Jak zainstalować VPN w FireStick – Ultimate Guide

Zastanawiasz się, jak zainstalować VPN na FireStick bez rootowania i jailbreak? Fire TV to jedno z najlepszych dostępnych urządzeń do przesyłania strumieniowego. Ma bogatą bibliotekę największych kanałów przesyłania strumieniowego, a do listy dodaje się coraz więcej usług. Obejmują one Netflix, HBO, Hulu, ESPN, CBS, i wiele więcej. Niestety, aby w pełni skorzystać z Fire TV Stick, musisz mieszkać w USA. Możecie sobie wyobrazić moją frustrację, gdy próbowałem oglądać Opowieść służącej z zagranicy, ale tylko po to, aby dowiedzieć się, że Hulu jest zablokowane geograficznie. Na szczęście istnieje obejście tego problemu. Możesz użyć VPN, aby sfałszować lokalizację online Fire Stick i sprawić, by wyglądała, jakby znajdowała się w Stanach Zjednoczonych. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić skonfiguruj VPN w FireStick, Czytaj dalej.


Jak zainstalować VPN na FireStick

Jak zainstalować VPN na FireStick

Najłatwiejszy sposób na zainstalowanie VPN na Fire Stick

ExpressVPN to świetny dostawca VPN do instalacji na dowolnym urządzeniu. W rzeczywistości była to jedna z pierwszych usług, która miała dedykowaną aplikację VPN dla Amazon Fire TV i FireStick. Dlatego nie będziesz miał problemu z jego skonfigurowaniem. Możesz pobrać aplikację za darmo z ich strony internetowej, ale musisz utworzyć Konto ExpressVPN zalogować się.

 1. To, co musisz najpierw zrobić, to przejść do ExpressVPN, i zarejestrować. Po prostu wybierz plan, wpisz swój adres e-mail, wybierz metodę płatności, a następnie skonfiguruj hasło.
 2. Następnie otwórz Fire Stick lub Amazon Fire TV i kliknij „Aplikacje ” u góry ekranu głównego.
  Przejdź do aplikacji

  Przejdź do aplikacji

 3. Teraz przejdź do „Kategorie’ ->Użyteczność’.
  Wybierz Utility

  Wybierz Utility

 4. Wybierz aplikację ExpressVPN. Możesz także użyć opcji „Szukaj’ pole, aby wyszukać aplikację w sklepie Amazon Store, na wypadek gdybyś nie mógł znaleźć Użyteczność Sekcja.
 5. Teraz naciśnij „Dostać‘ do Ściągnij i zainstaluj Aplikacja. Po zakończeniu procesu kliknij „otwarty„.
 6. Następnym krokiem jest zalogowanie się do ExpressVPN, podając swój Nazwa Użytkownika i Hasło.
 7. I wreszcie wszystko, co musisz zrobić, to wybierz serwer, z którym chcesz się połączyć.
 8. Po ustanowieniu połączenia VPN, kliknij przycisk Home na pilocie Fire Stick.

Korzyści z używania VPN w Fire TV

Możesz odblokować wiele ukrytych funkcji, po prostu aktywując VPN na Amazon Fire. W rzeczywistości tylko ci, którzy mieszkają w USA, w pełni korzystają z Fire TV. Jeśli chodzi o tych, którzy są poza granicami Stanów Zjednoczonych, nie będziesz w pełni korzystać z tej usługi. Nadal masz wątpliwości? Oto dlaczego musisz używać VPN z Firestick:

 • Odblokuj amerykańskie kanały przesyłania strumieniowego: Podczas podróży poza USA nie będziesz mieć dostępu do większości amerykańskich kanałów transmisji strumieniowej z powodu ograniczenia geograficzne. Showtime, Hulu, HBO GO, ABC Go, NBC Sports i wiele innych poza granicami kraju. Ale dzięki VPN możesz zmienić swoją lokalizację online, przekierowując ruch na serwer w USA. Dzięki temu będziesz mógł oglądać każdy kanał, z którego chcesz gdziekolwiek.
 • Uzyskaj dostęp do natychmiastowego wideo American Amazon: Amazon Prime Video jest dostępny prawie wszędzie, z wyjątkiem Chiny kontynentalne, Kuba, Iran, Korea Północna, Syria. Jednak zawartość różni się w zależności od regionu, co oznacza, że ​​nie wszyscy użytkownicy mają dostęp do tej samej biblioteki. Dlatego potrzebujesz VPN do sfałszuj swoją lokalizację i odblokuj dowolny program, który chcesz.
 • Odblokuj kanały w Wielkiej Brytanii: Podobnie jak ich amerykańscy odpowiednicy, brytyjskie kanały transmisji strumieniowej, takie jak BBC iPlayer, ITV i Channel 4, są niedostępne poza ich regionem. Oznacza to, że nie możesz ich oglądać, jeśli tak poza Wielką Brytanią. Jednak dzięki odpowiedniej sieci VPN możesz je odblokować bez względu na to, gdzie jesteś.
 • Przesyłaj strumieniowo filmy wideo za pośrednictwem Kodi anonimowo: Wirtualne sieci prywatne ukryć twój oryginalny adres IP i szyfrować Twój ruch internetowy, co oznacza, że ​​Twoja tożsamość i aktywność online pozostaną ukryty od wścibskich oczu dostawców usług internetowych lub właścicieli praw autorskich.

Zainstaluj VPN w FireStick za pomocą ES Explorera

Zanim szczegółowo powiem, jak zainstalować Amazon Fire TV VPN bez roota, muszę powiedzieć, że nie wszyscy testowani przeze mnie dostawcy VPN działali poprawnie w Fire TV. IPVanish był najlepszy w grupie. Tak więc, jeśli chcesz włączyć VPN na swoim urządzeniu, sugeruję subskrybowanie IPVanish. Po zakończeniu wykonaj następujące kroki.

Krok 1: Instalowanie Eksploratora plików ES na Fire TV Stick

Aby zainstalować ES File Explorer na Fire TV Stick, musisz przejść do „Ustawienia ” -> ‘Urządzenie’ -> „Opcje programistyczne”. Następniewłączyć „Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł” dzięki czemu możesz pobrać aplikację. W ‘Szukaj„Pasek, wpisz ES Explorer i kliknij ikonę, aby rozpocząć Ściągnij i zainstaluj proces.

Teraz możesz uruchom aplikację ES Explorer.

Krok 2: Zainstaluj Fire TV VPN za pomocą ES Explorera

Możesz także zainstalować Fire TV VPN poprzez ES Explorer. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do menu ES Explorer i kliknij „Przybory,’ śledzony przez ‘Menadżer pobierania„W menu po lewej stronie.
 2. Następnie kliknij „+ NowyZ dolnego menu.
 3. w ‘Ścieżka’ sekcja, typ https://thevpn.guru/ipvanish.apk następnie naciśnij ‘ok’.
 4. Jeśli chodzi o ‘Imię‘, Wpisz ‘IPVanish„.
 5. Kliknij ‘Pobierz teraz„, Aby rozpocząć pobieranie Plik instalacyjny IPVanish.
 6. Kiedy Plik apk IPVanish pobieranie jest zakończone, kliknij „Otwórz plik‘ do skonfiguruj na swoim Amazon Fire TV.
 7. Teraz wróć do ekranu głównego Fire TV i otwórz aplikację IPVanish.
 8. Na koniec zaloguj się do swojego konta i połącz się z dowolnym serwerem VPN, który ci się podoba.

Jak zainstalować Fire TV VPN za pomocą Apps2Fire

Dla tych, którzy korzystają ze smartfona lub urządzenia z Androidem, zalecamy skorzystanie z drugiego procesu instalacji. Dzięki tej metodzie możesz zainstalować aplikację ze sklepu Google Play, która pozwala upuścić dowolną aplikację znajdującą się na urządzeniu z Androidem na Fire TV.

Krok 1: Instalowanie Apps2Fire na urządzeniu z Androidem

 1. Przejdź do Google Play na urządzeniu z Androidem. 
 2. w Szukaj pasek, typ Apps2Fire następnie kliknij ikonę. Następnie naciśnij zainstalować.
 3. Musisz pobrać Aplikacja IPVanish na Androida na wypadek, gdybyś go nie miał.

Krok 2: Zainstaluj Fire TV VPN przez Apps2Fire

 1. Najpierw uruchom Fire TV i przejdź do „Ustawienia ” -> ‘System’ -> „Opcje programistyczne”. Następnie włącz „Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł‘ śledzony przez „Debugowanie ADB”.
 2. Teraz naciśnij „Ustawienia” -> ‘System’ -> ‘O’ -> ‘Sieć’ i wpisz adres IP swojego Fire TV.
 3. Na urządzeniu z Androidem otwórz aplikację Apps2Fire i naciśnij „Ustawiać„ Pamiętasz adres IP, który wcześniej napisałeś? Tutaj musisz go wpisać. 
 4. Teraz wyszukaj aplikację IPVanish w „Aplikacje lokalne” sekcji, a następnie kliknij i wybierz ‘Zainstalować.’
 5. Otrzymasz powiadomienie z Fire TV po zakończeniu instalacji IPVanish.

Zainstaluj VPN na samouczku wideo FireStick

Skonfiguruj VPN na Amazon Fire TV – Alternatywne metody

Tam są dwie inne metody instalacji Amazon Fire TV VPN możesz użyć, jeśli twój obecny dostawca VPN nie ma aplikacji Fire TV lub jeśli posiadasz FireStick pierwszej generacji. Pamiętaj, że obie te alternatywy wymagają więcej wysiłku i czasu.

Stwórz własny router wirtualny

Jeśli korzystasz z komputera PC lub Mac, możesz użyć własnego połączenia VPN i udostępnić je całemu domowi. Możesz dosłownie zmienić komputer PC lub Mac w wirtualny router, wykonując kilka prostych kroków. Kiedy skończysz konfigurowanie routera wirtualnego na komputerze PC / Mac, możesz uruchomić połączenie VPN i udostępnić je bezpośrednio Fire TV.

Zainstaluj VPN na routerze DD-WRT

Dostawcy VPN mają limit liczby urządzeń, które mogą mieć połączenie w ramach jednej subskrypcji. Jest jednak luka, której chciałbym cię nauczyć. Jeśli ty Skonfiguruj VPN na routerze DD-WRT, wszystkie urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi będą miały szyfrowane połączenie VPN. Dotyczy to oczywiście także Fire TV.

Skonfiguruj Smart DNS bezpośrednio na Fire Stick

To podejście różni się od korzystania z VPN. Po pierwsze, Smart DNS nie szyfruje twoich danych, co oznacza, że ​​będziesz działać z pełną prędkością, gdy odblokujesz treści ograniczone geograficznie. Ponadto Smart DNS przekierowuje część twojego ruchu internetowego. W rezultacie możesz ominąć regionalne ograniczenia i jednocześnie zachować dostęp do lokalnych kanałów. Proces jest dość łatwy. Wykonaj te czynności i naucz się jak skonfigurować DNS na Fire Stick:

 1. Uruchom Fire Stick.
 2. Iść do ‘Ustawienia ” śledzony przez ‘My Fire TV ” następnie ‘O’.
 3. Zapisz szczegóły swojego połączenia.
 4. Head over Ustawienia -> Sieć jeszcze raz.
 5. Wybierz Zapomnij o sieci.
 6. Znajdź ponownie swoją sieć i kliknij ją.
 7. Wpisz hasło do Wi-Fi, ale tym razem naciśnij zaawansowane .
 8. Wprowadź poświadczenia zanotowane w kroku 3, które są Przejście, Adres IP i Maska podsieci (Jeśli ostatnią cyfrą było 0, wpisz 24. Jeśli to 255, to 32 to twój numer).
 9. Wstaw nowy Podstawowy i Wtórny DNS.
 10. Wszystko gotowe.

Najlepsza VPN dla Fire Stick – recenzja 2019

Przy dużej liczbie niezawodnych dostawców VPN nie możesz zdecydować, którą usługę VPN wybrać. Przeprowadziłem dokładne badania i recenzje. Sprawdź oficjalną listę najlepsi dostawcy VPN, z których możesz korzystać na Fire Stick lub Fire TV w 2019 roku.

Jak zainstalować VPN w FireStick bez rootowania

Naprawdę nie docenisz Fire TV, chyba że zainstalujesz na nim VPN. Liczba nowych kanałów, do których masz dostęp, jest naprawdę imponująca. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy podczas instalowanie Amazon Fire TV bez rootowania lub jailbreak, po prostu zostaw komentarz poniżej, a pomogę ci.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map