Najlepsza sieć VPN dla Afryki

Twoja lista miejsc, do których warto się udać, byłaby naprawdę niekompletna, gdyby nie wybrano miejsca docelowego w Afryce. W rzeczywistości, jeśli członkowie rodziny królewskiej, tacy jak Kate Middleton i książę William, zdecydują się na zaręczyny podczas wakacji w Kenii, to wiele stracisz, jeśli nadal nie wybierzesz się tam. W Afryce jest tyle przyrody do zobaczenia, dziedzictwa do odkrycia i kultury, którą można poznać. Planowanie podróży byłoby naprawdę ogromną przysługą.


Najlepsza sieć VPN dla Afryki

Najlepsza sieć VPN dla Afryki

Internet w Afryce

Jedyną rzeczą, z którą prawdopodobnie będziesz musiał się zmagać, zwłaszcza jeśli pochodzisz z rozwiniętego świata, jest brak infrastruktury w większości krajów afrykańskich. Oczywiście niektórzy radzą sobie lepiej niż inni. Tak więc naprawdę musisz dostosować się do obecnej sytuacji w oparciu o to, co dzieje się obecnie w kraju, w którym przebywasz. Na przykład pod względem udostępniania Internetu i dostępności kontynent naprawdę nie radzi sobie tak dobrze jak reszta na świecie. Najwyższy poziom penetracji Internetu na kontynencie wynosi około 80%, a dotyczy to Kenii. Ponadto statystyki te odzwierciedlają jedynie sytuację na obszarach miejskich i wokół nich. Idź dalej, na przykład, im więcej obszarów wiejskich, a zauważysz wyraźną różnicę w łączności.

W połączeniu z faktem, że większość krajów afrykańskich ma bardzo surowe rządy, oznacza to, że możesz napotkać pewne problemy z prywatnością i łącznością, gdy tylko wylądujesz gdziekolwiek w Afryce, gdzie możesz się udać. Na przykład w Ugandzie niedawno nałożono podatek od mediów społecznościowych w celu kontroli treści publikowanych w mediach społecznościowych. Wyobraź sobie, że; płacąc rządowi za to, co publikujesz na swoich osobistych platformach społecznościowych.

Niektóre kraje bardzo chętnie śledzą opinie na temat ich reżimów w Internecie. Blokują nawet dostęp do strony, jeśli naprawdę chcą zablokować rozprzestrzenianie się niektórych informacji. Jeśli napotkają uczucia, których nie lubią, autor może znaleźć się w więzieniu, jeśli nie będą ostrożni. Jest to ponura rzeczywistość, z którą żyje większość obywateli mieszkających w zdecydowanej większości krajów afrykańskich. Ale sprawa wcale nie musi być taka sama, jeśli masz nadzieję, że polecisz tam jako cudzoziemiec.

Korzystanie z VPN w Afryce

Zarejestrowanie się u dostawcy wirtualnej sieci prywatnej jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby zapewnić sobie nieuregulowane przeglądanie podczas podróży do Afryki. VPN jest w stanie zabezpieczyć twoje połączenie przez szyfrowanie. Umożliwia to prowadzenie działalności online bez martwienia się, że ktoś śledzi Twoją aktywność. Nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie miał pojęcia o tym, co robisz online, dzięki czemu Twoja praca online będzie prywatna i poufna.

Kolejną ogromną zaletą korzystania z uprzejmości VPN jest Twoja anonimowość w Internecie. Korzystanie z VPN oznacza, że ​​możesz ukryć swoją tożsamość w witrynach, które zdecydujesz się odwiedzić. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz uzyskać dostęp do witryn, które mogły znajdować się na czarnej liście rządu kraju, do którego możesz podróżować. Ten poziom anonimowości zapewnia również dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi, których usługi nie byłyby dostępne, gdyby okazało się, że mieszkasz w Afryce. Dostęp do takich witryn jest przyznawany, ponieważ zmieniłeś adres IP dzięki połączeniu z serwerem z innego kraju.

Najlepsze VPN dla Afryki

Wszystko to są korzyści, które możesz zyskać dzięki usłudze VPN, ale tylko jeśli wybierzesz właściwą. Właściwy w tym kontekście to taki, który zapewnia niekwestionowane bezpieczeństwo online i oferuje prędkości, które zwykle nie zmuszałyby Cię do przyzwyczajenia się do tego, do czego nie jesteś przyzwyczajony. Znalezienie idealnego dostawcy zależy oczywiście od Twoich potrzeb. Aby zawęzić zakres, mamy już kilka sugestii, które z pewnością okażą się bardzo pomocne. Zobacz naszą krótką listę najlepszych VPN dla Afryki.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ustala poprzeczkę dość wysoko, jeśli chodzi o to, czego można oczekiwać od uznanego dostawcy. Dzięki około 2000 serwerom i obecności w krajach afrykańskich, takich jak Algieria, Egipt, Kenia i Republika Południowej Afryki, usługa ta jest w stanie zabezpieczyć Twoje połączenie. ExpressVPN wybiera OpenVPN jako protokół, na którym opiera się ich najskuteczniejsze bezpieczeństwo. Umożliwia także użytkownikom przejście na PPTP, L2TP oraz zarówno IKEv1, jak i IKEv2, w zależności od preferencji lub urządzenia.

ExpressVPN jest również najlepszym dostawcą, do którego możesz się zwrócić, jeśli jesteś użytkownikiem VPN po raz pierwszy. Ich obsługa klienta jest zawsze bardziej niż chętna do udzielania wskazówek i pomocy wszystkim, którzy pytają, ponieważ są oni dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno przez czat na żywo, jak i e-mail. ExpressVPN jest również jednym z niewielu dostawców oferujących usługi, takie jak tunelowanie dzielone i VPN Kill Switch. Dostajesz także serwery stealth do przeglądania ograniczonych części Internetu w krajach o bardzo wysokim poziomie cenzury. Aby dowiedzieć się, co jeszcze czeka na Ciebie po subskrypcji, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN jest kolejnym trudnym konkurentem w branży VPN, który jest bardzo warty rozważenia. Po pierwsze, usługa ma siedzibę w Estonii, która jest już doskonałym miejscem do posiadania firmy VPN, ponieważ nie ma żadnych przepisów dotyczących danych, do których przestrzegania musiałaby się stosować. Usługa nie ma tak dużej obecności serwera. Jednak dostępne serwery VPN obsługują najpopularniejsze miejsca docelowe na świecie.

BulletVPN pozwala również użytkownikom na jednoczesne uruchomienie do 3 jednoczesnych połączeń, co oznacza, że ​​masz szansę zabezpieczyć większość urządzeń obsługujących Internet. Klient VPN oferowany przez BulletVPN jest również dość łatwy w obsłudze i nawigacji oraz jest kompatybilny z urządzeniami z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows i Linux. BulletVPN obejmuje również subskrypcję usługi Smart DNS, która doskonale nadaje się do obejścia bloków ograniczających geograficznie. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co dostawca zawiera w swoim pakiecie VPN, zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN gwarantuje, że jego subskrybenci uzyskają to, co najlepsze w zakresie ochrony online, a tak wiele funkcji gwarantuje poprawę bezpieczeństwa online oferowanego przez usługę. Każdy, kto wybierze się do Afryki, nie powinien martwić się o obecność serwerów, ponieważ usługa ma około 4000 na całym świecie, z czego 18 w Egipcie i Południowej Afryce. NordVPN jest również dość hojny pod względem liczby obsługiwanych połączeń, umożliwiając użytkownikom podłączenie do 6 dodatkowych urządzeń na tym samym koncie użytkownika.

Ten dostawca VPN ma również obsługę udostępniania plików P2P i Tor przez VPN dla zwiększenia anonimowości. Dostępne są również zaciemnione serwery dla serwerów z krajów wysoko cenzurowanych, dedykowane adresy IP dla tych, którzy nie chcą dzielić się swoimi serwerami z nikim innym, a także podwójne serwery VPN zapewniające dwukrotny poziom ochrony. NordVPN ma również funkcję Cybersec. Pomaga to chronić przeglądarkę przed szkodliwymi reklamami i złośliwym oprogramowaniem. Funkcja SmartPlay jest świetna dla użytkowników, którzy są bardziej zainteresowani uzyskaniem dostępu do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Aby uzyskać głębszy wgląd w to, w jaki sposób wszystkie te dodane narzędzia poprawiłyby wrażenia z korzystania z Internetu, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu NordVPN.

Najszybsze prędkości Internetu w Afryce 

Oto lista krajów, które oferują najlepszą łączność z Internetem w Afryce. Możesz także sprawdzić naszą listę najszybszych krajów internetowych na całym świecie.

 1. Kenia
 2. Seszele
 3. Afryka Południowa
 4. Maroko
 5. Tunezja
 6. Madagaskar
 7. Zimbabwe
 8. Zambia
 9. Ghana
 10. Liberia
 11. Uganda
 12. Nigeria

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Afryki

Pomimo wielu przepisów dotyczących korzystania z Internetu w wielu częściach Afryki, nie jest to naprawdę wymówka, aby skreślić go z listy miejsc do odwiedzenia. Zdobądź wiarygodną sieć VPN, aby zadbać o swoją obecność w Internecie, a będziesz gotowy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map