Najlepsza sieć VPN dla bankowości internetowej

Wśród wielu udogodnień, jakie do tej pory zapewniały nam postępy technologiczne, pojawienie się bankowości internetowej jest tym, z czym wszyscy możemy się zgodzić, pomogło nam zaoszczędzić dużo czasu i energii. Ludzie mogą teraz poruszać się po pieniądzach za pomocą kliknięcia przycisku i wykonywać transakcje, które w innym przypadku wymagałyby przejścia z punktu A do punktu B, tylko w kolejce, która zajęłaby większość dnia . Wiele osób nie wie, że możesz użyć wirtualnej sieci prywatnej, czyli VPN, aby dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa do wszystkich transakcji online. Biorąc to pod uwagę, oto nasza najlepsza VPN do przeglądu bankowości internetowej.


Najlepsza sieć VPN dla bankowości internetowej

Najlepsza sieć VPN dla bankowości internetowej

Najlepsza sieć VPN dla bankowości internetowej – podsumowanie

Oto najlepsi dostawcy usług VPN, na których możesz polegać przy bezpiecznych i szyfrowanych transakcjach bankowości internetowej:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. NordVPN
 6. VyprVPN

Bankowość internetowa i kwestie bezpieczeństwa

Ponieważ coraz więcej osób nadal korzysta z możliwości przenoszenia pieniędzy bez konieczności udawania się do banku, problemy związane z bezpieczeństwem nadal mają duży wpływ na tych, którzy jeszcze nie skorzystali z bankowości internetowej. Liczba przypadków, w których pieniądze zostały uzyskane w wyniku oszustwa po udanej próbie włamania, jest o wiele za duża i, szczerze mówiąc, jest to więcej niż wystarczający dowód dla osób nieswoistych do rozstrzygnięcia sprawy.

VPN dla bankowości internetowej

Nie wiedzą jednak, że spora liczba osób polegających na bankowości internetowej robi to z pewnymi środkami ostrożności, ponieważ tak samo dbają o swoje pieniądze, jak wszyscy inni. Zapewniają wiarygodną usługę VPN, która działa w celu szyfrowania połączenia za każdym razem, gdy są online. W ten sposób za każdym razem, gdy dokonują transakcji, ich dane osobowe są bezpieczne, dlatego nikt nie jest w stanie odebrać żadnych ważnych informacji, takich jak numer karty kredytowej i uzyskać nielegalny dostęp do swoich kont. Dotyczy to zwłaszcza osób, które przeprowadzają się i muszą korzystać z publicznych hotspotów Wi-Fi w celu realizacji transakcji bankowych online.

Najlepsza VPN do analiz bankowości internetowej

Korzystanie z usługi VPN zapewnia ogromne korzyści dla użytkownika, jednak należy również upewnić się, że subskrybowana usługa to taka, która oferuje usługi wysokiej jakości i optymalne bezpieczeństwo online. Aby Ci w tym pomóc, dokonaliśmy przeglądu 4 dostawców, którzy naszym zdaniem cieszą się dobrą reputacją i są godni uwagi. Spójrz na najlepsze VPN dla bankowości internetowej poniżej:

ExpressVPN

Nasza najlepsza rekomendacja dotyczy ExpressVPN, zarówno pod względem środków, które wprowadzili w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych wszystkich osób, jak i szybkiej odpowiedzi, jaką klienci otrzymają za każdym razem, gdy zgłaszają zapytanie.

Ich sieć ma silne 256-bitowe szyfrowanie AES, jest zabezpieczona SSL i obsługuje protokoły bezpieczeństwa L2TP, IPSec, OpenVPN i PPTP. Nie musisz również martwić się o przechowywanie historii ruchu, ponieważ dostawca ma silne zasady dotyczące zerowych dzienników. Klienci będą mogli cieszyć się nieograniczoną przepustowością i szybkością przesyłania danych, co oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do ilości przesyłania strumieniowego, pobierania lub torrentów, które możesz chcieć zrobić.

Ma ponad 1500 serwerów rozproszonych w 94 krajach, dzięki czemu zawsze masz wysokiej jakości połączenie, gdy jesteś online. Będziesz mieć możliwość jednoczesnego podłączenia do 3 urządzeń, wszystkie rozliczane w ramach jednego konta.

Jeśli zastanawiasz się nad przejściem na bankowość w ruchu, ExpressVPN ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji i ochronę danych. Jest świetny dla początkujących użytkowników i zawsze możesz skonsultować się z zespołem obsługi klienta, gdy napotkasz problem.

VyprVPN

Drugim na naszej liście jest VyprVPN, inny dostawca, który ma wiele funkcji i narzędzi, które pomogą zapewnić ochronę podczas każdej transakcji online. W rzeczywistości są jedną z niewielu firm, które bezpośrednio zarządzają wszystkimi swoimi serwerami, a to pomaga upewnić się, że nie dojdzie do żadnych naruszeń ani wycieków. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, będziesz mógł wybierać spośród PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSEC i Chameleon; ostatni to protokół, który jest dla nich jedyny w swoim rodzaju. VyprVPN ma również zaporę NAT, która chroni hakerów, którzy mogą próbować uzyskać dostęp do twojego urządzenia.

Liczba serwerów ponad 700, wszystkie w ponad 50 krajach, zapewnia abonentom szeroką gamę opcji, które można uznać za ich wirtualną lokalizację. Możliwość podłączenia do 5 urządzeń za pomocą tego samego konta pozwala również zabezpieczyć wszystkie urządzenia i wszystkie połączenia z Internetem anonimowe.

Specjalne funkcje, które można uzyskać tylko od VyprVPN, sprawiają, że są jednym z najbardziej niezawodnych dostawców, na których można polegać w zakresie prywatności i bezpieczeństwa, gdy jesteś online..

IPVanish

Dzięki rosnącej popularności na rynku, IPVanish jest jednym dostawcą, który zapewnia wszystkim swoim klientom niezakłócone i niezawodne połączenie, ilekroć mają połączenie z Internetem. Silne 256-bitowe szyfrowanie AES w połączeniu z 5 głównymi protokołami bezpieczeństwa umożliwia płacenie za towary i usługi przez Internet bez obaw.

Sieć ponad 500 serwerów w 60 krajach oznacza, że ​​klienci nigdy nie będą musieli przeciążać określonych serwerów, aby uzyskać prywatne połączenie. Będą także mogli przełączać się między nimi tyle razy, ile chcą, ponieważ usługa pozwala na nieograniczone przełączanie serwerów. Zapewnienie do dwóch jednoczesnych połączeń oznacza, że ​​klienci mogą podłączyć do usługi jeszcze jedno urządzenie, korzystając z jednego określonego konta.

Śmiało i wypróbuj IPVanish jako preferowaną usługę VPN; nie musisz się martwić, jeśli chodzi o bankowość online.

NordVPN

Podsumowując naszą listę, mamy NordVPN. Ta usługa wyróżnia się spośród innych tym, że wykorzystuje podwójne szyfrowanie danych w celu zabezpieczenia ruchu. Usługa nie prowadzi również dzienników przeglądania i oferuje klientom możliwość aktywacji Tora przez VPN; usługa, która jeszcze bardziej utrudnia infiltrację twojego połączenia.

W przypadku, gdy połączenie VPN zostanie przerwane z jakiegokolwiek powodu, NordVPN ma wbudowany Internet Kill Switch, który uruchamia się i wylogowuje z sieci. Dzięki temu nikt nie będzie miał najmniejszej szansy zhakować urządzenie i ukraść dane osobowe.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, usługa NordVPN pozwala na największą liczbę jednoczesnych połączeń, przy czym ich limit to 6 urządzeń. Możesz także wypróbować ich usługę przez 3 dni całkowicie za darmo, a następnie w ramach gwarancji zwrotu pieniędzy na kolejne 30 dni. To daje więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć, jakie korzyści można uzyskać dzięki takiej usłudze.

Najlepsza sieć VPN dla bankowości internetowej – dodatkowe wskazówki

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka wskazówek, aby upewnić się, że nie żałujesz przejścia na bankowość internetową:

 • Rozważ użycie silnego hasła; uczyń to długim i pozwól mu mieć różne postacie.
 • Przez cały czas aktualizuj oprogramowanie antywirusowe.
 • Regularnie sprawdzaj swoje konto bankowe.
 • Zapisz swoje hasło za pomocą menedżera haseł.
 • Uzyskaj niezawodnego dostawcę VPN, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w Internecie.

Najlepsze podsumowanie VPN dla bankowości internetowej

Pomimo istniejących zagrożeń postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami zrobi wiele, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji i pieniędzy. Zostaw nam komentarz poniżej, jeśli zdarzy ci się skorzystać z którejkolwiek z czterech usług VPN, które sprawdziliśmy; będziemy wdzięczni za Twoją opinię.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map