Jak zainstalować USTVNow na Kodi 17 Krypton

Czy masz dość długoterminowych subskrypcji kablowych? Czy chciałbyś streamuj za darmo CBS, CWTV, CBS i PBS za darmo? Dołącz do 90% Kodi użytkownicy, którzy włączyli Dodatek USTVNow. Jesteście napompowani, co? Cóż, jeśli chcesz zacząć korzystać z USTVNow na Kodi, przygotowałem wszystko, co musisz zrobić jak zainstalować USTVNow na Kodi w tym kompleksowym przewodniku.


Jak zainstalować dodatek USTVNow na Kodi 17 Krypton

Jak zainstalować dodatek USTVNow na Kodi 17 Krypton

Krok 1 – Zarejestruj się w USTVNow

Chociaż kanał umożliwia bezpłatny dostęp do jego treści, nadal musisz utworzyć konto. Zobaczmy, jak utworzyć bezpłatne konto i w razie potrzeby zaktualizować je:

 1. Odwiedzić USTVNow.
 2. Oczywiście musisz dotknąć “Zapisz się”, sprawdź, gdzie wskazuje strzałka. Sign_Up_USTV
 3. Na następnej stronie plik rejestracja proces się rozpoczyna.
 4. Wprowadź swój Adres e-mail, imię, nazwisko i hasło.
 5. Kliknij „Zarejestruj się”. Zapomnij o logowaniu na Facebooku, zrób to w staromodny sposób.
  Zarejestruj się za pomocą USTVNow
 6. Następnie musisz kliknąć Kontyntynuj.
 7. Potwierdź, że jesteś obywatelem USA zaznaczając wymagane pole i Zaakceptuj ich warunki.
 8. Teraz, odkąd jesteś adres e-mail został przesłany, otrzymasz e-mail aby zakończyć proces.
 9. Skończyłeś, masz teraz konto USTVNow.
 10. Darmowe konto daje dostęp do 5 kanałów. Jeśli chcesz skorzystać z czegoś więcej, musisz uaktualnij swoją subskrypcję do płatnego.
  Plany USTV

Pierwsze USTVNow na Kodi

Teraz, gdy masz już konto USTVNow, brakuje tylko samego dodatku. Ponieważ USTVNow jest oficjalnym dodatkiem, jego instalacja zajmie dużo czasu. Zobaczmy, jak to zrobić na urządzeniu obsługującym Kodi:

 1. Aktywuj aplikację Kodi i przejdź do Dodatki.
 2. Widzisz to Otwarty pakiet ikona w lewym górnym rogu? Kliknij na to.
  Pakiet Kodi
 3. Na następnej stronie, „Zainstaluj z repozytorium” jest tym, czego szukasz.Zainstaluj z repozytorium USTV
 4. Potem daj „Repozytorium dodatków Kodi” kran.Repozytorium dodatków Kodi
 5. Teraz wybierz „Dodatki wideo” opcja.Dodatki wideo
 6. Spójrz na Dodatek USTVNow i kliknij na to.Dodatek USTV Now
 7. W prawym dolnym rogu ekranu wybierz zainstalować.Zainstaluj USTV
 8. Po zakończeniu pobierania wróć do Dodatki wideo. Znajdziesz USTVNow tam.Teraz USTV
 9. Uruchom dodatek i zaloguj się przy użyciu swojego poświadczenia. Jeśli przeskoczyłeś do tej części, wróć i Zarejestruj się za pomocą USTVNow.Zaloguj się do USTV
 10. Twój e-mail jest wymagane najpierw.
  Wprowadź e-mail
 11. Następnie wprowadź swój hasło.Wprowadź hasło
 12. Czasami dodatek poprosi o to uruchom ponownie Kodi. Zrób to, aby z niego skorzystać.Uruchom ponownie i gotowe
 13. Teraz możesz oglądać bezpłatne kanały telewizyjne w USA na platformie obsługującej Kodi.

VPN dla Kodi?

Być może już tego nie wiesz, ale większość Dodatki Kodi są ograniczone regionalnie. Oznacza to, że można uzyskać do nich dostęp tylko w określonych krajach dzięki uprzejmości ograniczenia geograficzne. Pozwól mi wyjaśnić więcej. Tylko te mieszkający w Stanach Zjednoczonych mogą oglądać treści USTV. To dlatego, że posiadają Amerykański adres IP. Jeśli jednak mieszkasz za granicą, nadal możesz uzyskać kanał za pomocą VPN. W jaki sposób? Cóż, to może zrobić VPN:

 • Wirtualna sieć prywatna może ukryj swój adres IP i zmień swoją lokalizację za naciśnięciem jednego przycisku. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać serwer w kraju, w którym chcesz się pojawić (praktycznie) i tam jesteś. Ty też uzyskaj adres IP w regionie zamiast twojego teraz zamaskowanego. W rezultacie możesz uzyskać dostęp do treści online tego terytorium pomimo pobytu za granicą. Jeśli chodzi o USTVNow, po prostu połącz się z Serwer amerykański.
 • Przesyłanie strumieniowe wymaga prędkości Internetu i nie możesz uzyskać dobrego połączenia, jeśli Twój dostawca usług internetowych nadal działa dławienie Internetu. To wtedy twój dostawca usług internetowych celowo spowalnia prędkość połączenia w celu regulacji ruchu w sieci i zminimalizowania przeciążenia przepustowości. Można jednak tego uniknąć, używając sieci VPN do ukryj swoją tożsamość i swobodnie surfować po Internecie.
 • Jak wspomniałem powyżej, VPN maskuje twoją tożsamość, co oznacza, że ​​możesz przeglądać internet anonimowo. Jest to przydatne, gdy używasz Kodi, ponieważ platforma zawiera niektóre nielegalne dodatki. Jeśli dodatki nie mogą wyrządzić szkody, wypróbuj je, bez ryzyka dzięki VPN.

Teraz prawdziwe pytanie brzmi: co to jest najlepsza VPN dla Kodi? Prosty, ExpressVPN. Korzystam z tego dostawcy już od dłuższego czasu, a moje doświadczenie Kodi nie mogło być lepsze. Ma serwery w więcej niż 2500 krajów (Odblokuj ograniczoną zawartość, zaznacz), używa szyfrowania klasy wojskowej (Bezpieczeństwo, sprawdź) i ma ścisłe zasady braku logów (Prywatność, sprawdź). Wiarygodna sieć VPN powinna obejmować gwarancję zerowego logowania. Nie chcesz, aby Twoje dane były przechowywane, prawda? Sprawdź więcej najlepszych VPN poniżej.

Jak skonfigurować dodatek USTVNow na Kodi?

Proszę bardzo. Teraz wiesz, jak zainstalować USTVNow na Kodi. Najpierw utwórz swój bezpłatny Konto USTVNow. Wreszcie, zainstaluj dodatek USTVNow na Kodi. Po tym, zarejestruj się za pomocą usługi VPN aby uzyskać dostęp do coraz większej liczby dodatków na całym świecie. Na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy w którymkolwiek z tych kroków, po prostu daj mi krzyk poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map