Jak zainstalować repozytorium Fusion na swoim Kodi

Czy szukasz ITV w twoim Kodi? Cóż, nie znajdziesz go w oficjalnym repozytorium Kodi, to na pewno. Byłem na twoim miejscu jakiś czas temu i znalazłem idealne repozytorium, które obejmuje nie tylko ITV ale także BBC iPlayer. Tak, to niesamowite, wiem. To jest nazwane Połączenie. Czy was wszystkich ekscytowałem? Więc pokażę ci jak zainstalować Fusion Repository na Kodi? Chodźmy.


Jak zainstalować Fusion na Kodi 17 Krypton

Jak zainstalować Fusion na Kodi

Zrób pierwszy krok – zainstaluj aplikację Kodi

Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś Kodi na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Postępuj zgodnie z jednym z poniższych przewodników. Jeśli aplikacja została już skonfigurowana, możesz przejść od razu do następnego kroku.

 • Zainstaluj Kodi na FireStick.
 • Jak skonfigurować Kodi na Chromecastie
 • Zainstaluj Kodi na PC.
 • Skonfiguruj Kodi na komputerze Mac.

Jak zainstalować Fusion na Kodi – prosty przewodnik

Konfiguracja Fusion na Kodi nie jest taka trudna. Potrzebujesz odpowiedniego przewodnika, który Ci pomoże. Wykonaj następujące kroki, aby zainstaluj Fusion na Kodi.

 1. Zanim będziesz mógł cokolwiek zrobić, Nieznane źródła powinny być włączone. Dlatego przejdź do Ustawienia, naciskając Ikona w kształcie koła zębatego i prosto do Ustawienia systemowe.Menu ustawień systemu
 2. Teraz przesuń przycisk obok Nieznane źródła.Kodi Nieznane źródła
 3. Otrzymasz ostrzeżenie. Kliknij Tak i przejdź dalej.
 4. Czas zainstalować repozytorium innej firmy, Fusion. Przejdź do Menedżera plików.Menedżer plików Kodi
 5. Kliknij dwukrotnie sekcję Dodaj źródło.
  Dodaj kodi źródłowe
 6. Następnie musisz przesłać prawidłowy adres URL, aby instalacja mogła działać. Wpisz „Http://fusion.tvaddons.co/.”
  Dodaj Source Fusion
 7. Użyj nazwy pliku, w którym zawsze możesz pamiętać.
 8. Teraz wróć do strony głównej. Kliknij ikonę Open Box, jak na obrazku poniżej.
  Pakiet Kodi
 9. Stuknij w Zainstaluj z pliku zip.
  Zainstaluj z pliku zip
 10. Czy widzisz Fusion? Kliknij dwukrotnie to.
  Wybierz Fusion
 11. Możesz teraz uzyskać dostęp do zawartości repozytorium Fusion na swoim Kodi.

Uzyskaj ITV prosto z repozytorium Fusion

W poniższych instrukcjach użyłem Dodatek ITV, ale możesz użyć tej samej procedury, aby zainstalować również inne dodatki wideo, w tym BBC iPlayer, Disney Junior i inne.

 1. Gdy repozytorium Fusion będzie gotowe do użycia, kliknij „Kodi-Repos”.Kodi Repos
 2. Następnie wybierz Angielski plik śledzony przez „Repository.Catchup4kodi-.1.4.zip”.Kliknij plik zip
 3. Po kliknięciu tego przycisku otrzymasz powiadomienie o włączeniu LittleWIz Repo.
 4. Co zrobic nastepnie? Iść do Dodatki i przejdź do Zainstaluj z repozytorium.Zainstaluj z repozytorium
 5. To jest oczywiste. Wybierz Littlewiz Repo.LittleWiz Repo
 6. Kliknij Dodatki wideo i poszukaj ITV.ITV Fusion
 7. Zainstaluj dodatek ITV na swoim Kodi. Znajdziesz go na ekranie głównym.
  ITV Addon
 8. Wszystko gotowe. Teraz wiesz, jak zainstalować Fusion i dodatkowe dodatki.

Kodi z VPN?

Bez względu na to, jaki dodatek uda Ci się zdobyć, niektóre z nich nawet nie będą działać w zależności od bieżącej lokalizacji. Zobaczysz, Dodatki Kodi podlegają ograniczeniom geograficznym. Oznacza to, że mogą oferować swoje usługi tylko w określone kraje. Jeśli chcesz uzyskać pełny dostęp do tych dodatków, musisz użyć VPN. Takie narzędzie bezpieczeństwa może zmień swoje miejsce pobytu w Internecie i sprawi, że pojawisz się w innym wybranym kraju. Dzieje się tak w zależności od serwera, z którym się łączysz.

Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem, na którym dostępny jest dodatek, i voila, możesz go użyć. Weźmy na przykład ITV; kanał jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Dlatego połącz się z Serwer brytyjski, a otrzymasz Brytyjski adres IP zamiast twojego teraz zamaskowany. Teraz możesz przesyłać strumieniowo ITV bez obawy, że zostaniesz zablokowany.

Innym powodem korzystania z VPN jest to, że większość z was ma taki zwyczaj korzystania nieoficjalne dodatki. Takie opcje zapewniają treści nielegalne i chronione prawem autorskim. Musisz jednak zapytać; Czy Kodi jest legalne? Cóż, w swojej nietkniętej formie, tak jest. Ale kiedy zaczniesz używać nielegalnych dodatków, możesz wpaść w kłopoty. Nawet Sama Premier League to powiedziała.

Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomienia o naruszeniu praw autorskich, powinieneś użyć wiarygodnej sieci VPN, takiej jak ExpressVPN z Kodi. Nie popieram twojej decyzji o użyciu nielegalnych treści; Jestem tu ze względu na dobre wrażenia Kodi. Możesz również sprawdzić inne najlepsze VPN dla Kodi poniżej.

Repozytorium Fusion – co otrzymasz

Jeśli nie wiesz, jak Fusion poprawi jakość korzystania z Kodi, pozwól mi cię oświecić. Oto, co otrzymujesz po zainstalowaniu repozytorium Fusion na swoim Kodi:

Jak zainstalować Fusion na Kodi?

Za każdym razem, gdy Kodi aktualizuje swoje oprogramowanie, staje się łatwiejsze do zrozumienia. Jednak choć jest to tak proste, niektórzy z was mogą nie lubić technologii. Dlatego jestem tutaj, aby pomóc. Dałem ci wszystko, o czym powinieneś wiedzieć jak zainstalować Fusion na Kodi. Teraz, jeśli natkniesz się na jakąkolwiek przeszkodę na drodze, koniecznie skontaktuj się ze mną w komentarzach poniżej. Z przyjemnością rozwiążę wszystko, przez co przechodzisz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map