Jak obejść Wielką zaporę ogniową w Chinach

Obywatele chińscy, a także zagraniczni emigranci mieszkający w Chinach kontynentalnych, nie mogą odwiedzać witryn takich jak Google, Facebook, Twitter i wiele innych. Ta forma cenzury internetowej jest wdrażana przy użyciu Wielkiej zapory ogniowej w Chinach. Aby obejść te bloki, wielu zaczęło korzystać z wirtualnych sieci prywatnych, zwanych potocznie VPN. Jednak sieci VPN są zakazane w Chinach od 2017 r. Wcześniej ostrzegli również swoich obywateli, że wszystkie usługi VPN zostaną zablokowane do kwietnia 2018 r. Na szczęście istnieje wiele sieci VPN, które nadal pozwalają użytkownikom ominąć Wielką zaporę ogniową w Chinach. Należą do nich jedne z najpotężniejszych i najbardziej niezawodnych usług VPN, które są dostępne na rynku od ponad 5 lat i podjęły znaczne wysiłki, aby uniknąć blokady VPN chińskiego rządu. Wszyscy ci dostawcy VPN oferują nieograniczoną przepustowość, a ich serwery obejmują różne kraje na całym świecie.


Najlepsze sieci VPN, które wciąż omijają Wielką zaporę ogniową Chin

Najlepsze sieci VPN, które wciąż omijają Wielką zaporę ogniową Chin

Najlepsze sieci VPN, które wciąż omijają Wielką zaporę ogniową Chin

Znalezienie sieci VPN, która nadal działa w Chinach, stało się dość trudne. Przetestowaliśmy wielu dostawców usług VPN i wielu z nich nie działa już w Chinach kontynentalnych. W poniższej recenzji wymieniliśmy najlepsze sieci VPN, które nadal umożliwiają uniknięcie Wielkiej zapory ogniowej w Chinach.

ExpressVPN

ExpressVPN są preferowaną siecią VPN dla chińskich użytkowników w 2018 roku. Przyjazny dla użytkownika projekt aplikacji mobilnych i stacjonarnych ExpressVPN przyciągnął chińską publiczność, a strona internetowa ExpressVPN jest również bardzo łatwa w użyciu. Dla początkujących i nietechnicznych użytkowników ExpressVPN jest uważany za idealny wybór z następujących powodów:

 • Aplikacja ExpressVPN jest prosta w konfiguracji.
 • ExpressVPN ma serwery VPN rozproszone po całym świecie.
 • Zapewniają również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy swoim użytkownikom.
 • ExpressVPN nadal działa w Chinach kontynentalnych.

NordVPN

NordVPN od kilku lat pozostają dominującym graczem na chińskim rynku VPN. Używają pewnych agresywnych technik, aby rozwiązać ograniczenia blokowania VPN nałożone przez chiński rząd. Powody, dla których ludzie wolą NordVPN niż innych dostawców usług VPN, są następujące:

 • Mają dobrze zaprojektowane oprogramowanie z intuicyjnym interfejsem graficznym dla platform mobilnych i komputerów stacjonarnych.
 • Pozwalają użytkownikom na uruchomienie 6 jednoczesnych połączeń przy użyciu jednego konta VPN, które nie jest oferowane przez innych konkurentów. (Większość dostawców usług VPN zezwala na tylko 3-5 połączeń jednocześnie)
 • Zapewniają również trzydziestodniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

VyprVPN

VyprVPN oferują bardziej przejrzyste usługi VPN w porównaniu do innych dostawców. Ich produkt wykorzystuje protokół „Chameleon”, który jest ich koncepcją poprawiającą bezpieczeństwo. Ta technologia jest najlepszym protokołem szyfrowania, ponieważ jest uważana za jedną z niewielu, która kiedykolwiek była w stanie przebić się przez niezniszczalną zaporę ogniową w Chinach. Używa niezmodyfikowanego OpenVPN 256-bitowego szyfrowania i zapobiega DPI, blokowaniu VPN i ograniczaniu przepustowości przez szyfrowanie metadanych. Inne rzeczy, które możesz podziwiać w VyprVPN, to:

 • Oferują bardziej przejrzyste i niezawodne usługi z oprogramowaniem przyjaznym dla użytkownika.
 • Możesz zainstalować aplikację VyprVPN na swoim komputerze PC, Mac, Android lub iOS,
 • Możesz przetestować VyprVPN za darmo dzięki 3-dniowej wersji próbnej.

Działają w branży VPN od 2009 roku, a GoldenFrog, ich spółka macierzysta, oferuje różne usługi online od ponad dziesięciu lat. Firma koncentruje się silnie na rynku chińskim i dostosowała się do różnych przepisów zaproponowanych przez chiński rząd.

PureVPN

Z ponad 1 milionem użytkowników na całym świecie, PureVPN są jeszcze jednym znanym dostawcą VPN wśród chińskich obywateli. Mają szybko rosnącą bazę użytkowników w Chinach i zaktualizowali swój projekt oprogramowania, aby był bardziej wydajny i przyjazny dla użytkownika. Oferują doskonałe prędkości pobierania i są preferowane przez użytkowników, którzy lubią oglądać strumieniowe filmy online.

Zapewniają również narzędzie do wyboru serwera VPN w zależności od preferencji. Podając konkretne instrukcje dla oprogramowania dotyczące tego, jakiego rodzaju usług oczekujesz, takich jak przesyłanie strumieniowe treści w USA lub Wielkiej Brytanii, pobieranie filmów lub uzyskiwanie dostępu do zabronionych stron internetowych, sugeruje serwer VPN, który jest najbardziej odpowiedni dla Twoich wymagań.

PureVPN oferuje niedrogi produkt, a jego ceny są tańsze w porównaniu z innymi konkurentami. Właśnie dlatego preferują je klienci szukający niedrogich usług VPN.

BulletVPN

BulletVPN to prosty i niezawodny dostawca usług VPN, który działa bez zarzutu w Chinach. BulletVPN ma dedykowane aplikacje dostępne dla systemów Android, Mac, Windows PC, Amazon Fire TV Stick i platform iOS.

Zapewniają również usługi SmartDNS wraz ze swoim produktem VPN. Możesz używać ich usługi DNS do odblokowywania usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Hulu, z dużą prędkością bez konieczności łączenia się z serwerem VPN.

Których sieci VPN należy unikać w Chinach?

Powinieneś zrozumieć, że chiński rząd dokonuje ciągłych zmian w zakresie zasad i przepisów, które blokują ich obywatelom korzystanie z jakichkolwiek usług VPN w Chinach. Powinieneś starannie wybrać dostawcę VPN, który może szybko dostosować się do tych nagłych zmian.

Wybór bezpłatnych usług VPN lub drobnych dostawców może być przyczyną problemów. Nie będą mieli wystarczających zasobów, aby zmodyfikować swoje oprogramowanie, aby ominąć czujniki internetowe Wielkiej zapory ogniowej w Chinach. W rezultacie możesz mieć trudności z połączeniem się z ich serwerami VPN z Chin.

Należy również zapytać o oferowaną przez nich obsługę klienta i czy wymagają numeru telefonu w celu uwierzytelnienia. Może to być ryzykowne, ponieważ rząd może śledzić relacje między tobą a dostawcą VPN. Przed dokonaniem wyboru należy dokładnie ocenić wszystkie zalety i wady każdej usługi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map