Jak zainstalować dodatki Kodi za pomocą TVAddons Git Browser

Jak instalować dodatki i repozytoria za pomocą przeglądarki TVAddons Git. TVAddons właśnie uruchomił nową funkcję o nazwie Github Browser. Zasadniczo umożliwia użytkownikom Kodi pobieranie i instalowanie wtyczek oraz repozytoriów bezpośrednio z Github. TVAddons w zasadzie próbują zmienić sposób, w jaki ludzie tradycyjnie instalowaliby nowe dodatki. Nowa funkcja próbuje dać użytkownikom większy wybór i umożliwia niezależnym programistom po drodze. W poniższym samouczku można znaleźć instrukcje dotyczące używania przeglądarki TVAddons Git do instalowania dodatków w Kodi 17 Krypton oraz Kodi 18 Leia.


Jak zainstalować TVAddons Github Browser na Kodi

Jak zainstalować dodatki Kodi za pomocą TVAddons Git Browser

Ogłoszenie TVAddons w przeglądarce Git

Faceci za TVAddons opublikowali na Twitterze następujące oświadczenie dotyczące ich nowej funkcji: „Teraz programiści mogą łatwiej rozpowszechniać swoje dodatki wśród mas. Łączenie się z określoną grupą lub społecznością w celu ułatwienia dystrybucji dodatków nie będzie już konieczne. Mamy nadzieję, że programiści i blogi chętniej reklamują swoje nazwy użytkowników GitHub. Witamy w nowej erze rozwoju dodatków Kodi! ”

Jak zainstalować dodatki za pomocą TVAddons Git Browser

Aby uzyskać dostęp do przeglądarki Github, musisz najpierw zainstalować repozytorium TVAddons. Po zakończeniu możesz skonfigurować Indigo, a następnie uzyskać dostęp do funkcji przeglądarki Github w Kodi. Oto jak to się dzieje.

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po uruchomieniu Kodi Krypton, jest kliknięcie Ustawienia Ikona w lewym górnym rogu.
 2. Następnie przejdź do Ustawienia systemowe -> Tryb ekspercki -> Dodatki.
 3. Pamiętaj, aby włączyć ‘Nieznane źródła.’ W przeciwnym razie nie będzie można instalować dodatków innych firm.
 4. Kiedy pojawi się okno ostrzegawcze, kliknij ‘Tak’.
 5. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij ikonę „Ustawienia”.
 6. Stąd przejdź do Menedżera plików -> Dodaj źródło.
 7. Wybierz Brak, a następnie wprowadź następującą ścieżkę bez cudzysłowów „Http://fusion.tvaddons.co/”.
 8. Nazwij go „Fusion” i kliknij „OK”.
 9. Na ekranie głównym Kodi wybierz Dodatki.
 10. Kliknij na Ikona instalatora pakietu w lewym górnym rogu.
 11. Wybierać „Zainstaluj z pliku zip” -> Połączenie -> zacznij tutaj.
 12. Wybierz plugin.program.indigo-x.x.x.zip i zainstaluj.
 13. Poczekaj, aż zobaczysz powiadomienie o włączonym dodatku.
 14. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i wybierz „Moje dodatki” -> „Dodatki programowe”
 15. Wybierz Indigo z listy.
 16. Następnie kliknij „Addon Installer” -> „Git Browser”.
 17. Otrzymasz trzy opcje do wyboru. Możesz wyszukiwać w Github według autora (nazwa użytkownika), repozytorium lub identyfikatora dodatku.
 18. Kliknij „Wyszukaj według nazwy użytkownika Github” i wpisz mhancoc7
 19. Wybierz najnowszą wersję dodatku Kodi.
 20. Wybierz „Tak”, aby potwierdzić, że chcesz zainstalować dodatek.
 21. Poczekaj na zakończenie procesu pobierania i instalacji, a następnie uruchom ponownie aplikację Kodi.

Odblokuj więcej treści w Kodi – użyj VPN

Wiele dodatków Kodi, takich jak iPlayer WWW, USTVNOW i USTV Catchup, podlega ograniczeniom geograficznym za granicą. Aby ominąć te ograniczenia geograficzne, musisz używać VPN z Kodi. Oto niektóre zalety korzystania z VPN.

 • Odblokuj dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi: Istnieje wiele dodatków Kodi, których można używać tylko w niektórych regionach. Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Czy zauważyłeś kiedyś, że prędkość Internetu jest przyzwoita, jeśli przeglądasz strony internetowe, ale nagle spada, gdy oglądasz filmy online? W takim przypadku dostawca usług internetowych prawdopodobnie ogranicza przepustowość łącza internetowego. Korzystanie z VPN zasadniczo pozwala uniknąć takich sytuacji.
 • Najwyższa prywatność: Dodaj dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa do wszystkich swoich działań online.
 • Aplikacje VPN: Nie musisz być maniakiem technologii, aby skonfigurować połączenie VPN dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Zdecydowanie polecam używanie ExpressVPN z Kodi, biorąc pod uwagę, że zoptymalizowali swoje aplikacje tak, aby działały możliwie płynnie z dodatkami Kodi. Mają też 7-dniową zasadę zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś nie był zbytnio przekonany. Oto moja lista najlepsze VPN do użycia z Kodi w 2018 roku.

Jak zainstalować TVAddons Github Browser na Kodi – Podsumowanie

Nie ma wątpliwości, że TVAddons kiedyś obiecało „zmienić sposób, w jaki ludzie uzyskują dostęp do mediów strumieniowych na zawsze”. Wygląda na to, że w końcu dotrzymują obietnicy. Co sądzisz o nowej funkcji przeglądarki Github? Czy używałeś go do instalowania dodatków w aplikacji Kodi 17 lub Kodi 18 Leia? Podziel się swoją opinią i doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map