TVAddons powraca online – Fusion Returns

Wielka wiadomość pojawiła się w ciągu ostatnich kilku dni. TVAddons powraca online. Najbardziej znane repozytorium firm zewnętrznych Kodi powróciło pod nową domeną. Po kilkutygodniowym zamknięciu TVAddons w tajemniczy sposób został on ponownie podłączony do sieci, choć pod nową domeną. Zamiast TVAddons.ag właściciel witryny korzysta teraz z TVAddons.co. Wygląda na to, że kilka kanadyjskich firm pozywa TVAddons za rzekomą niezgodną z prawem dystrybucję dodatków do oprogramowania Kodi. Więcej na ten temat poniżej.


TVAddons powraca - Fusion Returns

TVAddons powraca – Fusion Returns

TVAddons powraca

TVAddons przeszedł w tryb offline w czerwcu. Nikt tak naprawdę nie znał prawdziwej przyczyny nagłego zniknięcia, ale było wiele spekulacji, że amerykański proces był głównym czynnikiem powodującym zamknięcie. Teraz, prawie dwa miesiące później, prawda wreszcie się ujawnia. Według TorrentFreak zamknięcie TVAddons nie miało nic wspólnego z amerykańską akcją i wszystkim, co miało związek z osobnym pozwem złożonym w Kanadzie. W skardze wyszczególniono łącznie 18 głównych dodatków, w tym 1Channel, Exodus, Phoenix, Stream All The Sources, SportsDevil, cCloudTV i Alluc, aby wymienić tylko kilka. Kanadyjskie firmy odpowiedzialne za nowy proces sądowy to Bell Canada, Bell ExpressVu, Bell Media, Videotron, Groupe TVA, Rogers Communications i Rogers Media.

Co teraz?

Adam Lackman, właściciel TVAddons, powiedział TorrentFreak, że nie ma innego wyjścia, jak walczyć z firmami telekomunikacyjnymi, ponieważ ich niepodjęcie spowodowałoby domyślną stratę. W nadziei na wsparcie finansowe uruchomił kampanię zbiórki pieniędzy, a także nową wersję strony, którą można odwiedzić TVAddons.co.

Co to oznacza dla użytkowników Kodi korzystających z Fusion?

W skardze prawnej stwierdzono, że „około 40 milionów unikalnych użytkowników na całym świecie aktywnie korzysta z Infringing Addons hostowanych przez TVAddons co miesiąc, a około 900 000 kanadyjskich gospodarstw domowych korzysta z dodatków Infringing w celu uzyskania dostępu do treści telewizyjnych. Liczba użytkowników hostowanych dodatków Infringing TVAddons stale rośnie. ”

Dokładnie to, jak kanadyjskie firmy wymyśliły te liczby, nie jest tak naprawdę znane. Możemy jednak bezpiecznie założyć, że oni i inni stale monitorują użytkowników Kodi, którzy używają nieoficjalnych dodatków do oglądania „pirackich” filmów, programów telewizyjnych i transmisji na żywo na swoich urządzeniach FireStick, PC, Mac i Android..

Kanadyjski pozew twierdzi również, że TVAddons przekazało programy telewizyjne chronione prawem autorskim, w tym Game of Thrones, Prison Break, The Big Bang Theory, America’s Got Talent, Keeping With The Kardashians i wiele innych osób z naruszeniem praw autorskich.

Jak zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z dodatków innych firm?

Jest niezwykle ważne, aby korzystać z VPN za każdym razem, gdy przesyłasz strumieniowo zawartość na Kodi. W ten sposób możesz ukryć swój prawdziwy adres IP i uniemożliwić dostawcom usług internetowych i trollom prawnym szpiegowanie tego, co robisz online. Cały Twój ruch internetowy zostanie bezpiecznie zaszyfrowany, gdy połączysz się z serwerem VPN. Oto, co musisz zrobić.

 1. Udaj się do ExpressVPN i załóż konto VPN.
 2. Pobierz / zainstaluj Oprogramowanie VPN na urządzeniu Kodi.
 3. Po otwarciu aplikacji VPN, połączyć się z serwerem VPN.
 4. Na koniec otwórz Kodi i obejrzyj dowolny film, program telewizyjny lub transmisję na żywo całkowicie anonimowo.

ExpressVPN to najlepsza usługa Kodi VPN, której możesz użyć do anonimowego przesyłania strumieniowego treści z nieoficjalnych dodatków do Kodi. Wynika to głównie z tego, że ich aplikacje VPN są zoptymalizowane do współpracy z Kodi. Możesz jednak również zarejestrować się u innych dostawców VPN.

Jak zainstalować nowe repozytorium Fusion

Jeśli chcesz zainstalować nowe repozytorium Fusion na Kodi 17.3 Krypton, wykonaj następujące kroki.

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po uruchomieniu Kodi Krypton, jest kliknięcie Ustawienia Ikona w lewym górnym rogu.
 • Następnie przejdź do Ustawienia systemowe -> Tryb ekspercki -> Dodatki.
 • Pamiętaj, aby włączyć ‘Nieznane źródła.’ W przeciwnym razie nie będzie można instalować dodatków innych firm.
 • Kiedy pojawi się okno ostrzegawcze, kliknij ‘Tak’.
 • Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij ikonę „Ustawienia”.
 • Stąd przejdź do Menedżera plików -> Dodaj źródło.
 • Wybierz Brak, a następnie wprowadź następującą ścieżkę bez cudzysłowów „Http://fusion.tvaddons.co”.
 • Nazwij go „Fusion” i kliknij „OK”.
 • Na ekranie głównym Kodi wybierz Dodatki.
 • Kliknij na Ikona instalatora pakietu w lewym górnym rogu.
 • Wybierać „Zainstaluj z pliku zip” -> Połączenie -> Kodi Repos -> język angielski
 • Wybierz repository.xbmchub-x-x-x.zip i zainstaluj.
 • Poczekaj, aż zobaczysz powiadomienie włączone repozytorium TVAddons.
 • Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium.
 • Wybierać Repozytorium dodatków TVAddons.co aby to otworzyć.
 • Kliknij Dodatki wideo -> USTVNow Plus i naciśnij zainstaluj.
 • Poczekaj, aż zobaczysz powiadomienie USTVNow Plus Addon Enabled.
 • Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i wybierz zakładkę „Dodatki” z lewej kolumny.
 • Tutaj pojawią się wszystkie zainstalowane przez Ciebie dodatki wideo, w tym USTVNow Plus.

TVAddons powraca – końcowe myśli

W porównaniu z tysiącami dodatków innych firm, tylko kilka wtyczek znajduje się w nowym repozytorium TVAddons. Możesz rzucić okiem, postępując zgodnie z powyższym przewodnikiem instalacji. Pamiętaj jednak, aby nie podejmować niepotrzebnego ryzyka. Zawsze łącz się z serwerem VPN przed użyciem Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map