Najlepsza sieć VPN dla Nvidia Shield TV

The najlepsza VPN dla Nvidia Shield TV to niewątpliwie taki, który pozwala cieszyć się szeroką gamą kanałów, w których wszystkie potrzeby związane z rozrywką są zaspokojone. Mówimy tutaj o wszystkich najwyżej ocenianych programach telewizyjnych, przebojowych filmach i transmisjach sportowych na żywo, które chcesz oglądać bezpośrednio na urządzeniu. Aby móc korzystać z tak dużego wyboru treści, ważne jest, aby subskrybować usługę VPN, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo, a także pozwala przejść przez wszystkie ograniczenia geograficzne, które mogły zostać wprowadzone przez wszystkie ulubione witryny internetowe i kanały.


Najlepsza sieć VPN dla Nvidia Shield TV

Najlepsza sieć VPN dla Nvidia Shield TV

W tej recenzji przyjrzymy się niektórym z tych najwyżej ocenianych usług, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję o tym, z którą siecią VPN się zarejestrować.. 

Najlepsze VPN dla Nvidia Shield TV

Oto podsumowanie najlepszych usług VPN, które należy wziąć pod uwagę w przypadku Nvidia Shield TV:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. BulletVPN
 4. NordVPN
 5. VyprVPN

Najlepszy VPN dla Nvidia Shield TV

Powodem, dla którego tak bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy wybierali właściwą usługę VPN, jest to, że pozwala to cieszyć się wspaniałymi funkcjami, takimi jak nieograniczone przełączanie serwerów i nieograniczona przepustowość. Te dwie funkcje zapewniają przede wszystkim możliwość zmiany serwera, do którego jesteś podłączony, i wykraczają poza wszelkie formy ograniczania przepustowości, które mogą zostać wprowadzone przez Twojego dostawcę usług internetowych. W ten sposób będziesz mógł oglądać treści z dowolnego miejsca na świecie i przesyłać strumieniowo tyle filmów HD, ile chcesz.

W naszych badaniach znaleźliśmy ExpressVPN być jednym z niewielu dostawców VPN, którzy bezproblemowo współpracują z Twoją usługą Nvidia Shield TV. Widzieliśmy również, że działa dobrze z wieloma urządzeniami działającymi na platformach Android lub Windows.

Instalowanie VPN na Nvidia Shield TV

Proces instalacji jest wprawdzie łatwy, pod warunkiem przestrzegania instrukcji podanych w liście. Staraliśmy się, aby było to tak proste, jak to możliwe. Jeśli nie masz jeszcze konta VPN, możesz się zarejestrować ExpressVPN.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz sklep Google Play na swoim telewizorze Nvidia Shield.
 2. Wpisz ExpressVPN w polu wyszukiwania.
 3. Jak tylko się pojawi, kliknij Zainstaluj.
 4. Teraz pojawi się w sekcji aplikacji.
 5. Uruchom ExpressVPN i przejdź do Opcje.
 6. Kliknij Zaloguj się.
 7. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie naciśnij enter.
 8. Pojawi się lista serwerów.
 9. Zidentyfikuj ten, z którym chcesz się połączyć.
 10. Wybierz, klikając go, a uruchomisz połączenie.
 11. Pojawi się powiadomienie potwierdzające połączenie.
 12. Teraz będziesz mógł przesyłać strumieniowo swoje filmy przez połączenie.

VPN wyjaśnione

Mówiąc prościej, Virtual Private Network to usługa, która umożliwia użytkownikom ukrycie swojej lokalizacji i całkowite ukrycie danych w trybie online. Prywatne serwery, z którymi użytkownicy łączą się po subskrybowaniu usługi VPN, zajmują się wszystkimi potrzebami bezpieczeństwa i szyfrowaniem.

Po ustanowieniu przez urządzenie Nvidia Shield TV połączenia z Internetem za pośrednictwem sieci VPN wszystkie Twoje dane i zapisy, takie jak odwiedzane strony lub kanały, które przesyłasz, stają się prywatne tylko dla Ciebie.

Im większa liczba serwerów ma dostawca, tym większa liczba opcji, z których użytkownik musi wybrać punkty, aby ustanowić połączenie. Na przykład ktoś mieszkający w Detroit ma możliwość połączenia się z serwerem z dowolnego miejsca w Wielkiej Brytanii, a witryny, które odwiedza, zostaną „oszukane”, aby pomyśleć, że ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. Gwarantuje to dostęp do wszystkich brytyjskich witryn z ograniczeniami geograficznymi, które może chcieć odwiedzić.

Sprawdzanie, czy usługa VPN działa dobrze na telewizorze Nvidia Shield

Podczas korzystania z usługi Nvidia Shield możesz napotkać pewne problemy, a nawet zaryzykować, jeśli połączenie VPN nie działa tak, jak powinno. Oto, co musisz zrobić, aby potwierdzić, że wszystko jest w porządku:

 1. Za pomocą Nvidia Shield VPN uruchom przeglądarkę i przejdź do https://whatismyip.network/
 2. Zanotuj adres IP, który zobaczysz.
 3. Uruchom aplikację klienta VPN & połączyć się z jednym z ich serwerów.
 4. Jak tylko połączenie zostanie nawiązane, wróć do https://whatismyip.network/ i sprawdź adres IP, który teraz odczytuje.
 5. Jeśli zobaczysz nowy adres, wszystko będzie w porządku.

Najlepszy Nvidia Shield TV VPN w 2018 roku – Bottom Line

Jednym z niewielu narzędzi, na których można polegać w celu zagwarantowania bezpieczeństwa online, jest usługa VPN. Fani Kodi z przyjemnością również usłyszą, że taka usługa pozwala im korzystać z szerokiej gamy dodatków Kodi, bez martwienia się o dostawcę usług internetowych lub zasady dotyczące naruszenia praw autorskich.

Przechodząc przez różne usługi VPN na rynku w poszukiwaniu tej, która odpowiada Twoim preferencjom, unikaj płacenia za usługę, której jeszcze nie przetestowałeś. Rozważ te, które mają bezpłatny okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy w określonym okresie użytkowania, np ExpressVPN robi. Jeśli znajdziesz to, czego szukasz, na podstawie porad udzielonych w tej recenzji, chętnie się odezwiemy. Zostaw nam komentarz w poniższej sekcji, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map