Jak zainstalować aplikacje na Androida w FireStick – Przewodnik Sideload

W porządku, więc piszę to dzisiaj, ponieważ ja nie mogłem znaleźć Youtube i Kodi w mojej bibliotece FireStick chwilę temu. Chociaż urządzenie jest świetne i wszystko, ale niektóre aplikacje nie są dostępne z tego czy innego powodu. Właśnie dlatego szukasz sposobu na sideload aplikacje na urządzeniu Amazon. Więc, moi przyjaciele, zapewniłem cię. Czy chcesz zainstaluj aplikacje na Androida w FireStick? Masz to. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i dowiedz się, jak to zrobić.


Jak sideload aplikacje Android na FireStick

Jak zainstalować aplikacje na Androida w FireStick – Przewodnik Sideload

Jak zainstalować aplikacje Android na FireStick za pomocą ES File Explorer

Istnieje wiele aplikacji na Androida niedostępne w sklepie Amazon. Kodi, na przykład jest jednym z nich. youtube brakuje również w bibliotece Amazon. Wynika to z tego, że Google jest niezadowolony, że ich produkty nie są dozwolone w sklepie Amazon Store, a YouTube jest niefortunną ofiarą tego ataku. Wyciągnęli wszystkie posiadane aplikacje ze sklepu Amazon.

Oczywiście niezależnie od tego chcesz dodać takie aplikacje do Fire TV. Oto jak możesz zainstaluj pliki APK Androida w FireStick za pomocą ES Explorera.

 1. Włącz Fire Stick i przejdź do Ustawienia.
 2. Następnie przejdź do System a następnie naciśnij Opcje programistyczne.FireStick-DeveloperOptions-1
 3. Teraz włącz „Aplikacje z nieznanych źródeł”.FireStick-Unknown-Sources-1
 4. Kliknij Włączyć.Włączyć
 5. Następnie poszukaj Eksplorator plików ES w menu wyszukiwania.
 6. Pobierz aplikację i zainstaluj ją na FireStick.
 7. Teraz uruchom ES Explorer i przejdź do Narzędzia.
 8. Czas pobrać Kodi apk. Udaj się do Menadżer pobierania i kliknij Znak „+”. Jest na dole strony, nie przegapisz tego.
 9. Wpisz ścieżkę do apk: https://thevpn.guru/kodi-17-6.apk.
 10. Wybierz ok i nazwij plik „Kodi„.
 11. Po pobraniu pliku, Otwórz i rozpocznij proces instalacji.
 12. Po zakończeniu wróć do Strona główna FireStick.Kodi na Fire Stick
 13. Aktywuj aplikację Kodi i voila.

W powyższym samouczku wykorzystaliśmy Kodi jako przykład. Możesz wykonać tę samą procedurę dla dowolnej innej aplikacji na Androida. Wszystko czego potrzebujesz to adres URL pliku APK, który chcesz zainstalować w FireStick.

Jak sideload aplikacje Android na Fire Stick za pomocą Downloadera

Downloader to kolejna aplikacja, której możesz użyć do zainstalowania aplikacji Android na FireStick. W poniższym przewodniku wykorzystałem Youtube jako przykład.

 1. Jest to w większości ten sam proces z ES Explorerem. Więc znowu musisz iść do Ustawienia następnie do Strona urządzenia.
 2. Wybierz Opcje programistyczne i Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Tym razem będziesz musiał wpisać Downloader w pasku wyszukiwania.
 4. Pobierz aplikację Downloader i Zainstaluj to na urządzeniu.
 5. Po zainstalowaniu otwórz go i użyj tego http://bit.ly/2koI960. Wybierz Udać się.
 6. Kolejny, Youtube zacznie się pobierać. Po zakończeniu zainstaluj go, aby zakończyć proces.
 7. Na koniec otwórz aplikację i oglądaj ulubione filmy na Youtube pomimo używania Fire Stick.

Najlepsza sieć VPN dla Amazon Fire Stick

Bez względu na to, z której aplikacji korzystasz, jesteś zobowiązany padają ofiarą ograniczeń geograficznych. Niektóre aplikacje działają tylko w swoim kraju pochodzenia Weźmy na przykład Hulu, działa tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jednak dzięki VPN możesz dostać się do ominąć te geobloki i dostęp do dowolnego kanału za naciśnięciem jednego przycisku. Po prostu połącz się z serwerem, na którym dostępny jest żądany kanał, a będziesz uzyskaj prawidłowy adres IP w tym regionie. W rezultacie dostajesz się do oglądać / uzyskiwać dostęp do treści objętych ograniczeniami na terytorium.

Oprócz omijania ograniczeń geograficznych VPN był, jest i zawsze będzie narzędzie bezpieczeństwa w celu ochrony użytkowników przed cyberzagrożeniami. Możesz bezpiecznie przeglądać internet podczas korzystania z sieć publiczna w kawiarniach, hotelach i na lotniskach.

Ponadto VPN ukrywa tożsamość użytkownika. Twój adres IP zawiera wiele informacji, których nie chcesz ujawniać na zewnątrz, w tym twoje urządzenia, lokalizację i używaną przeglądarkę. Jednak dotrzecie do ukryj ten adres IP i zastąp go tymczasowym na podstawie serwera, z którym się łączysz. To na pewno będzie wymyka się każdemu wścibskiemu oku.

Tak solidna platforma przesyłania strumieniowego wymaga maksymalnego odblokowania. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz to zrobić z takimi osobami jak ExpressVPN. Zdobywanie ograniczonych aplikacji jest dziecinnie proste Ponad 3000 sieci serwerów. Nie tylko to, ale także dostajesz Prywatność zawsze pragnąłeś tego. Jednak nie tylko na rynku może oferować usługi o tak wysokiej jakości. Oto więcej najlepsze VPN FireStick.

Najlepsze aplikacje na Androida do bocznego załadowania w FireStick

Oto lista popularnych aplikacji na Androida, które możesz zainstalować na FireStick.

Jak zainstalować aplikacje na Androida w FireStick – Przewodnik Sideload

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak to zrobić sideload aplikacje Android na FireStick. Pamiętaj, że niektóre z tych aplikacji mogą mieć niektóre problemy ze zgodnością z Fire TV. Korzystanie z aplikacji takiej jak Przełącznik myszy powinien pomóc ci ominąć te problemy. Wiesz, że możesz mnie o wszystko zapytać, prawda? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej, a chętnie odpowiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map