Najlepsza sieć VPN dla BFI Player +

BFI Player + pozwala klientom przesyłać strumieniowo brytyjskie filmy ze swojej kolekcji fachowo wyselekcjonowanych klasyków. Jednak kanał jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Jest to ogromny problem dla abonentów, którzy podróżują poza granice kraju, ponieważ usługa nie jest dostępna z zagranicy. Brytyjscy emigranci niechętnie puszczają swoje subskrypcje BFI Player +. Nie wiedzieli, że VPN pozwala im odblokować BFI Player + spoza Wielkiej Brytanii. Jeśli planujesz przesyłać strumieniowo usługę podczas podróży, VPN z pewnością jest czymś, o czym powinieneś dowiedzieć się więcej.


Najlepsza sieć VPN dla BFI Player +

Najlepsza sieć VPN dla odtwarzacza BFI+

Co to jest BFI Player+?

BFI Player + zapewnia do 300 filmów do wyboru, około 5 funtów miesięcznie. Rodzaje filmów, których można oczekiwać od tego typu subskrypcji, są naprawdę starymi ulubionymi filmami, z których trzeba być fanem. Gatunek ten nie ogranicza się tylko do brytyjskich treści, ponieważ subskrybenci będą mogli znaleźć horrory, filmy niezależne, filmy dokumentalne, wielokrotnie nagradzane, a nawet japońskie tytuły, gdy naprawdę przejrzą dostępne treści. Subskrybenci będą mieli również okazję przejrzeć kolekcje pogrupowane pod specjalnymi tagami lub wydarzeniami, takimi jak BFI London Film Festivals, który jest świetnym sposobem na nadrobienie zaległości we wszystkich świetnych produkcjach, które zostały wydane w określonym czasie.

Jak odblokować BFI Player + poza Wielką Brytanią za pomocą VPN

Wszystko, co musisz zrobić, aby odblokować BFI Player + za granicą, to ukryć swoją rzeczywistą lokalizację. Wirtualna sieć prywatna pomaga to zrobić, zmieniając adres IP, czyli adres protokołu internetowego. Jest to ten, którego używa gracz BFI w celu ustalenia, czy przyznać dostęp, czy nie. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, musisz zasubskrybować wiarygodną usługę VPN. Pozwoli ci połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii, zapewniając dostęp do BFI Player +. Oto, co musisz zrobić:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN. ExpressVPN jest wysoce zalecane.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na Androida, PC, Mac lub iOS.
 3. Zaloguj się przy użyciu swojego konta VPN.
 4. Połącz się z serwerem brytyjskim.
 5. Uruchom i ciesz się BFI Player + gdziekolwiek jesteś.

ExpressVPN to jedno solidne oprogramowanie, które potrafi ominąć ograniczenia geograficzne bez żadnych problemów. Nie tylko to, ale także podnosi Twoje bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Teraz możesz surfować po Internecie w pełnej anonimowości i bezpieczeństwie. Sprawdź tę listę, aby mieć pojęcie o tym, co będzie dalej.

Najlepsze VPN dla BFI Player+

Możliwość „zmiany” położenia geograficznego jest również świetna do uzyskiwania dostępu do lokalnych witryn i treści, których nie można uzyskać przy normalnym połączeniu z Internetem. Co więcej, VPN szyfruje również wszystkie twoje dane, dzięki czemu nikt nigdy nie może dowiedzieć się, co dokładnie robisz online. Oznacza to ukrywanie twoich działań przed usługodawcą internetowym, który może ograniczać prędkość przeglądania, zwłaszcza gdy odkryje, że używasz zbyt dużej przepustowości podczas przesyłania strumieniowego. Może to być dla ciebie bardzo złe, ponieważ nie możesz wykorzystać pełnego spektrum swojego pakietu internetowego.

Poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia niezawodny dostawca VPN, pozwala robić zakupy online bez obawy o kradzież danych karty kredytowej i połączenie się z publicznym systemem WiFI bez narażania się na ataki. Wszystko to jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy masz wiarygodnego dostawcę VPN. Aby to zrobić, staraliśmy się zawęzić kilka najlepszych opcji, abyś spędził mniej czasu na martwieniu się o rodzaj usługi, jakiej można oczekiwać od nowej usługi. Sprawdź naszą listę najlepszych sieci VPN, na które możesz zasubskrybować transmisję strumieniową z BFI Player + poza terytorium Wielkiej Brytanii.

1. ExpressVPN

ExpressVPN naprawdę przewyższa konkurencję pod względem poziomu usług i oferowanego standardu jakości. Dostawca ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma do 2000 serwerów, z których użytkownicy mogą łatwo się połączyć. Bezpieczeństwo jest zawsze gwarantowane dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES klasy wojskowej, a anonimowość jest zawsze zapewniona dzięki zasadzie zerowego logowania. Usługa umożliwia także do 3 jednoczesnych połączeń i obsługuje OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, PPTP i SSTP jako protokoły VPN, na których użytkownicy mogą polegać.

ExpressVPN posiada również niezawodny zespół obsługi klienta, z którym można się skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych, czatu na żywo lub poczty e-mail, a także zbiór zaciemnionych serwerów dla użytkowników z regionów o wysokim poziomie cenzury. Dostawca oferuje również wsparcie Tora przez VPN dla pełnej anonimowości, a także usługę Kill Switch w Internecie, aby zapewnić bezpieczeństwo twojego połączenia przez cały czas. ExpressVPN oferuje również usługę Smart DNS dla użytkowników, którzy chcieliby po prostu ukryć swoją lokalizację oraz witrynę Tor, na wypadek gdybyś nie chciał, aby gdziekolwiek logowałeś się na stronie VPN. Aby dowiedzieć się, co jeszcze oferuje ExpressVPN, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish to kolejna usługa, którą możesz sprawdzić, jeśli chcesz całkowicie ukryć swoją lokalizację przed odwiedzanymi witrynami. Dostawca obiecuje, że Twoje rzeczywiste IP zniknie. Oferuje ponad 40 000 adresów IP do wyboru dzięki uprzejmości grupy blisko 1500 serwerów. IPVanish jest również bardzo dobrze znana z doskonałej równowagi zapewnianej zarówno pod względem szybkości, jak i bezpieczeństwa, ponieważ zdarza się, że jest dostawcą z wyboru dla graczy online i użytkowników, którzy chcą strumieniować w jakości HD bez buforowania. Usługa jest również świetna dla użytkowników, którzy chcą torrentować, ponieważ pozwala im przesyłać nieograniczony zakres plików i robić to anonimowo.

IPVanish gwarantuje także nieograniczoną szybkość przełączania serwerów i prędkości przeglądarki, więc nie należy oczekiwać przestrzegania określonych ograniczeń prędkości. IPVanish pozwala nawet 10 różnym urządzeniom jednocześnie polegać na swoim kliencie VPN i wszystkie one mają jedno konto. Ponadto usługa oferuje szereg opcji dla użytkowników, którzy wolą nie pobierać swojego klienta VPN. Ma rozszerzenia przeglądarki, które są dostępne zarówno dla Chrome, jak i Firefoksa, a także alternatywny internetowy serwer proxy SOCKS5, do którego będziesz mieć dostęp tylko wtedy, gdy będziesz online. Wszystkie te są skuteczne metody odblokowania BFI Player + poza Wielką Brytanią, ale jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze czeka, spójrz na naszą bardziej rozbudowaną recenzję IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN jest kolejnym znaczącym dostawcą, do którego należy się zwrócić, z pewnością ma przewagę nad konkurencją. Z ponad 4000 serwerów NordVPN ma wiele do zaoferowania pod względem lokalizacji do połączenia. Sam dostawca ma swoją siedzibę główną w Panamie. Oznacza to, że jest to bezpieczna przystań, ponieważ nie są oni odpowiedzialni przed organami regulującymi dane. Oznacza to, że z łatwością są w stanie utrzymać swoją zasadę zerowego logowania. NordVPN wykorzystuje również branżowy standard 256-bitowego szyfrowania AES. Uzupełniono go o niektóre z ich unikalnych funkcji, które obejmują podwójne szyfrowanie VPN.

Ich podwójny protokół szyfrowania oznacza, że ​​dane użytkownika przechodzą przez dwa serwery zamiast jednego, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa. NordVPN ma również zestaw serwerów ukrytych, z których mogą korzystać użytkownicy w obszarach wysoce ocenzurowanych. Nie wspominając o oprogramowaniu takim jak CyberSec i SmartPlay, z którego mogą korzystać subskrybenci. NordVPN oferuje również dedykowane adresy IP, w których użytkownicy mogą bezpośrednio przypisać jeden konkretny adres IP. Zmniejsza to szanse na wykrycie wirtualnego adresu IP. To tylko kilka funkcji zaprojektowanych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przeglądania. Przejrzyj naszą bardziej szczegółową recenzję NordVPN, aby lepiej zrozumieć, czego się spodziewać.

Podsumowanie najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego z BFI Player+

Przesyłanie strumieniowe poza Wielką Brytanią nie powinno stanowić problemu, gdy wiesz, co VPN może dla Ciebie zrobić. Trzy, które omówiliśmy powyżej, są bardziej niż w stanie ukryć Twoją lokalizację. Teraz możesz cieszyć się treściami z dowolnej liczby usług ograniczonych geograficznie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map