Jak zainstalować Kodi 19 Matrix na Amazon Fire Stick

Z tym, co stare, z tym, co nowe, Programiści XBMC w końcu wydała najnowszą wersję Kodi. Jak zapewne wiesz, wersja nie będzie stabilna do czasu dalszych testów. Jednak wszyscy kochamy aktualizacje i dostawanie Kodi 19 na Twoim FireStick nie jest to takie proste, co prowadzi nas do tego przewodnika. Dzisiaj pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Kodi 19 Matrix i jak go pobrać na Amazon Fire Stick.


Jak zainstalować Kodi Matrix na Fire Stick

Instalowanie Kodi Matrix na Amazon Fire Stick

Kodi v19 (Codename: Matrix) został uruchomiony kilka miesięcy temu z wieloma nowymi funkcjami, z których można skorzystać. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz linki do pobrania Windows, Mac, Android, Linux i Raspberry Pi.

Jednak uzyskanie aplikacji Fire Stick wymaga pewnej wiedzy technicznej, którą już tu mamy theVPN.guru. Pozostań z nami i dowiedz się, jak pobierać Kodi 19: Matryca na Amazon FireStick poniżej:

Metoda eksploratora plików ES

Nie znajdziesz aplikacji Kodi w sklepie Amazon Store, co oznacza, że ​​musisz użyć obejścia, aby pobrać aplikację. Pierwsza metoda to Eksplorator plików ES, który może instaluj, usuwaj i zarządzaj swoimi aplikacjami i więcej na twoim urządzeniu. Oto, co musisz zrobić:

 1. Uruchom swój Fire Stick Device.
 2. Otwórz pasek wyszukiwania i wyszukaj Eksplorator plików ES, a następnie wybierając samą aplikację.Pobieranie pliku ES Explorer
 3. Następnie kliknij Dostać.Pobierz Eksplorator plików ES
 4. Po zakończeniu pobierania uruchom aplikację ES File Explorer.
 5. Kliknij Download Manager.Menedżer pobierania Eksploratora plików ES
 6. Następnie naciśnij „+ Nowy znak” na dole ekranu.Dodaj nowy Eksplorator plików ES
 7. Pojawi się wyskakujące okno. Wpisz następujący link: http://bit.ly/3ceob8n.Pobierz Kodi Matrix ES
 8. Trafienie Pobierz teraz i poczekaj na zakończenie procesu.
 9. Uruchom i ciesz się Kodi 19 na FireStick.Kodi Matrix on Fire Stick

Masz teraz Kodi 19 na karcie Fire Stick. Przeglądaj szeroki wybór dodatków i usług przesyłania strumieniowego w jednym miejscu.

Metoda pobierania

Istnieje inny sposób na pobranie aplikacji Kodi na FireStick, a to poprzez zainstalowanie Aplikacja do pobierania. Oprogramowanie ma więcej niż 5 milionów użytkowników ponieważ pozwala im łatwo pobierać pliki z Internetu na swoje urządzenie.

Jest to bardzo istotne, jeśli próbujesz bocznie załadować aplikacje na urządzenie Fire Stick, szczególnie jeśli chodzi o pliki APK. Powiedziawszy to, oto jak ty użyj Downloadera, aby pobrać Kodi 19 na Fire TV.

 1. Najpierw uruchom Amazon Fire Stick.
 2. Udaj się do Ustawienia panel i od My Fire TV, wybierz Opcje programisty.FireStick-DeveloperOptions-1
 3. Wybierz ‘Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł.FireStick-Unknown-Sources-1
 4. Kliknij Włączyć.Włączyć
 5. Teraz otwórz pasek wyszukiwania i wpisz Downloader.Wpisz Downloader
 6. Na następnej stronie wybierz Aplikacja do pobierania.Pobierz program do pobierania
 7. Następnie naciśnij Pobieranie.Pobierz Downloader
 8. Po pobraniu aplikacji uruchom ją, klikając przycisk Przycisk Otwórz.Otwórz program do pobierania
 9. Gdy aktywujesz aplikację, poprosi o to pozwolenie aby uzyskać dostęp do swoich plików. Pozwól na to.Downloader Allow Access
 10. Wstaw następujący link w sekcji URL: http://bit.ly/3ceob8n.Link do pobierania na Fire Stick
 11. Po włączeniu zegara Udać się, poczekaj, aż proces pobierania zakończy się i zainstaluj aplikację na urządzeniu.Instalowanie Kodi w FireStick
 12. Po zakończeniu aplikacja Kodi zrobi to uruchomić na własną rękę.Kodi Matrix on Fire Stick
 13. Teraz masz Kodi 19: Matrix na Amazon Fire Stick.Uruchomiono Kodi 19

Z jakiegoś powodu wersja Fire Stick nie wyświetla nazwy kodowej Kodi 19, ale zgodnie z przeprowadzonymi testami jest w pełni funkcjonalna.

Co nowego?

Kodi był oparty na Python 2, który jest już prawie całkowicie martwy. W tej chwili Kodi 19 „Matrix” korzysta z Python 3 tłumacz, aby uruchomić wszystko Dodatki oparte na języku Python, który jest pełną aktualizacją do poprzednich wersji oprogramowania.

Innymi słowy, jest to korzyść dla wszystkich użytkowników Kodi, niezależnie od tego, czy są to deweloperzy dodatkowi, czy konsumenci. Dlaczego? Cóż, programiści dodatkowi Kodi mogą teraz przetestować swoją pracę przy użyciu najnowszych wersji Kodi, a użytkownicy mogą zainstaluj je i obsługuj.

Zgodnie z ich oficjalna strona internetowa, wersja Matrix Kodi jest wciąż w fazie rozwoju. Podczas korzystania z niego będziesz mieć problemy, zwłaszcza z klientem Windows.

Oto, co stwierdza strona:

„Istnieją również problemy, które wymagają podstawowej wiedzy programistów do rozwiązania. Od czasu przejścia na Python 3 występują pewne trudności na wszystkich platformach Windows. Wersja Kodi dla UWP (Xbox) wcale się nie kompiluje i potrzebuje kogoś, kto ją poprowadzi.

Występują również problemy z niektórymi bibliotekami, np. Poduszka, PyCryptodome, cTypes itp., Brakujące lub niekompatybilne wersje, więc te zależne od nich dodatki nie działają i nie mogą być testowane w systemie Windows.

Na brzegach będzie trochę surowo, dopóki nie naprawimy tych rzeczy, więc bądźcie z nami, a jeśli posiadacie umiejętności i możecie podnieść się i przyczynić, to proszę ”.

Pomimo oświadczenia niektórzy z was chcieliby zaryzykować i samodzielnie przetestować oprogramowanie, dlatego właśnie opracowaliśmy ten przewodnik.

Programiści Kodi mają wiele do zrobienia, aby udoskonalić stabilność oprogramowania, zwłaszcza od czasu zakończenia Python 2.

Nowe funkcje

Pytanie, które teraz zadają wszyscy, czego można oczekiwać od nowego i ulepszonego oprogramowania Kodi? Rzucimy trochę światła na tę sprawę. Oto co Kodi 19 Matrix ma dla Ciebie w sklepach:

 • Obsługa wewnętrznej przeglądarki internetowej
 • Ulepszona obsługa AirPlay
 • Oficjalna integracja z aplikacjami innych firm, takimi jak Netflix, Amazon Video, Hulu i inne
 • Obsługa Samsung Smart TV
 • Ulepszone możliwości wideo 3D
 • Poprawiona integracja inteligentnego domu

Najlepsze dodatki Kodi 19: Matrix:

Ludzie otrzymują Kodi z powodu szerokiej gamy dodatków, ale należy pamiętać, że nie wszystkie są legalne. Znajdziesz nielegalne dodatki które umożliwiają dostęp do wszelkiego rodzaju najnowszych filmów, programów, sportu, muzyki i innych za darmo.

Jednak zawartość wideo na nielegalnych dodatkach jest zeskrobane i chronione prawem autorskim, co sprawia, że ​​korzystanie z niego jest niebezpieczne, ponieważ dostawca usług internetowych może monitorować wszystkie działania.

Jeśli dostawca usług internetowych zdecyduje się przekazać twoje dane rządowi, tego rodzaju działania wpędzą cię w kłopoty. Właśnie dlatego zalecamy używanie oficjalne dodatki zamiast tego, nawet jeśli niektóre z nich będą kosztować trochę dolców.

Powiedziawszy to, podsumowaliśmy kilka dodatków, których możesz użyć w Kodi 19, sprawdź je:

 • Popcornflix
 • FilmRise
 • SnagFilms
 • Pluto.TV
 • Shout Factory TV
 • Klasyczne kino
 • Dailymotion
 • Trzask
 • BBC iPlayer
 • Youtube
 • ITV
 • Teraz USTV
 • Fox Sports
 • NHL.tv
 • ViaPlay
 • DAZN
 • Podcasty iTunes
 • CBC Radio
 • Rai Play
 • ABC Family
 • Skurcz
 • Funimation
 • ZDF
 • Pływanie dla dorosłych

Pobieranie i korzystanie z dodatków Kodi

Stwierdzenie, co możesz dostać na Kodi, to jedno, a zdobycie ich to coś innego. W tej części nauczymy Cię, jak instalować dodatki Kodi i obsługiwać je w dowolnym miejscu na świecie.

Weźmiemy ITV jako przykład. Oto, co musisz zrobić, aby zainstalować dodatek ITV Hub na Kodi:

 1. Uruchomić Kodi 19.
 2. Wybierz dodatki i kliknij ikona pakietu w lewym górnym rogu ekranu.Pakiet Kodi
 3. Następnie wybierz „Zainstaluj z repozytorium”.Zainstaluj z repozytorium
 4. Wybierz Repozytorium dodatków Kodi.Repozytorium dodatków Kodi
 5. Szukaj Dodatki wideo i uderzył to.Dodatki wideo
 6. Poruszaj się po liście, aż znajdziesz iPlayer WWW, który jest dodatkiem BBC iPlayer.Dodatek BBC iPlayer
 7. Kliknij na Przycisk instalacji i poczekaj na zakończenie procesu.Zainstaluj BBC iPlayer Kodi
 8. Uruchomić BBC iPlayer i ciesz się najlepszymi telewizorami w Wielkiej Brytanii, używając nowo zainstalowanego Kodi 19.

Geo-ograniczenia Kodi

Nawet podczas korzystania z aplikacji Kodi kanały, które można oglądać, nadal podlegają ograniczenia geograficzne. BBC iPlayer nie działa poza Wielką Brytanią, a platforma może ustalić Twoją lokalizację, sprawdzając Twój adres IP.

Bez brytyjskiej własności intelektualnej to Komunikat o błędzie pojawi się:

„Programy telewizyjne BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”BBC iPlayer Błąd Kodi

Możesz łatwo ominąć regionalne ograniczenia nałożone na BBC iPlayer i inne dodatki Kodi, instalując Wirtualnej sieci prywatnej na twoim urządzeniu.

Za pomocą takiego oprogramowania możesz sfałszować swoją lokalizację online na podstawie serwera, z którym się łączysz. VPN będzie przekieruj swoje dane i ukryj swoją tożsamość. Ukrywa twój adres IP i zastępuje go tymczasowym w kraju, w którym znajduje się serwer.

Na przykład, jeśli jest w Wielkiej Brytanii, dostaniesz Brytyjski adres IP. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do BBC iPlayer bez względu na to, gdzie jesteś. To samo dotyczy każdego kanału z ograniczeniami geograficznymi, pod warunkiem że łączysz się z serwerem w jego kraju.

Najlepsza sieć VPN dla Kodi

Jeśli chcesz odblokować treści objęte ograniczeniami geograficznymi w Kodi, musisz zasubskrybować wiarygodną sieć VPN. Widzisz, usługi takie jak BBC iPlayer może również określić, czy korzystasz z VPN, czy nie, co pomaga im zablokować dostęp w obu przypadkach.

Oceniając określoną sieć VPN, stosujemy ścisły proces oceny w celu ustalenia jej wydajności. Jak dotąd, ExpressVPN zajął pierwsze miejsce na naszej liście najlepszych dostawców Kodi.

VPN ma więcej niż 128 lokalizacji serwerów w 94 krajach, dzięki czemu odblokowanie zawartości jest bardzo łatwe bez względu na kraj, do którego jest ograniczony.

Ponadto ExpressVPN jest zgodny z ścisłe zasady braku logowania, co oznacza, że ​​nie przechowuje twoich danych i sprzedać go stronom trzecim lub oddaj to swojemu rządowi.

Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa i prywatności ExpressVPN obiecuje swoim klientom pełną realizację bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Co więcej, subskrybenci po raz pierwszy mogą z nich korzystać 30-dniowa polityka zwrotów. Jeśli więc zmienisz zdanie, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni.

Teraz, chociaż ExpressVPN jest tym, co zalecamy, istnieją inne najlepsze VPN Kodi tam, aby sprawdzić. Oto lista niektórych z nich.

Jak zainstalować Kodi Matrix na Fire Stick – słowa przedzielające

Kodi to jedna z najlepszych opcji przesyłania strumieniowego treści. Jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów rozrywki, których potrzebujesz, co czyni go ulubionym fanem. Ta popularność zmusza twórców Kodi do ulepszyć i ulepszyć swoje oprogramowanie od czasu do czasu.

Kodi Matrix jest już dostępny i gotowy do zainstalowania. Jednak użytkownicy Fire Stick potrzebują trochę wiedzy technicznej, aby ukończyć proces. Ten przewodnik zawiera wszystko, co musisz wiedzieć Kodi Matrix, jakie dodatki można zainstalować i jak to zrobić zainstaluj samą aplikację na Fire Stick.

Jeśli masz więcej pytań, upuść je w sekcja komentarzy poniżej. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map