Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie bez Jailbreak

Kodi to odtwarzacz multimedialny typu open source, którego nie można łatwo znaleźć w App Store. Gdyby Kodi jest dla ciebie niedostępny do pobrania nadal możesz zainstaluj go na swoim urządzeniu. Podczas gdy jailbreak może być pierwszą opcją rozwiązania problemu niedostępności Kodi, inne sposoby mogą pomóc w uzyskaniu centrum multimedialnego na iPhonie lub iPadzie.


W tym artykule pokażę Ci, jak to zrobićnstall Kodi na iPhonie lub iPadzie bez jailbreaku. Gdy się zorientujesz, będziesz strumieniować treści za pośrednictwem Kodi na swoje urządzenia iOS w mgnieniu oka.

Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie bez Jailbreak

Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie bez Jailbreak

Zawsze korzystaj z VPN

W ostatnich miesiącach użytkownicy Kodi otrzymali dużo ciepła pobieranie nielegalnych i pirackich strumieni za pośrednictwem dodatków Kodi innych firm. Trolle chronione prawem autorskim były w stanie dotrzeć do sedna tych nieetycznych praktyk i wielu użytkowników musiało ponieść pewne konsekwencje. Dlatego radzę ci to zrobić ukryj swój adres IP to ujawnia, kim jesteś i skąd się łączysz.

Jednak jeśli ty ukryć swoją tożsamość online, Będziesz w stanie przeglądać internet anonimowo i pobierz wszystkie potrzebne dodatki Kodi bez monitorowania. Aby to się stało, musisz zrobić subskrybuj aplikację VPN a następnie połączyć się z serwerem VPN. Gdy twój adres IP zostanie zastąpiony innym, będziesz mógł korzystać ze wszystkiego, co VPN ma do zaoferowania:

 • Pomiń dodatki Kodi ograniczone geograficznie: Wiele dodatków Kodi nie działa, chyba że znajdują się w miejscu, w którym zostały pierwotnie zaprojektowane. Ale dzięki VPN możesz ominąć te regionalne ograniczenia i uzyskać dostęp do wybranych przez siebie dodatków.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: ISP przestaje dławić twoje połączenie i umożliwia strumieniowe przesyłanie treści online bez buforowania lub opóźniania.
 • Bezpieczeństwo i prywatność: Łącząc się z VPN, owijasz swoje dane solidnymi protokołami szyfrującymi, które zapewniają ich bezpieczeństwo przez cały czas.
 • Aplikacje VPN: Możesz łatwo skonfigurować połączenie VPN za pomocą przyjaznych dla użytkownika aplikacji VPN dostępnych na PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Najlepsza sieć VPN do instalacji Kodi

ExpressVPN jest doskonałym wyborem dla dostęp do usług objętych ograniczeniami geograficznymi jak dodatki Kodi. Również dostawca umożliwia torrentowanie bez ograniczeń przepustowości lub wykorzystanie danych. Osobiście ExpressVPN okazał się być najlepsza usługa VPN na rynku, szczególnie z Kodi.

Firmowy serwery są zoptymalizowane aby lepiej współpracować z dodatkami Kodi, a nie jest to coś, co można znaleźć tylko u dowolnego dostawcy VPN. Ale jeśli nalegasz na zbadanie innych opcji, możesz sprawdzić listę najlepsze VPN w 2019 roku poniżej.

Jak zainstalować Kodi na iOS za pomocą TweakBox

Aby rozpocząć, oto prosty sposób instalowanie Kodi na urządzeniach z iOS:

 1. Na iPhonie lub iPadzie, Odwiedź stronę TweekBox.
 2. Stuknij w Zainstaluj teraz.
 3. Otrzymasz wtedy wiadomość umożliwiającą dostęp.
 4. Kliknij Zezwól.
 5. Może być konieczne wpisz swoje hasło.
 6. Kliknij Zainstaluj ponownie.
 7. Po zainstalowaniu aplikacji, wybierz Gotowe, aby wyjść.
 8. Aplikacja TweakBox jest teraz na ekranie głównym.

Teraz zainstalować Kodi, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Uruchom aplikację TweakBox.
 2. Naciśnij na aplikacje i wybierz Aplikacje Appstore.
 3. Na pasku wyszukiwania, wpisz Kodi.
 4. Wybierz Kodi i kliknij zainstaluj.
 5. Podczas próby otwarcia Kodi pojawi się ostrzeżenie dla niezaufanego dewelopera korporacyjnego.
 6. Otwórz Ustawienia, a następnie kliknij Ogólne.
 7. Wybierz Profile & Zarządzanie urządzeniami.
 8. Wybierz tekst znajdujący się pod aplikacją Enterprise.
 9. Kliknij Zaufaj.
 10. Kiedy pojawi się monit, kliknij ponownie Zaufaj.
 11. Wróć i swobodnie korzystaj z Kodi na iPhonie i iPadzie.

Zainstaluj Kodi na iPhonie lub iPadzie za pomocą Cydia Impactor

Jeden z najłatwiejszych sposobów zainstaluj Kodi na swoim iPhonie lub iPadzie jest przez Cydia Impactor, dobrze znaną aplikację dostępną zarówno na urządzenia z systemem Windows, jak i Apple. Ta aplikacja umożliwia właścicielom pobieranie i instalowanie aplikacji spoza App Store / innych niż Windows Store. Aby rozpocząć, musisz Ściągnij Impaktor Cydia  jak również najnowsze Plik Kodi.IPA.

 1. Podłącz swój iPhone lub iPad do komputera PC lub Mac. Jeśli iTunes automatycznie otworzy się po podłączeniu urządzenia iOS, zamknij je przed pójściem dalej.
 2. Uruchom Cydia Impactor następnie przeciągnij i upuść wcześniej pobrany plik Kodi IPA do aplikacji.
 3. Upewnij się, że Twoje urządzenie iOS jest wybrane w menu rozwijanym kliknij Start.
 4. Aplikacja poprosi o Logowanie do Apple ID. Jest zweryfikowany z Apple i służy tylko do podpisywania pliku IPA, ale możesz użyj alternatywnego Apple ID jeśli prywatność stanowi problem.
 5. Zaraz po zainstalowaniu aplikacji, Przejdź do ustawień > Generał > Profile & Zarządzanie urządzeniami (to może się nieznacznie różnić w zależności od wersji iOS).
 6. Zidentyfikuj profil z twoim konkretnym Apple ID i otwórz to.
 7. Naciśnij przycisk Zaufaj „zaufać” nowej aplikacji Kodi na urządzeniu Apple.
 8. Uruchom aplikację i ciesz się wieloma korzyściami dostępnymi dla użytkowników Kodi.

Staraliśmy się, aby instrukcje były jak najprostsze. Ale jeśli metoda nie działa, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz zainstaluj Kodi na swoim iPhonie lub iPadzie za pomocą Xcode inna kompatybilność umożliwiająca aplikację.

Zainstaluj Kodi na iPhonie lub iPadzie za pomocą Xcode

Aby korzystać z Xcode, potrzebujesz trzech rzeczy:

 • Plik deb Kodi: Zdobądź to od oficjalna strona Kodi.
 • Podpisujący aplikację na iOS: Przejdź do pobrania wersji 1.9, a następnie rozpakuj plik.
 • The Aplikacja Xcode 8 z Mac App Store.

Gdy tylko plik deb zostanie zapisany na pulpicie, a pozostałe na komputerze Mac, mogę zacząć instruować:

 1. Zacząć od podłączanie iPada / iPhone’a do komputera Mac. Raz zrobione, otwórz Xcode.
 2. Wybierz „Utwórz nowy projekt Xcode”. Upewnij się, że „Aplikacja” jest podświetlona po lewej stronie wybierz „Pojedynczy widok aplikacji”. Kliknij Dalej.
 3. Idź do zidentyfikuj aplikację, którą chcesz utworzyć. Wpisz Nazwę produktu jako Kodi, a Identyfikator organizacji jako coś unikalnego dla Ciebie. Pozostaw pozostałe pola lub opcje bez zmian i wybierz, aby aplikacja była uniwersalna. Kliknij Następny.
 4. Wybierz lokalizację dla swojego repozytorium Git w następnym polu. Mógłbyś wybierz, aby zapisać na pulpicie. Kliknij Następny.
 5. Wybierz odmowę dostępu Xcode do twoich kontaktów.
 6. Komunikat o błędzie pojawi się na środku ekranu Xcode. Powinien brzmieć „Nie znaleziono tożsamości do podpisywania kodów”. Kliknij „Napraw problem”, a następnie Dodaj… w następnym oknie dialogowym. Wpisz swój Apple ID i zaloguj się.
 7. Z powrotem na ekranie głównym zobaczysz komunikat: „Aby rozwiązać ten problem, wybierz zespół programistów, którego chcesz użyć do obsługi administracyjnej”. Wybierz jeden zespół programistów tam jest, a Xcode zajmie się „rozwiązywaniem problemów”. Za kilka minut wszystko powinno być OK.
 8. Uruchom App Signer, klikając zapisaną ikonę na pulpit po rozpakowaniu pobranego pliku. Wyszukaj plik deb Kodi i naciśnij Otwórz. Wyświetlony certyfikat podpisu powinien być już wypełniony, ale dla profilu administracyjnego, wybierz żądany identyfikator. Następnie kliknij Start.
 9. Wpisz nazwę pliku w polu Zapisz jako i kliknij Zapisz. App Signer rozpakuje dane i zapisze plik. Po zakończeniu pojawi się komunikat Gotowe.
 10. Wróć do Xcode i wybierz Urządzenia. Wybierz swoje urządzenie iOS. Raz zrobione, przewiń w dół, aby zobaczyć mały znak plus i kliknij go. Pamiętaj, znajdziesz go w prawym okienku. Znajdź i wybierz plik IPA Podpisano aplikację na iOS wygenerowaną w kroku 9 i kliknij Otwórz. Aplikacja Kodi pojawi się w obszarze Zainstalowane aplikacje zaraz po zakończeniu instalacji.
 11. Odłącz swoje urządzenie iOS. Przeglądając go, zobaczysz ikonę Kodi, a po jej dotknięciu może pojawić się komunikat „Niezaufany programista”. Zignoruj ​​to, dotykając Anuluj. Po tym, przejdź do Ustawień>Zarządzanie urządzeniami>Aplikacja dla programistów i wybierz opcję Zaufaj “[Nazwa konta].” Stuknij ponownie Zaufaj, a już nigdy nie otrzymasz powiadomienia niezaufanego programisty.
 12. Jesteś skończony! Wróć do ekranu głównego i dotknij ikony, aby uruchomić aplikację.

Zainstaluj Kodi na iOS 10 – Final Thoughts

Postępując zgodnie z tymi instrukcjami, możesz łatwo zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie i cieszyć się różnorodnością kanałów, które ma do zaoferowania. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zostaw mi komentarz do zapytania, a skontaktuję się z Tobą jak najszybciej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map