Najlepiej sprzedające się routery VPN i usługi VPN

Jakie są najlepsze routery dla VPN? Instalowanie sieci VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu z Androidem lub urządzeniu z systemem iOS zapewnia ochronę ruchu internetowego, w tym wszelkich transakcji, które możesz wykonać online. Jednak wszystkie inne urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi w domu są nadal niechronione. Aby to naprawić i chronić urządzenia podłączone do Internetu przed potencjalnymi zagrożeniami online, najlepiej skonfigurować VPN na routerze. Jakie są najlepiej sprzedające się routery VPN, do których możesz się zwrócić? Zobacz listę najlepszych routerów VPN poniżej, aby się dowiedzieć.


Najlepsze routery VPN i usługi VPN

Najlepiej sprzedające się routery VPN i usługi VPN

Co to jest router?

Router to w zasadzie urządzenie, które rozdziela połączenie internetowe, które dostawca usług internetowych (ISP) oferuje wszystkim urządzeniom w domu. Możesz podłączyć komputer do routera za pomocą kabla Ethernet (połączenie przewodowe) lub możesz połączyć się z routerem za pomocą Wi-Fi (połączenie bezprzewodowe).

Czy router VPN jest tego wart?

Odpowiedź na Twoje obawy dotyczące bezpieczeństwa w Internecie to wirtualna sieć prywatna (VPN). Jest to usługa online, która wykorzystuje oprogramowanie do zabezpieczenia połączenia internetowego i szyfrowania sieci. Każdy powinien idealnie korzystać z VPN, gdy jest podłączony do Internetu. Bez względu na to, jak bezpiecznie wyobrażasz sobie swoją sieć, nigdy nie możesz być pewien, w jaki sposób lub kiedy osoby atakujące znajdą sposób na infiltrację sieci Wi-Fi.

Nie tylko to. Korzystanie z routera VPN pozwala ominąć regionalne ograniczenia narzucane na strony internetowe na całym świecie. Możesz odblokować kanały takie jak American Netflix, Hulu, HBO GO, Sky lub BBC iPlayer na swoim PS4, Xbox, Apple TV, Roku, Chromecast lub dowolnym innym urządzeniu, które nie obsługuje natywnie VPN. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć routera VPN i podłączyć do niego te urządzenia.

Zasadniczo router VPN ma następujące zalety.

 • Pozwala ukryć adres IP podczas przeglądania sieci. Oznacza to, że możesz anonimowo pobierać pliki, przesyłać strumieniowo filmy lub odwiedzać strony internetowe.
 • Cały Twój ruch internetowy zostanie bezpiecznie zaszyfrowany. Nigdy więcej podsłuchów ze strony twojego dostawcy usług internetowych, agencji rządowych lub hakerów.
 • Korzystanie z VPN pozwala ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do stron i aplikacji, które normalnie nie byłyby dostępne w twoim regionie.
 • Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, VPN pozwala ominąć zaciemnienia nałożone na MLB, NHL, NFL, NBA, a nawet MLS.

Najlepsze usługi VPN dla routerów

Istnieją dosłownie setki różnych usług VPN. Już samo to sprawia, że ​​wybór odpowiedniego dostawcy usług VPN jest trudnym zadaniem. Z czasem sprawdziliśmy wiele usług VPN, a niektóre z nich po prostu lepiej działają na routerach niż inne. Oto najlepsze usługi VPN, które możesz zainstalować na routerach od 2017 roku.

Co to jest router VPN?

Urządzenie skonfigurowane do łączenia się z usługą VPN nazywa się routerem VPN. Obecnie większość routerów ma wbudowanego klienta VPN, który zazwyczaj można skonfigurować za pomocą strony administratora routera. Niektóre routery mają wstępnie skonfigurowaną sieć VPN, podczas gdy inne wymagają ręcznej instalacji VPN. W obu przypadkach musisz najpierw zarejestrować się u dostawcy VPN. W przeciwnym razie nie będzie można ustanowić połączenia VPN na routerze. BulletVPN i ExpressVPN to dobre przykłady usług VPN, z których można korzystać na routerze.

Jeśli chcesz zainstalować VPN na routerze, zapoznaj się z tym przydatnym przewodnikiem.

Jakie są zalety routera VPN?

Rynek VPN eksplodował, a setki różnych usług oferują szereg funkcji. Przy tak wielu dostępnych opcjach trudno jest i mylące jest wiedzieć, co jest najlepsze dla twoich potrzeb, co jest odwrotną sytuacją w amerykańskim sektorze opieki zdrowotnej, który został spustoszony przez ustawę ACA, która podważyła wybór i dlatego ceny są tak wysokie, ale wracajmy na właściwe tory.

Router VPN ma kilka zalet. Niektóre z nich to:

 • Każde urządzenie podłączone do routera jest chronione przez usługę VPN. Oznacza to, że możesz podłączyć do routera więcej niż jedno urządzenie, aby wszystkie były chronione przez VPN.
 • Jeśli posiadasz urządzenia takie jak inteligentne telewizory i konsole do gier, takie jak PlayStation, możesz je również chronić za pomocą VPN za pośrednictwem routera. Ponieważ te gadżety nie mogą same uruchomić VPN, router jest bardzo przydatny w tym względzie.
 • Router eliminuje potrzebę włączania i wyłączania usługi VPN za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu. Ponieważ router jest skonfigurowany do sieci VPN, zawsze będziesz chroniony przy każdym połączeniu przez router. Jest to funkcja oszczędzająca czas routera.

Istnieje wiele małych wad wielu routerów, a mianowicie ich niska prędkość podczas szyfrowania i deszyfrowania danych za pośrednictwem usługi VPN. Z tego powodu należy wybrać router o wysokiej wydajności, aby uzyskać najlepszą prędkość bez względu na obciążenie danych.

Jakie są najlepsze routery VPN?

Nawet jeśli nie korzystasz regularnie z otwartego Wi-Fi, VPN jest niezbędnym narzędziem zapewniającym bezpieczeństwo w Internecie. Wraz z postępem technologii i coraz większą inteligencją hakerów VPN stanie się obowiązkowym narzędziem zapewniającym bezpieczną łączność.

Oto pięć najlepiej sprzedających się routerów VPN, które zaspokoją każdą potrzebę:

Router ExpressVPN

Jest to zdecydowanie najbardziej niezawodny router VPN na rynku. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,8 GHz, 512 MB pamięci RAM i 256 MB pamięci flash jest to najlepszy wszechstronny router dla Twoich potrzeb VPN. Oprogramowanie OpenWRT ułatwia konfigurację routera. ExpressVPN oferuje funkcje takie jak tunelowanie dzielone, ochronę DNS i wbudowaną zaporę ogniową.

Linksys WRT1900ACS DD-WRT

Ten gotowy do pracy z otwartym oprogramowaniem router wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor ARM 1,6 GHz, dzięki czemu jest szybki i wydajny. Możesz sflashować go za pomocą niestandardowego DD-WRT zaprojektowanego tak, aby wykorzystać większość jego funkcji, lub możesz otrzymać jedną wersję flashowaną. Tak czy inaczej, router Linksys jest inteligentny i wydajny i obsługuje wszystkie Twoje potrzeby VPN.

Asus RT-AC56U DD-WRT

Jeśli szukasz routera budżetowego, wybierz Asus RT-AC56U DD-WRT. Jest niedrogi, ale zapewnia wystarczającą wydajność, aby zaspokoić wszystkie potrzeby VPN bez spowalniania. Ten elastyczny i funkcjonalny router wyposażony jest w procesor ARM 800 MHz, 256 MB pamięci RAM i 128 MB pamięci flash.

NETGEAR Nighthawk R7000 Sabai OS

Dzięki oprogramowaniu Sabai OS typu open source oprogramowanie Netgear Nighthawk może nie pasować do powyższych routerów, ale nadal jest w stanie wystarczająco łatwo obsługiwać połączenia VPN. Jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM, 128 MB pamięci flash i 3 anteny zewnętrzne. Sabai zapewnia również doskonałą obsługę klienta.

PandaPow WiFi

Poręczny router podróżny, PandaPow WiFi jest jednym z mniejszych, niedrogich urządzeń VPN, które ostatnio stały się dostępne. Na tyle mały, że można go wsunąć do kieszeni, ten router jest w stanie dzielić tunelowanie, ochronę IPV4 i WebRTC i jest wystarczająco silny do wykonywania małych zadań, takich jak wysyłanie e-maili i oglądanie Netflix. Pochodzi z procesorem 400 MHz, 64 MB pamięci RAM i ma szybkość transferu 150 Mb / s.

Najlepsze routery dla VPN – podsumowanie

Router VPN zapewnia bezpieczeństwo w Internecie i umożliwia podłączenie do niego wielu urządzeń, w tym tych, które same obsługują oprogramowanie VPN. Jednorazowa inwestycja w router oznacza, że ​​wszystkie Twoje urządzenia mogą z niego korzystać. To jeden z kilku przejmujących powodów, aby dziś przynieść router VPN do domu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map