Najlepsze dodatki do wiadomości dla Kodi – Oglądaj wiadomości na żywo w Kodi

Jakie są najlepsze dodatki do oglądania wiadomości na temat Kodi? Od polityki, sportu i biznesu po klęski żywiołowe i wojny – oglądanie wiadomości online daje wgląd w to, co dzieje się w otaczającym nas świecie. Kodi ma kilka świetnych wtyczek, które pozwalają oglądać wiadomości na żywo z USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady i reszty świata. W poniższej recenzji przyjrzymy się najlepszym oficjalnym dodatkom do wiadomości dla Kodi w 2017 roku.


Najlepsze dodatki do wiadomości dla Kodi

Najlepsze dodatki do wiadomości dla Kodi

Najlepsze dodatki do wiadomości na temat Kodi

Oto nasze ulubione oficjalne wtyczki Kodi do oglądania wiadomości:

 • Fox News
 • Sky News
 • RT
 • NewsOn
 • Wiadomości CBC
 • Newsy
 • Telewizja stogowa
 • CNN

Fox News

Jedna z najpopularniejszych stacji informacyjnych na świecie, Fox News, zapewnia transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych i reszcie świata.

Sky News

Sky News, podobnie jak Fox News, nie wymaga przedstawiania. Jest to jeden z najczęściej oglądanych kanałów informacyjnych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

RT – Rosja dzisiaj

RT prezentuje całodobowe biuletyny informacyjne, filmy dokumentalne, talk-show i debaty, a także wiadomości sportowe i programy kulturalne dotyczące Rosji skierowane na zagraniczny rynek wiadomości. W 2011 r. Był to drugi najczęściej oglądany zagraniczny kanał informacyjny w USA po BBC World News, a także pierwsza zagraniczna stacja w pięciu głównych aglomeracjach USA w 2012 r..

NewsOn

NewsON zapewnia natychmiastowy dostęp do transmisji na żywo lub na żądanie z ponad 170 stacji lokalnych na 113 rynkach w USA. Uzyskaj dostęp do poprzednich audycji do 48 godzin po ich emisji i podziel się ciekawymi historiami dzięki zintegrowanej funkcji udostępniania w mediach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji. Wyszukaj stację lokalną za pomocą interaktywnej mapy lub oglądaj najbliższą stację na smartfonach, tabletach lub odtwarzaczach strumieniowych Roku. Zapisz ulubione stacje i bądź na bieżąco z najnowszymi alertami wysyłanymi bezpośrednio na urządzenia mobilne z lokalnego źródła wiadomości. Pozostań w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie bez abonamentu kablowego lub logowania.

Wiadomości CBC

CBC.ca to internetowe źródło informacji Kanady. Kompleksowa strona internetowa z wiadomościami, rozrywką, sportem i biznesem. CBC można oglądać tylko w Kanadzie. Oto, jak możesz zainstalować Wiadomości CBC w Kodi.

Newsy

Newsy to sieć wiadomości wideo, która tworzy krótkie wiadomości wideo, które dostarczają najświeższe informacje i aktualizacje w Stanach Zjednoczonych i wiadomościach ze świata, polityce i polityce, nauce i zdrowiu, rozrywce, technologii, biznesie i sporcie.

Telewizja Haytstack

Haystack TV to idealny dodatek Kodi dla ćpunów wiadomości. Oglądaj najświeższe wiadomości ze świata i lokalne w spersonalizowanym specjalnie dla Ciebie kanale informacyjnym.

Jak zainstalować dodatki do wiadomości w Kodi

Wszystkie wymienione powyżej dodatki można znaleźć w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Oto jak możesz je zainstalować na komputerze PC, Mac, Android, FireStick lub Raspberry Pi.

 1. Uruchom aplikację Kodi i przejdź do „Dodatków”.
 2. Wybierz Ikona instalatora pakietu w lewym górnym rogu.
 3. Następnie kliknij „Zainstaluj z repozytorium” -> Repozytorium dodatków Kodi -> Dodatki wideo.
 4. Kliknij Sky News lub inny dodatek do wiadomości, który chcesz dodać -> zainstalować.
 5. Poczekaj, aż zobaczysz powiadomienie z włączoną funkcją Addon.
 6. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i wybierz zakładkę „Dodatki” z lewej kolumny.
 7. Kliknij opcję Dodatki wideo.
 8. Wszystkie zainstalowane przez Ciebie dodatki wideo pojawią się tutaj.

Uzyskaj więcej treści – korzystaj z VPN z Kodi

Wiele oficjalnych dodatków Kodi działa tylko w niektórych regionach, takich jak USA, Wielka Brytania, Kanada i Rosja. Aby ominąć te regionalne ograniczenia i oglądać treści na żywo i na żądanie w dowolnej wtyczce Kodi, gdziekolwiek chcesz, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą VPN. Poniżej wymieniono niektóre korzyści, jakie można uzyskać, korzystając z VPN z Kodi.

 • Odblokuj dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi: Istnieje wiele dodatków Kodi, takich jak USTVNow, których można używać tylko w niektórych regionach. Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Czy zauważyłeś kiedyś, że prędkość Internetu jest przyzwoita, jeśli przeglądasz strony internetowe, ale nagle spada, gdy oglądasz filmy online? W takim przypadku dostawca usług internetowych prawdopodobnie ogranicza przepustowość łącza internetowego. Korzystanie z VPN zasadniczo pozwala uniknąć takich sytuacji.
 • Najwyższa prywatność: Dodaj dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa do wszystkich swoich działań online.
 • Aplikacje VPN: Nie musisz być maniakiem technologii, aby skonfigurować połączenie VPN dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Z własnego doświadczenia, ExpressVPN to najlepsza usługa VPN, której można używać z Kodi. Zoptymalizowali swoje aplikacje VPN, aby lepiej współpracowały z dodatkami Kodi i stosują zasady braku dzienników. Sprawdź naszą sprawdzoną listę najlepszych sieci VPN Kodi w 2018 roku poniżej.

Best News Addons on Kodi – Wrap Up

Biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się teraz na świecie, może być trudno nadążyć za wszystkimi nowościami. Mamy nadzieję, że wymienione powyżej dodatki pomogą Ci śledzić najnowsze wiadomości na temat Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map