Jak zainstalować IPVanish na FireStick

Kilka lat temu kupiłem Amazon Fire Stick, żeby zobaczyć, o co chodzi. Cóż, to prawda, to urządzenie jest wszystkim, o co mógłby poprosić streamer. Było to jednak bardzo ograniczone. Kanały były ograniczone geograficznie do niektórych regionów. Nie minęło dużo czasu, zanim odkryłem, że VPN lubią IPVanish może obejść te ograniczenia geograficzne. Aha, nawiasem mówiąc, IPVanish stworzył dedykowana aplikacja VPN dla Amazon Fire TV i Fire Stick. Jeśli więc nie wiesz, jak to zrobić, pokażę ci, jak możesz to zrobić zainstaluj IPVanish na FireStick.


Jak zainstalować IPVanish na Kodi Fire Stick

Jak zainstalować IPVanish na Kodi Fire Stick

Jak zainstalować IPVanish na Fire Stick – prosty sposób

IPVanish jest pierwszym dostawcą usług VPN, który ma dedykowaną aplikację VPN dla Amazon Fire TV i FireStick. Konfiguracja tego wszystkiego jest dość prosta. Sama aplikacja VPN jest darmowa, ale aby się zalogować, potrzebujesz konta IPVanish.

 1. Włącz Amazon Fire Stick.
 2. Udaj się do „Aplikacje”. Znajdziesz go w lewym górnym rogu ekranu.Przejdź do aplikacji
 3. Wybierać Kategorie i dotknij Użyteczność.Wybierz Utility
 4. Rodzaj IPVanish w wyszukiwarce.
 5. Stuknij w IPVanish kiedy to zobaczysz.Wybierz aplikację IPVanish
 6. Dostać” pojawi się przycisk. Kliknij na to.
 7. Pobieranie rozpocznie się automatycznie. Po zakończeniu wybierz otwarty.
 8. Teraz, jeśli już zarejestrowałeś się w IPVanish, zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.Zaloguj się do aplikacji VPN
 9. Przejdź do listy serwerów i wybierz serwer VPN zgodnie z tym, czego szukasz.Połącz z lokalizacją serwera VPN
 10. Poczekaj kilka sekund do nawiązania połączenia.
 11. Przesyłaj strumieniowo dowolną aplikację bez względu na kraj, do którego jest ograniczony.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Kodi? To solidna platforma do przesyłania strumieniowego, którą można zainstalować w FireStick. Jeśli nie wiesz, jak się dostać, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem na jak zainstalować Kodi na FireStick i sprawdź to. Przekonasz się, że jest to bardzo korzystne, ponieważ umożliwia dostęp do setek materiałów przesyłanych strumieniowo. Możesz jednak pokusić się o użycie nieoficjalnych dodatków. Trzymałbym się tych, które nie zachęcają do piractwa.

Jak zainstalować IPVanish na FireStick – metoda alternatywna

Na wypadek, gdybyś mógł zlokalizować sekcję Utility w FireStick, możesz zamiast tego użyć funkcji wyszukiwania. Wystarczy wpisać „IPVanish VPN”, a aplikacja VPN powinna się wyświetlić. Jeśli to również się nie powiedzie, użyj poniższych instrukcji, aby zainstalować IPVanish VPN na Fire Stick lub Amazon Fire TV.

 1. Pierwszy, uruchom swoją Fire Stick i przejdź do ustawień.
 2. Teraz wybierz ‘Urządzenie’ -> „Opcje programistyczne”.
 3. Włączyć „Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł”.
 4. Musisz pobrać Eksplorator plików ES. Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć aplikację i naciśnij get.
 5. Następnie aktywuj Eksploratora plików ES i przejdź do Przybory -> Pobieranie -> Zarządzać.
 6. Zobaczysz „+” zaloguj się w dolnym menu. Kliknij i wprowadź tę ścieżkę: https://thevpn.guru/ipvanish.apk.
 7. Stuknij w OK. Zostaniesz o to poproszony wprowadź nazwę, użyj IPVanish oczywiście.
 8. Kliknij Pobierz teraz. Pobieranie pliku rozpocznie się za kilka sekund.
 9. Kolejny, zainstaluj aplikację IPVanish na FireStick.
 10. Wróć do ekranu głównego i uruchom IPVanish.
 11. Zaloguj się na swoje konto IPVanish, wybierz serwer i naciśnij Połącz.

Najlepsza VPN dla Fire Stick

Nie masz pojęcia, co naprawdę może zrobić Amazon Fire Stick. Wynika to z ograniczeń, jakie oferuje urządzenie w Twoim regionie. Czy wiesz, że jeśli zainstalujesz VPN na Fire Stick, możesz odblokuj dziesiątki kanałów transmisji strumieniowej z całego świata?

Nie tylko to, ale możesz ukryj swoją tożsamość cały czas będąc online. Tak, IPVanish może pomóc ci to zrobić z łatwością. Pokażę ci, co może zrobić instalacja IPVanish na Fire Stick:

 • Ominięcie regionalnych ograniczeń: Gdy połączysz się z serwerem w określonym kraju, będziesz uzyskaj tymczasowy adres IP w regionie. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do ekskluzywnych treści online na tym terytorium. Możesz oglądać takie jak HBO, ESPN, CBS lub Food Network.
 • Uzyskaj lepszą prędkość Internetu: Czy kiedykolwiek widziałeś nagły spadek prędkości połączenia podczas oglądania filmów? Tak, to prawdopodobnie twój Ograniczanie ISP twój internet. Po nawiązaniu połączenia z siecią VPN dojdziesz do obejść ten problem i oglądaj kanały na Fire Stick bez problemów z buforowaniem.
 • Bezpieczeństwo i prywatność: VPN zwiększa Twoją prywatność i bezpieczeństwo. Chroni Twoje dane szyfrowania klasy wojskowej i ukrywa twój adres IP. Możesz wędrować po Internecie, nie będąc szpiegowanym przez usługodawcę internetowego lub rząd.
 • Dedykowane aplikacje: Sieci VPN, takie jak IPVanish, mają aplikacje przyjazne dla użytkownika, szczególnie na Fire Stick. Nie musisz być zaawansowany technologicznie, aby obsługiwać i łączyć się. To tylko kilka dotknięć tu i tam.

Natknąłem się na dziesiątki dostawców VPN i IPVanish zawsze znajdował się na szczycie mojej listy. Oni mają szybkie serwery, polityka bez dzienników, co świetnie chroni twoją prywatność, i niesamowita aplikacja dla Fire Stick. Sprawdź, jak ten plasuje się wśród innych Giganci VPN dla Fire Stick.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPNfunkcjeodwiedzić
2)dostawca VPNodwiedzić
3)dostawca VPNodwiedzić
4dostawca VPNodwiedzić

Jak zainstalować IPVanish na Fire Stick lub Amazon Fire TV

Proszę, chłopaki. Teraz wiesz jak zainstalować IPVanish na Amazon Fire Stick. Ustawienie IPVanish na FireStick nie różni się niczym od zainstalowania innej aplikacji na Amazon Fire TV. Na wypadek, gdybyś napotkał jakieś problemy, możesz zostaw mi komentarz poniżej i z przyjemnością pomożemy ci rozwiązać problem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map