire Stick
 • Chromecast
 • Raspberry Pi
 • Mac OS X

Najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo – zdobądź je wszystkie

Moi przyjaciele, nie wszystko, czego pragniesz. Chociaż Kodi jest jednym z najlepszych hubów streamingowych na wszystkich urządzeniach, niektóre dodatki są dostępne tylko w wybranych krajach. Na przykład, jeśli usługa, którą chcesz pobrać, jest kanałem amerykańskim, musisz znajdować się w USA, aby z niej skorzystać.

Na szczęście to właśnie tam VPN przychodzi na ratunek. To jest idealne narzędzie do obejścia ograniczeń geograficznych. Nie tylko to, ale będzie zabezpiecz swoje urządzenie od prób włamań i wszelkich zagrożeń cybernetycznych.

Wirtualne sieci prywatne mają wiele zalet dla użytkowników Internetu. Oto, co możesz zrobić z VPN:

 • Dostęp do dodatków blokowanych geograficznie: Jeśli zastanawiasz się, niektóre dodatki do przesyłania strumieniowego, takie jak BBC iPlayer, ITV i inne, są dostępne tylko w ich kraju pochodzenia. VPN pozwala wyglądać, jakbyś był w tym kraju po prostu łącząc się z serwerem znajdującym się na tym terytorium.
 • Unikaj utraty prędkości: Twój dostawca usług internetowych nie ma nic innego do roboty, jak zrujnowanie korzystania z Internetu. W zależności od zużycia danych Twój dostawca usług internetowych może manipulować prędkością połączenia. To jest to co nazywamy Ograniczanie ISP. Dzięki VPN możesz ukryj swoją tożsamość i unikaj wszelkich prób dławienia.
 • Zarządzaj prywatnym przeglądaniem: Sieci VPN ukrywają tożsamość użytkowników maskowanie ich adresu IP. Gdy połączysz się z serwerem, będziesz tymczasowo otrzymać alternatywny adres IP tak długo, jak połączenie jest obecne. W ten sposób, nikt nie może szpiegować tego, co robisz online.
 • Chroń swoje dane: Wiarygodna sieć VPN zapewnia najnowsze szyfrowania aby chronić twoje dane przed złośliwym atakiem. W ten sposób możesz połączyć się z sieciami publicznymi, wiedząc, że jesteś całkowicie bezpieczny dzięki VPN.

Na podstawie tego, co przeszedłem i widziałem, ExpressVPN na szczycie listy pod względem jakość, szybkość, bezpieczeństwo, prywatność i rozbudowa serwera. one nie przechowuj dzienników aktywności użytkowników. Dlatego bądź pewien, że cokolwiek zrobisz, nie dostanie się w niepowołane ręce. Jeśli nie podoba Ci się mój dostawca, sprawdź inne najlepsze VPN dla Kodi na liście poniżej.

Jak przesyłać strumieniowo telewizję na żywo na Kodi – podsumowanie

To wszystko, czego potrzebujesz, aby oglądać telewizję na żywo podczas obsługi Kodi na swoim urządzeniu. Aby być jasnym, VPN są ważne, jeśli Ty dbaj o swoją prywatność i bezpieczeństwo. Zabezpiecz się dzięki VPN i z łatwością omiń regionalne ograniczenia. Twoje doświadczenie ma dla mnie znaczenie. Podziel się tym, co się z tobą dzieje po zastosowaniu tych instrukcji w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map