Najbezpieczniejsze usługi VPN w 2020 roku

Większość ludzi zgodzi się, że biorąc pod uwagę rosnące zagrożenie atakami terrorystycznymi i brak poczucia bezpieczeństwa, rządy na całym świecie postępują właściwie, podejmując środki w celu monitorowania i śledzenia działań terrorystycznych w celu zapobiegania katastrofom. Właśnie dlatego mamy siedzibę rządu Wielkiej Brytanii ds. Komunikacji, amerykańską NSA, Chińczyków z ich wielką zaporą ogniową, a nawet centralny system monitorowania Indian. Może to nie być tak dobre intencje, jak w przypadku tych z nas, którzy mają głębokie poczucie prywatności i anonimowości w Internecie. Dlatego coraz więcej osób korzysta z VPN. Która sieć VPN jest najbezpieczniejsza w 2020 roku? Przeczytaj recenzję poniżej, aby się dowiedzieć.


Najbezpieczniejsze usługi VPN w 2020 roku

Najbezpieczniejsze usługi VPN w 2020 roku

Najbezpieczniejszy VPN w 2020 roku

Rodzaj usługi VPN wymaganej do ochrony nawet pod rządowym nadzorem musi być najwyższej jakości, z różnym poziomem szyfrowania. Na dzisiejszym rynku istnieją różne usługi, które twierdzą, że oferują ten wysoki poziom szyfrowania, ale bardzo niewiele z nich faktycznie oferuje. Aby pomóc Ci w podjęciu tej decyzji, postanowiliśmy dokonać przeglądu najlepiej zaszyfrowanych usług VPN na rynku. Czytaj.

1. ExpressVPN

Jako dostawca, który istnieje na rynku od prawie 8 lat, ExpressVPN jest w czołówce wszystkich technologii szyfrowania, które wciąż się pojawiają, starając się udostępnić je swoim klientom, gdy tylko będą mogli. Ich wiele poziomów szyfrowania wynika z różnych obsługiwanych protokołów VPN, z których niektóre obejmują SSTP, PPTP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP i L2TP / IPSec. Wszystkie te zapewniają ochronę klasy wojskowej przez twoje połączenie.

ExpressVPN oferuje pakiet cenowy, z którym wielu innych dostawców VPN nie byłby w stanie porównać, ale jeśli szukasz najlepszej formy szyfrowania na rynku, musisz się z tym pogodzić. Trzy oferowane plany cenowe pozwalają płacić w odstępach 1, 6 i 12 miesięcy, a ich rozległa sieć ponad 97 serwerów w ponad 75 krajach zapewnia, że ​​połączenie będzie aktywne przez cały okres subskrypcji.

Usługa zawiera również oprogramowanie kompatybilne z komputerem Mac, Androidem, Linuxem lub urządzeniem iOS, co oznacza, że ​​będziesz mógł uruchomić ją na wielu urządzeniach elektronicznych. Jeśli nie masz pewności, czy jest to usługa dla Ciebie, lepiej przetestuj ją przed podjęciem decyzji. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w której będziesz mógł zobaczyć, jak dobrze ich usługa będzie pasować do twoich preferencji. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów, ich zespół obsługi klienta będzie zawsze pod ręką, aby pomóc ci 24/7.

2. IPVanish

Z listą ponad 25 000 adresów IP, IPVanish użytkownicy mają do wyboru wiele wirtualnych lokalizacji. To gwarantuje im, że zawsze będą mieć ukrytą lokalizację, a tożsamość ukrytą. Protokoły takie jak OpenVPN, PPTP i L2TP zapewniają, że połączenie każdego jest dobrze zabezpieczone, a przy 7,50 USD za jeden miesiąc, 20,24 USD za 6 miesięcy lub 59,49 USD za rok, wartość, którą dostajesz, wcale nie jest taka zła.

W przeciwieństwie do większości innych dostawców, IPVanish oferuje tylko 7 dni gwarancji zwrotu pieniędzy. Czas trwania jest nieco krótki, aby dowiedzieć się dokładnie, jak dobrze działa ich usługa, ale zachęcamy wszystkich, aby w pełni wykorzystali to, testując wszystko. Aplikacje dostarczane z tą usługą pozwalają na działanie na Androidzie, iOS, Windows, Macu i Mac OS X bez żadnych problemów, choć nie ma jeszcze nic dla tych, którzy mieli nadzieję na uruchomienie go w systemie Linux. Procedura konfiguracji jest dość prosta, a dla każdego, kto nie jest pewien, co robić, istnieje wiele samouczków i przewodników wideo, które pomogą Ci w drodze.

3. NordVPN

Z 1,1015 serwerami i wciąż rośnie, NordVPN nadal pracuje nad zwiększeniem niezawodności dla swoich klientów, co wydaje się być dla nich naprawdę dobre. Oferują również do 6 jednoczesnych połączeń, a legion ludzi rejestruje się z nimi na podstawie tej możliwości. Ich dwuletnia oferta za 3,29 USD miesięcznie również wyróżnia się na rynku, a ich szyfrowanie 2048 zapewnia wszystkim, którzy subskrybują, ciągłą ochronę. Funkcje, takie jak wyłącznik zabijania Internetu i silna ochrona DNS, uzupełniają jego listę mechanizmów bezpieczeństwa.

4. CyberGhostVPN

Bycie w Rumunii oznacza CyberGhost nie musi przestrzegać żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych usług VPN z siedzibą w USA lub Wielkiej Brytanii. Zapewnia to klientom, że będą mogli kontynuować przeglądanie bez obawy o zachowanie historii. To, oprócz różnych obsługiwanych protokołów VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec), pozwala im szyfrować dane klienta i zapewniać mu pełną ochronę online.

Ich dość duża sieć serwerów składająca się z ponad 1045 serwerów rozproszonych w 30 krajach sprawia, że ​​ich plany cenowe są raczej uczciwe, biorąc pod uwagę, że istnieje wielu innych dostawców, którzy płacą dużo więcej i mają znacznie mniejszą sieć. W przypadku abonamentu miesięcznego opłata wynosi 10,49 USD, za 6 miesięcy 35,40 USD, a przez 2 lata 69,60 USD. Będziemy musieli podziękować CyberGhost VPN za opracowanie dwuletniego planu, ponieważ nie widzieliśmy, aby oferował go inny dostawca.

Wniosek dotyczący najbezpieczniejszych usług VPN w 2020 r

Pomimo faktu, że większość usług VPN korzysta ze względnie tej samej technologii w świadczeniu swoich usług, są to unikalne funkcje i zaawansowane możliwości, które odróżniają je od siebie, nawet biorąc pod uwagę, który z nich ma najbardziej niezawodny poziom szyfrowania. Jeśli wybrałeś swojego dostawcę z naszej listy, daj nam znać, jak poszło, zostawiając komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map