Najlepsze repozytoria dla Kodi 18 Leia

Jakie są najlepsze repozytoria Lei Kodi 18? Wraz ze zbliżającą się premierą Kodi v18, znanej również jako Leia, prawdopodobnie szukasz różnych źródeł do zainstalowania nowych dodatków w nowej wersji XBMC. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele nieoficjalnych repozytoriów Kodi zostało przejętych z wielu powodów. Takie jak Ares Wizard, repozytorium Colossus, a także repozytorium Smash już nie działają. Mając to na uwadze, przyglądamy się najlepszym repozytoriom Kodi 18 Leia. W chwili pisania tego tekstu wszystkie te repozytoria powinny nadal działać. Powinieneś być również w stanie zainstalować te najlepsze repozytoria Kodi 18 Leia na komputerze PC, Mac, Android, FireStick, Xbox One i oczywiście Raspberry Pi.


Najlepsze repozytoria dla Kodi 18 Leia

Najlepsze repozytoria dla Kodi 18 Leia

Najlepsze repozytoria dla Kodi 18 Leia

Rzućmy okiem na najlepsze repozytoria, których możesz użyć do zainstalowania zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych dodatków na urządzeniu Kodi.

1. Oficjalne repozytorium dodatków Kodi

Oficjalne repozytorium fundacji XBMC jest często pomijane. Wiele osób nawet nie wie, że istnieje. Oficjalne repozytorium dodatków Kodi jest w zasadzie wstępnie zainstalowane z aplikacją Kodi. Zawiera wiele świetnych wtyczek, takich jak iPlayer WWW, Zattoo, USTVNow, Youtube, MLB, NBCSN. Jeśli szukasz dodatków Kodi, które są zarówno bezpieczne, jak i łatwe w użyciu, jest to jedyne repozytorium, któremu możesz zaufać.

2. Przeglądarka TVAddons Github

TVAddons niedawno wydało nowe narzędzie dla Kodi. Przeglądarka Github zasadniczo umożliwia instalowanie dodatków, a także repozytoriów innych firm bez konieczności ręcznego dodawania źródłowego adresu URL do aplikacji Kodi. Github to strona internetowa dla programistów, a wielu zewnętrznych programistów Kodi publikuje swoje dzieła na tej stronie.

3. Repozytorium KodiNerds

Repozytorium KodiNerds to nieoficjalne repozytorium skierowane głównie do odbiorców niemieckich. Jeśli nie jesteś native speakerem języka niemieckiego, nadal powinieneś być w stanie znaleźć różne przydatne dodatki, takie jak DAZN, Comedy Central, Eurosport, Zattoo, Youtube i wiele innych.

4. Superrepo

Superrepo zawiera ponad 800 dodatków Kodi. Pamiętaj, że niektóre z tych wtyczek mogą już nie działać. Zachowaj też ostrożność, które dodatki instalujesz za pomocą tego repozytorium, ponieważ niektóre mogą być uznane za nielegalne w twoim regionie. Mimo to Superrepo jest jednym z najbardziej rozbudowanych repozytoriów Kodi i zdecydowanie warto je sprawdzić.

5. Repozytorium Kodil

Co więcej, repozytorium Kodil, podobnie jak Superrepo, zawiera wiele wtyczek Kodi. Chociaż wiele z tych wtyczek może nie działać poprawnie lub może nie być warte twojego czasu, inne zdecydowanie są warte instalacji. Podobnie jak w przypadku Superrepo, możesz znaleźć dodatki, które zapewniają użytkownikom dostęp do „pirackich” treści. Więc przeprowadź badania przed zainstalowaniem dodatków za pomocą tego repozytorium.

Najlepsza sieć VPN dla Kodi 18 Leia

Większość dodatków Kodi 18 działa tylko w niektórych regionach, takich jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Niemcy. Aby ominąć te regionalne ograniczenia i oglądać treści na żywo i na żądanie w dowolnej wtyczce Kodi, gdziekolwiek chcesz, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą VPN. Poniżej wymieniono niektóre korzyści, jakie można uzyskać, korzystając z VPN z Kodi 18 Leia.

 • Odblokuj dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi: Istnieje wiele dodatków Kodi, takich jak USTVNow, których można używać tylko w niektórych regionach. Dzięki VPN możesz ominąć regionalne ograniczenia.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Czy zauważyłeś kiedyś, że prędkość Internetu jest przyzwoita, jeśli przeglądasz strony internetowe, ale nagle spada, gdy oglądasz filmy online? W takim przypadku dostawca usług internetowych prawdopodobnie ogranicza przepustowość łącza internetowego. Korzystanie z VPN zasadniczo pozwala uniknąć takich sytuacji.
 • Najwyższa prywatność: Dodaj dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa do wszystkich swoich działań online.
 • Aplikacje VPN: Nie musisz być maniakiem technologii, aby skonfigurować połączenie VPN dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Z własnego doświadczenia, ExpressVPN to najlepsza usługa VPN, której można używać z Kodi 18 Leia. Zoptymalizowali swoje aplikacje VPN, aby lepiej współpracowały z dodatkami Kodi i stosują zasady braku dzienników. Sprawdź naszą sprawdzoną listę najlepszych sieci VPN Kodi w 2018 roku poniżej.

Najlepsze repozytoria Lei Kodi 18 – podsumowanie

Co sądzisz o naszej liście 5 najlepszych repozytoriów Kodi 18 Leia? Czy uważasz, że lista jest uczciwa, czy też powinny zawierać inne repo? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, upuszczając komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map