Jak zainstalować VPN na Fire TV Cube

Jak zainstalować VPN na Fire TV Cube? Amazon właśnie wydał swój nowy Fire TV Cube, który składa się zasadniczo z trzech urządzeń w jednym. Najnowszy produkt Amazon ma Amazon Echo, ulepszony Fire TV i uniwersalny pilot na podczerwień. Witamy w automatycznym życiu, w którym wchodzisz do domu, a telewizor włącza się na żądanie głosowe. Dzięki wbudowanej w kostkę Alexie możesz nakazać jej wykonywanie określonych funkcji tylko za pomocą głosu. Część „TV Box” urządzenia to tak naprawdę Fire TV (nie FireTV Stick) z 16 GB pamięci wewnętrznej, co sprawia, że ​​instalacja oprogramowania, aplikacji i dodatków jest bardziej dostępna. Imponujące funkcje Fire TV Cube pozostaną jednak niezauważone bez połączenia VPN. Zainstalowanie VPN w Fire TV Cube jest niezbędne dla udanego i owocnego przesyłania strumieniowego. Ten samouczek pokaże Ci, jak uzyskać VPN w Fire TV Cube.


Jak zainstalować VPN na Fire TV Cube

Jak zainstalować VPN na Fire TV Cube

JAK ZAINSTALOWAĆ VPN NA CUBE FIRE TV

ExpressVPN jest jednym z pierwszych dostawców usług VPN dla Amazon Fire TV Cube. Jest przyjazny dla użytkownika i ma doskonałą wydajność nawet przy setkach serwerów na całym świecie. Umożliwia BitTorrenting i nie nakłada żadnych ograniczeń na przepustowość, co jest bardzo odpowiednie do przesyłania strumieniowego treści na Fire TV Cube. Elastyczność oferowana przez usługodawcę sprawia, że ​​chcesz ją jak najszybciej zasubskrybować.

 1. Najpierw przejdź do ExpressVPN i zarejestruj swoje konto VPN.
 2. Uruchom Fire Stick lub Amazon Fire TV Cube.
 3. Idź do „Aplikacje” u góry ekranu głównego.
 4. Teraz wybierz „Kategorie” -> ‘Użyteczność’.
 5. Wybierz aplikację ExpressVPN.
 6. Jeśli nie możesz znaleźć sekcji „Narzędzie” na swoim Fire TV Cube, po prostu użyj funkcji wyszukiwania i poszukaj ExpressVPN w sklepie Amazon..
 7. Następnie wybierz przycisk „Pobierz”, aby pobrać aplikację.
 8. Po pobraniu i zainstalowaniu wybierz „Otwórz”.
 9. Następnie zaloguj się do aplikacji VPN przy użyciu nazwy użytkownika i hasła ExpressVPN.
 10. Na koniec wybierz lokalizację serwera VPN, z którą chcesz się połączyć.
 11. Po ustanowieniu połączenia VPN wystarczy kliknąć przycisk Home na pilocie Fire TV Cube.

JAK ZAINSTALOWAĆ VPN NA CUBE FIRE TV CUBE Z ES EXPLORER

Dla jasności wszyscy dostawcy usług VPN współpracują dobrze z Fire TV Cube, jednak zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się w IPVansih ze względu na jego doskonałe funkcje. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jak zainstalować VPN na Amazon Fire TV Cube bez rootowania.

KROK 1: INSTALOWANIE EKSPORERA PLIKÓW ES NA PAMIĘCI TV OGIEŃ

 1. W Fire TV przejdź do „Ustawień” -> ‘Urządzenie’ -> „Opcje programistyczne”.
 2. Włączyć „Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł”.
 3. Z menu głównego Amazon Fire TV Cube przejdź do „Szukaj”.
 4. Wpisz „ES Explorer”.
 5. Kliknij ikonę aplikacji ES Explorer, aby ją pobrać i zainstalować.
 6. Uruchom aplikację ES Explorer.

KROK 2: ZAINSTALUJ FIRE TV CUBE VPN ZA POMOCĄ EXPLORERA

 1. Z menu ES Explorer przejdź do „Narzędzia” -> „Menedżer pobierania” w menu po lewej stronie.
 2. Kliknij „+ Nowy” w dolnym menu.
 3. W polu „Ścieżka” wpisz https://thevpn.guru/ipvanish.apk i kliknij „OK”.
 4. W polu „Nazwa” wpisz „IPVanish”.
 5. Wybierz „Pobierz teraz”
 6. The Plik instalacyjny IPVanish zacznie się teraz pobierać.
 7. Kiedyś Plik aplikacji IPVanish zostanie pobrany, kliknij „Otwórz plik”, aby zainstaluj go na swoim Amazon Fire TV Cube.
 8. Wróć do ekranu głównego Fire TV Cube.
 9. Uruchom aplikację IPVanish.
 10. Zaloguj się i połącz z wybranym serwerem VPN.

USTAWIENIE VPN NA AMUBON FIRE TV CUBE – ALTERNATYWNE METODY

Jeśli Twój obecny dostawca VPN nie ma aplikacji Fire TV, możesz skorzystać z tej opcji dwie inne metody instalacji Amazon Fire TV Cube VPN. Należy jednak pamiętać, że metody te wymagają dodatkowego czasu i wysiłku.

 • Skonfiguruj router wirtualny na komputerze PC / Mac. Po zakończeniu możesz uruchomić połączenie VPN na swoim komputerze i bezprzewodowo udostępnić je Fire TV Cube.
 • Skonfiguruj VPN na routerze DD-WRT. W ten sposób wszystkie urządzenia, które podłączysz do tego routera, w tym Fire TV Cube, będą dzielić jego połączenie VPN.

BEST VPN FOR FIRE TV CUBE

Ponieważ tylu dostawców usług VPN na rynku oferuje wspaniałe usługi, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać wyboru. Chociaż ci dostawcy usług mogą mieć pewne podobieństwa, każdy z nich ma swoje własne cechy charakterystyczne. Po dogłębnych i rygorystycznych badaniach odfiltrowaliśmy najlepszych dostawców usług VPN dla Fire TV Cube w tabeli, która jest dostępna poniżej. Oto nasza oficjalna lista najlepsi dostawcy VPN, których możesz użyć w Fire TV Cube.

KORZYŚCI Z WYKORZYSTYWANIA VPN NA KANAŁU FIRE TV

Korzystanie z VPN (wirtualnej sieci prywatnej) w Fire TV Cube to świetny pomysł, który niesie wiele korzyści. Istnieje wiele powodów, dla których chciałbyś mieć VPN zainstalowany na Fire TV Cube. Niektóre z nich to:

 • Zapobiegaj szpiegowaniu Twojego dostawcy przez Internet.
 • Omiń ograniczenia geograficzne niedostępnych treści.
 • Unikaj kłopotów prawnych.
 • Przesyłaj strumieniowo filmy wideo za pośrednictwem Kodi anonimowo
 • Odblokuj kanały takie jak Hulu, HBO, BBC iPlayer, NBC Sports itp.

JAK ZAINSTALOWAĆ VPN NA CUBE FIRE TV

Pomyśl tylko o wszystkich kanałach, które możesz odblokować, o filmach, które możesz oglądać, i o torrentach, z których możesz uciec; wszystko, co można zapewnić po połączeniu z VPN. Na tym się nie kończy, wyobraź sobie, że uzyskałeś dostęp do filmu Netflix, który tak bardzo chciałeś zobaczyć, a do tego wszystkiego, używasz swojego głosu, aby go odtworzyć! Nie odkładaj go dłużej, uzyskaj VPN tak szybko, jak to możliwe, aby w pełni wykorzystać swój Fire TV Cube. Daj nam znać w sekcji komentarzy, jak pomocna była instalacja VPN w Fire TV Cube.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map