Najlepszy VPN dla Android TV Box w 2020 roku

Jaka jest najlepsza VPN dla Android TV Box w 2020 roku? Na Android TV box pozwala użytkownikowi cieszyć się tak szeroką gamą treści, z dobrego wyboru kanałów, których większość innych urządzeń nie może zapewnić. Dodawanie VPN połączenie to pozwala na dodanie znacznej warstwy bezpieczeństwa, która dobrze chroni twoją prywatność, ukrywając twoje działania online. Będziesz także mógł ominąć ograniczenia geograficzne i odblokować aplikacje Google Play, które normalnie nie byłyby dostępne w twoim regionie. Może pojawić się problem, szczególnie przy podejmowaniu decyzji, którą usługę subskrybować, ale najpierw zagłębimy się w to, o co chodzi w usłudze VPN.


Najlepszy VPN dla Android TV Box

Najlepszy VPN dla Android TV Box

Najlepsze VPN dla Android TV Box – Podsumowanie

Oto lista najlepszych sieci VPN, których możesz użyć na swoim Android TV Box.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Ci dostawcy VPN zostali przetestowani i znaleźli się na szczycie naszej listy w dzisiejszej recenzji. Jeśli chcesz rzucić okiem na to, co zamierzamy omówić dalej, sprawdź tę tabelę.

Najlepsza sieć VPN na urządzenie z Android TV

Wybór odpowiedniej usługi VPN dla urządzenia Android TV Box powinien pozwolić ci na nieograniczoną przepustowość do surfowania, a także zapobiegać ograniczeniom, które mogą być narzucone przez twojego dostawcę usług internetowych. Jest to kluczowe, ponieważ większość urządzeń byłaby używana do strumieniowego przesyłania filmów online.

Dostawca wysokiej jakości powinien mieć również wiele serwerów rozproszonych po całym świecie. Gdyby nie prowadzili dzienników aktywności użytkownika, byłaby to dodatkowa zaleta. Ponieważ skończyliśmy z podstawami, zacznijmy od naszej najlepszej recenzji VPN dla Androida TV Box:

ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

ExpressVPN jest znany jako jeden z najlepszych dostawców usług na rynku i działa naprawdę dobrze z zestawem urządzeń z Android TV. Będziesz także mógł używać go na urządzeniach takich jak smartfon lub komputer z systemem Windows. Jest uważany za jeden z najlepszych VPN do przesyłania strumieniowego. Dzieje się tak dzięki szybkim prędkościom i brakowi ograniczeń przepustowości.

ExpressVPN jest również na szczycie pod względem bezpieczeństwa. Używa 256-bitowego szyfrowania AES i nie rejestruje adresu IP ani odwiedzanych witryn. Istnieje nawet wyłącznik awaryjny, który zatrzymuje cały ruch internetowy po zerwaniu połączenia z VPN.

Ten oferuje dostęp do ponad 120 lokalizacji w 78 różnych krajach, więc nigdy nie zabraknie punktów połączeń. Jeśli chcesz to przetestować, ExpressVPN oferuje bezpłatny okres próbny dla użytkowników iOS i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie urządzenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym dostawcy, przeczytaj Pełna recenzja ExpressVPN.

NordVPN

Recenzja NordVPN

Jednym z głównych powodów, dla których VPN jest wysoce zalecane, jest to, że ma siedzibę w Panamie. Nie jest więc związany tymi samymi obowiązkami, jakie mogą obowiązywać inne firmy VPN, jeśli chodzi o wnioski rządowe.

NordVPN oferuje różne typy serwerów, w tym niektóre zoptymalizowane pod kątem ultraszybkiego przesyłania strumieniowego. Jeśli masz sprzęt obsługujący 4K, masz szczęście współpracować z tą siecią VPN. Co więcej, NordVPN oferuje możliwość podłączenia 6 urządzeń w ramach jednej subskrypcji. Jest to uważane za bardziej hojne niż większość innych dostawców VPN na rynku.

W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów ich zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i czeka na rozwiązanie problemów za pośrednictwem czatu na żywo. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź Recenzja NordVPN.

BulletVPN

Przegląd BulletVPN

BulletVPN jest trzecim na naszej liście. Dostawca ma strategicznie rozproszone serwery na całym świecie. Płoną szybko i idealnie nadają się do ciągłego przesyłania strumieniowego. Jednak sieć serwerów jest dość mała, ponieważ ta sieć VPN jest całkiem nowa. W przyszłości spodziewamy się większego planu dystrybucji. 

Ta sieć VPN odblokowuje większość głównych usług przesyłania strumieniowego. Możesz uzyskać dostęp do serwerów w ponad 30 krajach. Ich aplikacja jest dobrze zaprojektowana, łatwa w użyciu i stanowi solidną opcję dla początkujących. Jeśli nie znasz się na technologii, szukasz aplikacji BulletVPN. Jest kompatybilny z komputerami PC, Mac, iOS i Windows. Przeczytaj więcej o recenzji BulletVPN tutaj.

SurfShark

SurfShark

SurfShark nie było tu od dawna, ale jak na razie jestem pod wrażeniem. Stworzyli potężną sieć VPN, która konkuruje z innymi liderami branży. 

Od momentu uruchomienia ta sieć VPN nie zgłosiła żadnych niejasnych twierdzeń. Cokolwiek obiecali, dotrzymali. Na przykład, jedną z ich głównych obietnic było to, że odblokuje Netflix US i zgadnij co się stało.

Ich funkcje obejmują najwyższe bezpieczeństwo, niesamowitą szybkość i możliwość strumieniowego przesyłania treści z ograniczeniami geograficznymi z całego świata. Chcesz więcej? Cóż, myślę, że spodoba ci się fakt, że ten dostawca oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Odkryć więcej o SurfShark.

Jak zainstalować VPN na Android TV Box

W celu skonfiguruj VPN na swoim Android TV Box, musisz się zarejestrować ExpressVPN i uzyskaj zarówno swoją nazwę użytkownika, jak i hasło. Po wykonaniu tej czynności wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom sklep Google Play na swoim urządzeniu z Android TV.
 2. Wyszukaj ExpressVPN. 
 3. Po znalezieniu wybierz opcję Zainstaluj. 
 4. Teraz możesz go znaleźć w sekcji Aplikacje w swoim pudełku. 
 5. Otwórz ExpressVPN, a następnie otwórz opcje, klikając paski w lewym górnym rogu.
 6. Wybierz Zaloguj się.
 7. Wpisz swoje poświadczenia, a następnie zaloguj się. 
 8. Zobaczysz listę serwerów do wyboru. 
 9. Wybierz najlepszy dla siebie.
 10. Kliknij, a aplikacja uruchomi połączenie z serwerem.
 11. Pojawi się wyskakujące okienko potwierdzające połączenie.
 12. Teraz możesz przesyłać strumieniowo swoje programy pod połączeniem.

Zdefiniowano VPN

Wirtualna sieć prywatna to proste narzędzie, które pozwala ukryć swoją lokalizację i szyfrować dane w trybie online. Odbywa się to poprzez połączenie między urządzeniami online a bezpiecznym serwerem, który ma za zadanie obsłużyć całą twoją aktywność online.

Na przykład urządzenie Android TV połączy się z serwerem VPN, który będzie działał jak tunel, przez który przepłyną wszystkie dane. Połączenie jest szyfrowane, co oznacza, że ​​nikt nie będzie mógł zobaczyć, skopiować ani manipulować danymi.

Serwery VPN można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu osoba w Wielkiej Brytanii może na przykład połączyć się z serwerem VPN w Detroit, a cała jego aktywność online będzie przebiegać przez serwer Detroit. Jego adres IP zostanie zmieniony, co pozwoli mu wyglądać, jakby był w Wielkiej Brytanii.

Jak sprawdzić, czy VPN działa na Android TV Box?

Oto, co musisz zrobić, aby zobaczyć, czy VPN ukrywa Twój adres IP w Kodi TV Box, czy nie.

 1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim urządzeniu z Androidem i przejdź do https://whatismyip.network/
 2. Następnie zanotuj otrzymany adres IP.
 3. Następnie uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN.
 4. Po zakończeniu ponownie wróć na https://whatismyip.network/ i sprawdź otrzymany adres IP.
 5. Jeśli jest nowy, Twoja sieć VPN działa tak, jak powinna.

Bezpłatne VPN dla Android TV Box

Słowo „bezpłatny” jest największą pokusą dla każdego, kto szuka określonego produktu. Darmowe VPN są dostępne na całym rynku. Jednak odradzam ich używanie w żadnych okolicznościach. Po pierwsze, są bardzo powolne. Możesz zobaczyć różnicę prędkości, jeśli chodzi o porównanie ich z najlepszymi dostawcami VPN. Możesz dosłownie długo czekać, sprawdzając tylko swój adres e-mail, a co dopiero strumieniować wideo HD.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób te sieci VPN zarabiają pieniądze? Nic nie powstrzyma ich przed bombardowaniem urządzeń reklamami lub sprzedażą Twojej osobistej historii stronom trzecim. Nie sądzę, że VPN działa w ten sposób. Jego głównym celem jest ochrona prywatności użytkowników. Dzięki darmowej sieci VPN jesteś bardziej niż kiedykolwiek narażony.

Wreszcie dzięki darmowej sieci VPN możesz otworzyć system na wszelkiego rodzaju zagrożenia. Ich aplikacje mogą zainfekować urządzenie wirusami, złośliwym oprogramowaniem i złośliwym oprogramowaniem, nawet o tym nie zauważając. Podsumowując, trzymaj się z dala od bezpłatnych sieci VPN.

Podsumowanie najlepszego VPN dla Androida TV Box

Połączenie VPN to jeden pewny sposób na ochronę twojej lokalizacji. Możesz także używać go z Kodi, lub w podróży ze smartfonem. Istnieje wiele dostępnych opcji, które są niedrogie i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Większość urządzeń dobrze sobie radzi z takim połączeniem, a dotyczy to także komputerów działających w różnych systemach operacyjnych. ExpressVPN jest brany pod uwagę przez społeczność Android TV, ponieważ ma nieograniczoną przepustowość, a także nie ma żadnej formy ograniczania podczas przesyłania strumieniowego filmów.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map