Najbezpieczniejsza sieć VPN zapewniająca prywatność i bezpieczeństwo online

Cyberprzestępczość rośnie, a ci, którzy nie mają odpowiedniej ochrony, mogą bardzo drogo zapłacić w najbliższej przyszłości. O ile Internet stworzył medium, które pozwala na szybką komunikację, szeroko zakrojone badania, a nawet lepsze sieciowanie za pośrednictwem mediów społecznościowych, stał się także miejscem polowań, gdzie spamerzy i hakerzy opracowują taktykę, którą mogą zastosować wobec niczego niepodejrzewających osób. Liczba doświadczonych cyberprzestępców stale rośnie z dnia na dzień, a te niegrzeczne osoby wymyślają dość wyrafinowane sposoby na oszukanie osób prywatnych i korporacyjnych ich prywatnych danych.


Najbezpieczniejsza sieć VPN zapewniająca prywatność i bezpieczeństwo online

Najbezpieczniejsza sieć VPN dla prywatności online & Bezpieczeństwo

Media nie zawstydzają się również zgłaszaniem przypadków, w których prywatne informacje o ludziach były gromadzone niezgodnie z prawem, a jednym z największych przypadków był skandal dotyczący Facebook-Cambridge Analytica. Biorąc pod uwagę, że zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i drobni przestępcy zastanawiają się nad metodami, których mogliby użyć do nielegalnego przechwytywania danych użytkowników, ryzyko związane z pozostawaniem bez ochrony w Internecie jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Tego rodzaju zagrożenie wymaga działań zapobiegawczych, a my mamy odpowiednie rozwiązanie, aby wdrożyć i chronić swoje dane w Internecie.

Korzystanie z VPN w celu zachowania bezpieczeństwa w Internecie

Wirtualna sieć prywatna, lepiej znana jako VPN, jest jedną z potężnych odpowiedzi na ten problem. Jest to usługa, która działa poprzez szyfrowanie połączenia natychmiast po dołączeniu do sieci poprzez zarejestrowanie się u dostawcy. Po ustanowieniu połączenia z dowolnym zdalnym serwerem Twoje dane będą odtąd przesyłane w bezpieczny, zaszyfrowany sposób. Twoja subskrypcja VPN pozwoli również uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, ponieważ po nawiązaniu połączenia ze zdalnym serwerem będzie wyglądać, jakbyś był oparty na dowolnym serwerze, z którym się łączysz..

Wybór usługi VPN do subskrypcji może być bardzo trudny, zwłaszcza jeśli robisz to po raz pierwszy. Aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie, mamy listę czynników, które należy sprawdzić, analizując usługi VPN dostępne na rynku:

 • Funkcje bezpieczeństwa i prywatność: Zwróć uwagę na wszelkie unikalne funkcje, które pozwalają twojemu dostawcy zaoferować połączenie, które jest bezpieczniejsze niż w przypadku innych usług.
 • Obsługa klienta: Łatwość dotarcia do zespołu obsługi klienta Twojego dostawcy to duży plus.
 • Prędkości pobierania: sieci VPN nieznacznie spowalniają twoje połączenie internetowe. Aby temu przeciwdziałać, najlepiej poszukać dostawcy, który ma naprawdę szybkie serwery.
 • Zasady rejestrowania & Jurysdykcja: Różni dostawcy mają różne zasady dotyczące rejestrowania danych. Upewnij się, że skontaktujesz się ze swoim dostawcą, aby dowiedzieć się, jaki jest ich dostawca.
 • Obsługa torrentów: jeśli zamierzasz dużo udostępniać i pobierać pliki, potrzebujesz dostawcy skonfigurowanego w sposób, który obsługuje tego rodzaju działania.

Najbezpieczniejsze sieci VPN dla prywatności online & Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o najbezpieczniejsze sieci VPN, z którymi można się zarejestrować, naprawdę nie ma tak wielu opcji. Unikaj bezpłatnych sieci VPN, ponieważ często mogą one zagrozić bezpieczeństwu online zamiast go chronić. Oto najbezpieczniejsze sieci VPN od 2018 roku:

1. ExpressVPN

Jest to jeden dostawca, który jest liderem rynku od samego początku. ExpressVPN została założona na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2009 roku i od tego czasu zdobyła liczne nagrody za jakość usług. ExpressVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które zależy od OpenVPN jako głównego protokołu VPN. Usługa ma dostęp do około 2000 serwerów i zerową politykę rejestrowania, która gwarantuje, że Twoje informacje pozostaną prywatne i nieznane nawet samemu ExpressVPN. Ich serwery są również jednymi z najszybszych w branży, a dzięki obsłudze klienta dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nigdy nie będzie za późno ani za wcześnie, aby skontaktować się z nimi z problemami. Ich pakiet zawiera również usługę DNS, którą możesz wybrać zamiast VPN, chociaż powinieneś wiedzieć, że ta ukrywa tylko Twoją lokalizację bez szyfrowania. Ich sieć serwerów obejmuje również serię ukrytych serwerów, które pozwolą ci przebić się nawet przez najtrudniejsze zapory ogniowe w zależności od tego, gdzie hostowana jest witryna, do której masz dostęp. Lista dodatkowych funkcji, które ma do zaoferowania ta usługa, to przełącznik zabijania Internetu, który wyłącza Internet w przypadku zakłócenia usługi VPN, oraz usługa ochrony przed wyciekiem DNS, która zapobiega przesyłaniu żądań DNS z niewłaściwej listy . Aby dowiedzieć się więcej o usłudze, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN. Po zakończeniu możesz także zapoznać się z ich 30-dniową ofertą próbną z gwarancją zwrotu pieniędzy.

2. NordVPN

VPN z siedzibą w Panamie zapewnia dostęp do około 4000 serwerów w swojej sieci. Już samo to gwarantuje dostęp do tak szerokiego zakresu stron internetowych, co oznacza, że ​​użytkownicy nie mają się czym martwić podczas łączenia. Usługa oferuje wiele przydatnych funkcji, a większość z nich koncentruje się na zmaksymalizowaniu ochrony swoich subskrybentów online. Weźmy na przykład ich funkcję podwójnego szyfrowania. Ta funkcja pozwala użytkownikom przekazywać ruch przez dwa serwery zamiast jednego, podwajając tym samym poziom ochrony. Ponadto użytkownicy będą mogli wybrać serwery, z którymi mają się połączyć, na podstawie pracy wykonywanej online. NordVPN oferuje serwery zoptymalizowane pod kątem gier online, torrentów, strumieniowania HD, a także pobierania dużych plików. Jeśli zastanawiasz się nad ochroną więcej niż jednego urządzenia, NordVPN zapewni ci ochronę, ponieważ obsługują do 6 różnych połączeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową recenzją NordVPN, aby dowiedzieć się więcej o NordVPN.

3. CyberGhostVPN

Aby mieć listę subskrybentów złożoną z ponad 15 milionów użytkowników, CyberGhost VPN zdecydowanie robi pewne rzeczy w swojej ofercie usług. Dostawca ma imponującą listę blisko 1300 serwerów, które działają w ponad 61 krajach. Ze względów bezpieczeństwa klienci mogą surfować pod 256-bitowym szyfrowaniem AES, co jest wystarczająco dobre, aby zarówno ich połączenie, jak i prywatne informacje były niedostępne dla złośliwych osób. Ich baza w Rumunii jest również z dala od wpływów wszelkich organów regulujących dane, co inspiruje wotum zaufania dla polityki zerowego rejestrowania w firmie. CyberGhost VPN obsługuje również torrentowanie wśród użytkowników i ma specjalne serwery, które to ułatwiają. Dostawca oferuje również różne wersje swojej aplikacji VPN, co umożliwia użytkownikom uruchomienie usługi na urządzeniach z systemem Windows, iOS, Linux lub Android. Dostawca VPN stosuje również idealną tajemnicę przekazywania, w której przy każdym logowaniu należy używać nowo zmontowanego klucza prywatnego. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co ten dostawca może dla Ciebie zrobić, poświęć trochę czasu, aby przejść przez nasza recenzja Cyberghost VPN.

Podsumowanie najbezpieczniejszych sieci VPN

Mówiąc o tym, jak „bezpieczna” jest usługa VPN, badany jest jej poziom wiarygodności. Sprawdziliśmy niektóre z najbardziej wiarygodnych usług VPN na rynku, więc jesteśmy pewni, że wszystkie trzy gwarantują całkowitą ochronę Twojego bezpieczeństwa online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map